wyspa skarbów

Re: wyspa skarbów

Postprzez Kokos » 29 maja 2017, o 05:15

Teresa napisał(a):Drogi Kokosie,

przepraszam, ale znowu mnie tu długo nie było. Jednak mam wrażenie, że to forum umiera albo już umarło. Mam wrażenie, że tylko Ty jeszcze starasz się coś tu pisać. Wracając jednak do tematu przedszkola, czuję potrzebę skomentowania Twojej wypowiedzi. W pierwszym odczuciu zaczęłam się zastanawiać czy piszemy o tym samym przedszkolu. Ponieważ ja co tydzień dostaję informacje szczegółowe co robi moje dziecko na maila. Później jednak doszłam do wniosku, że chyba piszemy o tym samym, więc powinieneś sprawdzić dlaczego do Ciebie te informacje nie docierają. Może podałeś złego maila, albo masz jakiś problem z pocztą. Nie bardzo rozumiem, co rozumiesz pod słowem "masówka". Poza tym jeżeli masz jakieś problemy z Paniami lub stwierdzasz, że jest z nimi coś nie tak wal od razu do Pani dyrektor. Kiedyś miała pewną sytuację nazwijmy to drażliwą i byłam bardzo zaskoczona "pozytywnie" rozwiązaniem jakie zaproponowała. Jeżeli chciałbyś się dowiedzieć o co chodziło zapraszam na priva. Muszę jeszcze dodać, że to nie jest moje pierwsze przedszkole w tej okolicy.

Cześć. :-)

Tak, większość osób przerzuciła się na Facebooka, którego ja zwyczajnie nie trawię.

Na maila dostajemy co jakieś czas zdjęcia i informacje o wydarzeniach. Natomiast nie po to widzimy się z paniami gdy odbieramy dziecko, żeby komunikować się przez maile..

Pani dyrektor to właśnie osoba, którą najgorzej odebrałem. To właśnie ona z rozbrajajacym uśmiechem i frazesami przekazywała nam dziecko pytana co się działo u Stelli. Opanowała mistrzowska sztukę jak wiele zdań wyrzucić z siebie, żeby nic nie powiedzieć. Wolę szczerość, że Pani dyrektor nie ma pojęcia co się działo, bo np dopiero dotarła, niż zapewnianie, że wszystko jest dobrze, bardzo fajna dziewczynka itd, podczas gdy zapytana o konkrety nie potrafiła powiedzieć kompletnie nic.

Ani dziecko, ani ja nie jesteśmy zadowoleni. Przenosimy się.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
[...]
Kokos

Re: wyspa skarbów

Postprzez Kokos » 31 lip 2017, o 17:08

Ostatni hit - dzieci w wakacje nie myją zębów - "rozporządzenie pani dyrektor".

Na szczęście już wypowiedzieliśmy umowę, jeszcze tylko miesiąc.

Wysłane z mojego Moto G (5) Plus przy użyciu Tapatalka
[...]
Kokos

Poprzednia strona

Powrót do Przedszkole