wyspa skarbów

Postprzez Kasia » 25 sie 2007, o 21:00

Anka, ktoś Ci nieźle powinien przygadać!
:? Na forum wypowiadają się ludzie, którzy ze swej dobrej woli chcą służyć radą i pomocą ale pojawiają się i takie palanty, które tylko czekają na to aby im dopieprzyć. '
Nie interesuje cie temat - to siedź cicho i daj się ludziom wypowiadać na tym forum w takiej czy innej sprawie, a jeśli chcesz tylko psioczyć na innych to daj se spokój bo dzięki takim jak ty to forum niedługo przestanie istnieć, albo ostaną się tylko palanty.
( nie ubliżając palantom).
Pozdrawiam :?
Kasia

Postprzez sikora » 28 sie 2007, o 18:17

Kasiu,
Przyganiał kocioł garnkowi. Ania przynajmniej nikomu od palantów nie nawrzucała i w zasadzie nic takiego nie napisała. A że Ewa się oburzyła... cóż, jak powiadają - uderz w stół...
sikora

Postprzez Kasia » 28 sie 2007, o 21:32

Droga Sikorko, Ewa miała jak najlepsze intencje podzielenia się swoimi uwagami i doświadczeniem, a szanowna pani Ania ją po prostu przygasiła swoją złośliwością. I wcale nie musimy się wszyscy na forum zgadzać, ale sarkazm i złośliwość nie zawsze są na miejscu . A ja po prostu wyraziłam swoje zdanie i tyle ....... .
Widzę jednak, że dobre rady i życzliwość ( mam na myśli np. post Ewy i innych dobrych duszyczek, które chciałyby pomóc ) nie są tu mile widziane .....
No cóż , pozdrawiam
Kasia

Postprzez martkaw1 » 17 mar 2008, o 12:41

Witajcie !
Czy mozecie mi powiedziec ile kosztuje pobyt dla czterolatka na Wyspie skarbów? Placi sie za godzine czy za dzien, jak to wyglada? Z góry dziekuje.[/list]
martkaw1

Postprzez Krzysztof J » 18 mar 2008, o 21:56

czesc

nie ma sztywnych zasad, musisz pogadac z wlascicielka, ale generalnie placisz czesne za miesiac, a rozne dodatki w zaleznosci od tego co twoja pociecha robi (np. angielski, jedzenie, wyjazdy, itp)
ogolnie jest fajnie, moja Zosia bardzo lubi te wysepke

pozdr
kj
Krzysztof J

Postprzez martkaw1 » 9 kwi 2008, o 08:35

Krzysztof dziekuje za odpowiedz i rowniez pozdrawiam :)
martkaw1

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE i ŻŁOBEK WS KATARZYNA PIETRZYKOWSKA

Postprzez Kokos » 3 sty 2017, o 12:34

Cześć!

Minęło 10 lat od rozpoczęcia tego wątku, w międzyczasie przedszkole zmieniło swoją nazwę na "NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE i ŻŁOBEK WS KATARZYNA PIETRZYKOWSKA". Chciałbym Was zapytać o opinię, czy obecnie jest to dobre miejsce dla przedszkolaka? Plotki głoszą, że jest duży problem z rotacją, jest w zasadzie jedna Pani, która trzyma się dłużej, natomiast reszta Pań rezygnuje bardzo szybko (podobno Pani dyrektor jest trudna w stosunkach) i istnieje wrażenie, że pozostałe Panie nie bardzo mają wykształcenie pedagogiczne. Zastanawiam się też czy ten dom jest dobrze zaadaptowany dla dzieci. Oczywiście część tych spraw mogę sprawdzić na miejscu, ale zastanawiam się czy są rodzice, którzy mogą wyrazić swoją opinię o przedszkolu na podstawie własnych doświadczeń.

Dzięki i pozdrawiam,
Kokos
[...]
Kokos

Poprzednia strona

Powrót do Przedszkole