wyspa skarbów

Postprzez Kasia » 25 sie 2007, o 21:00

Anka, ktoś Ci nieźle powinien przygadać!
:? Na forum wypowiadają się ludzie, którzy ze swej dobrej woli chcą służyć radą i pomocą ale pojawiają się i takie palanty, które tylko czekają na to aby im dopieprzyć. '
Nie interesuje cie temat - to siedź cicho i daj się ludziom wypowiadać na tym forum w takiej czy innej sprawie, a jeśli chcesz tylko psioczyć na innych to daj se spokój bo dzięki takim jak ty to forum niedługo przestanie istnieć, albo ostaną się tylko palanty.
( nie ubliżając palantom).
Pozdrawiam :?
Kasia

Postprzez sikora » 28 sie 2007, o 18:17

Kasiu,
Przyganiał kocioł garnkowi. Ania przynajmniej nikomu od palantów nie nawrzucała i w zasadzie nic takiego nie napisała. A że Ewa się oburzyła... cóż, jak powiadają - uderz w stół...
sikora

Postprzez Kasia » 28 sie 2007, o 21:32

Droga Sikorko, Ewa miała jak najlepsze intencje podzielenia się swoimi uwagami i doświadczeniem, a szanowna pani Ania ją po prostu przygasiła swoją złośliwością. I wcale nie musimy się wszyscy na forum zgadzać, ale sarkazm i złośliwość nie zawsze są na miejscu . A ja po prostu wyraziłam swoje zdanie i tyle ....... .
Widzę jednak, że dobre rady i życzliwość ( mam na myśli np. post Ewy i innych dobrych duszyczek, które chciałyby pomóc ) nie są tu mile widziane .....
No cóż , pozdrawiam
Kasia

Postprzez martkaw1 » 17 mar 2008, o 12:41

Witajcie !
Czy mozecie mi powiedziec ile kosztuje pobyt dla czterolatka na Wyspie skarbów? Placi sie za godzine czy za dzien, jak to wyglada? Z góry dziekuje.[/list]
martkaw1

Postprzez Krzysztof J » 18 mar 2008, o 21:56

czesc

nie ma sztywnych zasad, musisz pogadac z wlascicielka, ale generalnie placisz czesne za miesiac, a rozne dodatki w zaleznosci od tego co twoja pociecha robi (np. angielski, jedzenie, wyjazdy, itp)
ogolnie jest fajnie, moja Zosia bardzo lubi te wysepke

pozdr
kj
Krzysztof J

Postprzez martkaw1 » 9 kwi 2008, o 08:35

Krzysztof dziekuje za odpowiedz i rowniez pozdrawiam :)
martkaw1

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE i ŻŁOBEK WS KATARZYNA PIETRZYKOWSKA

Postprzez Kokos » 3 sty 2017, o 12:34

Cześć!

Minęło 10 lat od rozpoczęcia tego wątku, w międzyczasie przedszkole zmieniło swoją nazwę na "NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE i ŻŁOBEK WS KATARZYNA PIETRZYKOWSKA". Chciałbym Was zapytać o opinię, czy obecnie jest to dobre miejsce dla przedszkolaka? Plotki głoszą, że jest duży problem z rotacją, jest w zasadzie jedna Pani, która trzyma się dłużej, natomiast reszta Pań rezygnuje bardzo szybko (podobno Pani dyrektor jest trudna w stosunkach) i istnieje wrażenie, że pozostałe Panie nie bardzo mają wykształcenie pedagogiczne. Zastanawiam się też czy ten dom jest dobrze zaadaptowany dla dzieci. Oczywiście część tych spraw mogę sprawdzić na miejscu, ale zastanawiam się czy są rodzice, którzy mogą wyrazić swoją opinię o przedszkolu na podstawie własnych doświadczeń.

Dzięki i pozdrawiam,
Kokos
[...]
Kokos

Re: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE i ŻŁOBEK WS KATARZYNA PIETRZYKO

Postprzez Teresa » 3 kwi 2017, o 11:51

Kokos napisał(a):Cześć!

Minęło 10 lat od rozpoczęcia tego wątku, w międzyczasie przedszkole zmieniło swoją nazwę na "NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE i ŻŁOBEK WS KATARZYNA PIETRZYKOWSKA". Chciałbym Was zapytać o opinię, czy obecnie jest to dobre miejsce dla przedszkolaka? Plotki głoszą, że jest duży problem z rotacją, jest w zasadzie jedna Pani, która trzyma się dłużej, natomiast reszta Pań rezygnuje bardzo szybko (podobno Pani dyrektor jest trudna w stosunkach) i istnieje wrażenie, że pozostałe Panie nie bardzo mają wykształcenie pedagogiczne. Zastanawiam się też czy ten dom jest dobrze zaadaptowany dla dzieci. Oczywiście część tych spraw mogę sprawdzić na miejscu, ale zastanawiam się czy są rodzice, którzy mogą wyrazić swoją opinię o przedszkolu na podstawie własnych doświadczeń.

