przedszkole

przedszkole

Postprzez magda » 21 mar 2006, o 17:17

witam i pozdrawiam wszystkich mieszkańców tego miłego miejsca,którego niedługo stanę się mieszkanką
mam gorącą prośbę do mam ,które mają dzieci w przedszkolu

czy ktoś może mi coś doradzić w kwesti wyboru przedszkola na tym terenie
może jakieś bardziej doświadczone mamy w tym względzie niż ja
mam dziecko w wieku 4 lat
pozdrawiam
magda

Postprzez Gość » 21 mar 2006, o 21:33

dziweczyno jak chcesz mieć zdrowe nerwy to załatw dziecku przedszkole w Legionowie:)no.chyba,że zmieni się dyrekcja
bardziej doświadczony ojciec
Gość

Postprzez Aneta » 22 mar 2006, o 07:59

Popieram "doświadczonego ojca" (rozumiem, ze doświadczonego przez panią dyrektor:-). O perypetiach przedszkolnych mogłabym długo pisać, bo nieopatrznie posłałam tam swoje starsze dziecko. Co prawda było to trzy lata temu, ale z tego co wiem od znajomych mam - nic się tam nie zmienia. Główny problem to osoba prowadząca:-(
Podobno w Chotomowie ma powstać drugie przedszkole na ul. Pięknej – ale konkretnych informacji nie posiadam. Proponuję: poszukać przedszkola w Legionowie lub w Jabłonnie (spory wybór); jeśli możesz dowozić dziecko na Tarchomin, to polecam przedszkole prowadzone przez moją sąsiadkę: http://www.akademiamaluchow.pl/cms.php - ma naprawdę dobra renomę; jeśli nie pracujesz to warto zastanowić się nad „klubami malucha”, w których dzieci maja zajęcia prze klika godzin – są w Legionowie.
Od września wysyłam do przedszkola swoje młodsze dziecko, ale daruję sobie ponowną przygodę z panią dyrektor. Chyba że zmieni się osoba prowadząca, bo istnieje taka szansa.
Pozdrawiam,
Aneta
Aneta

Przedszkole

Postprzez Piotrek » 22 mar 2006, o 11:22

Można mieć zastrzeżenia do przedszkola w Chotomowie tzn. do Pani Dyrektor ale to nic z faktem, że masz je na miescu. Zawsze tam możesz dotrzeć bez problemów. Panie w przedszkolu są naprwdę w porządku i dzieci mają bardzo dobrą opiekę. Jedyny problem to pani dyrektor, ale ja i inne osoby wzieły się na sposób i po prostu nie zważają na to co ona mówi. Tak prawde mówiąc jak odbieram córkę póżno i wczeście odstawiam to nie mam szans żeby się z nią spotkać.
A tak prawdę mowiąc jest to troche nakrecone z ta pania Dyrektor. gteż byłem ostrzegany itd. w rzeczywistosci naprawde nie ma sie czym przejmowac. Najwazniejsze jest to ze w przedszkolu jest dobra opieka i jest na miejscu.
Piotrek

Postprzez dareks » 22 mar 2006, o 18:51

Ja także zawiodłem się na pani dyrektor :evil: , ale olałem to
teraz po prostu się nie przejmuje tym co ona mówi, a reszta personelu jest naprawdę ok :P
dareks

przedszkole

Postprzez magda » 22 mar 2006, o 20:31

Rzeczywiście Pani Dyrektor posiada cechę, której ja nie toleruje w ludziach a mianowicie jest fałszywa. Natomiast Pani Jadzia (niestety kobieta podobno odchodzi na emeryture w tym roku) wychowawczyni grupy 5 i 6 latków jest rewelacyjnym pedagogiem. Dzieci ją uwielbiają... Mówię to w pełni świadomie bo mam pewne doświadczenia z przedszkolami warszawskimi. Dzięki takim osobom jak Pani Jadzia przedszkole w Chotomowie nie wypada tak źle. Poza tym z tego co zauważyłam Pani Jadzia cieszy się powszechnyym szacunkiem pośród rdzennych mieszkańców Chotomowa czego nie da się niestety powiedzieć o Pani Dyrektor...
magda

przedszkole

Postprzez kolo » 23 mar 2006, o 21:58

Dziewczyno droga. Poślij pocieche gdzie sama zdacydujesz :roll: . Myślę, że moi przedmówcy powiedzieli co ważniejsze w odczuciach do przedszkola miejscowego. Ja więc tylko dodam dla śmiechu fakt z tego przedszkola w Chotomowie (niestety prawdziwy czego sam byłem świadkiem), iż p.dyrektorka rodzicom którzy chceili wejść do sekretariatu i zapłacić miesięczną opłatę, kazała zdjąć buty i wejść na bosaka. Ciekawe prawda? A może tylko tragikomiczne ?
Pozdrawiam i życzę trafnej decyzji.
kolo

Postprzez zenek » 26 mar 2006, o 15:51

ja już nie raz słyszałem o problemach z dyrekcją tego przedszkola
czy ktoś nie powinien się tym zająć
mamy chyba jakiś radnych
mamy czy nie ??
zenek

Postprzez toja » 28 mar 2006, o 07:59

radnych to my podobno mamy
:cry:
ale może ta sprawa ich przerasta
toja

PRZEDSZKOLE

Postprzez Gość » 9 kwi 2006, o 12:35

Sytuacj autentyczna, bo przeżyta przeze mnie dwa lata temu.
Poszłam obejerzeć to przedszkole, napotykam dyrektorkę, zaczynam rozmawiać. Nagle pada konkretne pytanie z jej strony: To ile Pani ma dzieci? /z rozmowy wniknęło, że mam nie jedno/. Odpowiadm: dwoje. Ojej, to Pan je koniecznie zapisze, jedno i drugie, bo potrzebujemy dużo pieniędzy. No coments.
Moje dzieci dowożę do przedszkola na Białołękę, do Plastusia na Mehoffera, jest OK.
Pozdrawiam.
Gość

Następna strona

Powrót do Przedszkole