Dzięki i pozdrawiam,
Kokos

Cześć!

strasznie dawno już nie zaglądałam na to forum, a dzisiaj zajrzałam ze względu na to zamieszanie w przedszkolu gminnym. Moge odpowiedzieć na Twoje pytania w oparciu o moje doświadczenia, ponieważ w przedszkolu o które pytasz mam swoje dziecko. Moje doświadczenia trwaja już dwa lata i jakoś nie zauważyłam, żeby tam była aż taka duża rotacja. Owszem odeszła jedna z Pań z tego co wiem chyba była w ciąży i to był główny powód. Natomiast nie wiem skąd masz takie informacje dotyczące Pani dyrektor. Nigdy nie miałam z nią problemów. Z moich doświadczeń wynika, że to bardzo rozsądna kobieta i bardzo dbająca o dzieci. Mogłabym zaryzykować stwierdzenie, że bardziej dba o dzieci niż o swój własny biznes. Przedszkole jest bardzo nowoczesne i właścicielka cały czas stara się je rozwijać. Przez ten okres, który chodzi moje dziecko jeżeli byłam zaskakiwana to tylko pozytywnie. Nie wiem natomiast jak wygląda rekrutacja w tym roku ponieważ jest to małe przedszkole co powoduje że ciężko się tam dostać. W moim przypadku dostałam się z opóźnieniem z listy rezerwowej, ale może dlatego, że późno zaczełam się starać. Wydaje mi się, że w stosunku do propozycji i opieki, przedszkole jest tanie, ale oczywiście jest kwestia względna. Jeżeli chodzi o Chotomów to według mnie jest to najlepsze przedszkole w tej okolicy. Ciężko mi się przyczepić do czegokolwiek i ja jestem bardzo zadowolona z przedszkola. Mam nadzieję, że moja pociecha będzie w nim jak najdłużej tzn. myślę o zerówce. Najrozsądniej jest jednak umówi się i obejrzeć przedszkole osobiście. Jedna moja rada nie czekaj do ostatniej chwili tak jak ja. Mam nadzieję, że udało mi się pomóc Tobie Kokosie i może innym Rodzicom, którzy teraz będą szukali odpowiedniego przedszkola.

Pozdrawiam Teresa
Teresa

Re: wyspa skarbów

Postprzez Kokos » 21 kwi 2017, o 16:53

Dzięki Tereso!

Córka chodzi tam już dobre dwa miesiące. Niestety nie jest zadowolona. W przeciwieństwie do żłobka do którego chodziła, jest wygaszona, nie chce przychodzić do przedszkola, na moje oko Panie słabo inicjuja zabawy i relacje między osobami w grupie. Odczuwalna jest masowka, panie odpytywane co robilo dzisiaj dziecko rzucają ogolnikami, przyparte do muru przyznają, że nie wiedzą co i jak. Chcemy przenieść dzieciaka w inne miejsce, w którym poczuje się lepiej.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
[...]
Kokos

Re: wyspa skarbów

Postprzez Teresa » 9 maja 2017, o 19:34

Drogi Kokosie,

przepraszam, ale znowu mnie tu długo nie było. Jednak mam wrażenie, że to forum umiera albo już umarło. Mam wrażenie, że tylko Ty jeszcze starasz się coś tu pisać. Wracając jednak do tematu przedszkola, czuję potrzebę skomentowania Twojej wypowiedzi. W pierwszym odczuciu zaczęłam się zastanawiać czy piszemy o tym samym przedszkolu. Ponieważ ja co tydzień dostaję informacje szczegółowe co robi moje dziecko na maila. Później jednak doszłam do wniosku, że chyba piszemy o tym samym, więc powinieneś sprawdzić dlaczego do Ciebie te informacje nie docierają. Może podałeś złego maila, albo masz jakiś problem z pocztą. Nie bardzo rozumiem, co rozumiesz pod słowem "masówka". Poza tym jeżeli masz jakieś problemy z Paniami lub stwierdzasz, że jest z nimi coś nie tak wal od razu do Pani dyrektor. Kiedyś miała pewną sytuację nazwijmy to drażliwą i byłam bardzo zaskoczona "pozytywnie" rozwiązaniem jakie zaproponowała. Jeżeli chciałbyś się dowiedzieć o co chodziło zapraszam na priva. Muszę jeszcze dodać, że to nie jest moje pierwsze przedszkole w tej okolicy.
Teresa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Przedszkole