przedszkole

do admina

Postprzez riko » 9 kwi 2006, o 20:48

posty o przedszkolu pojawiaja sie w dwoch miejscach - jako osobny watek i w aktualnosciach
nie mozna tego zlaczyc w jedno?
temat jak na razie najciekawszy i najszerzej komentowany, rozbicie utrudnia dyskusje

co do placenia za przedszkole na bosaka - niezly pomysl, warto zrobic zdjecie i zamiescic
:roll:
riko

Pani Dyrektor

Postprzez Grazia » 26 kwi 2006, o 11:49

Cóż za kontrowersyjna osoba.... :)

Moja znajoma narzekała, że rozliczając się z panią Dyrektor nigdy nie mogłą doliczyć się pieniędzy.
Raz za tydzień nieobecności dziecka dostała zwrot 20 zł innym oddała jej 40.
Grazia

Re: PRZEDSZKOLE

Postprzez Gość » 26 kwi 2006, o 11:51

Anonymous napisał(a):Sytuacj autentyczna, bo przeżyta przeze mnie dwa lata temu.
Poszłam obejerzeć to przedszkole, napotykam dyrektorkę, zaczynam rozmawiać. Nagle pada konkretne pytanie z jej strony: To ile Pani ma dzieci? /z rozmowy wniknęło, że mam nie jedno/. Odpowiadm: dwoje. Ojej, to Pan je koniecznie zapisze, jedno i drugie, bo potrzebujemy dużo pieniędzy. No coments.
Moje dzieci dowożę do przedszkola na Białołękę, do Plastusia na Mehoffera, jest OK.
Pozdrawiam.

u mnie była podobna sytuacja. Potwierdzam. Jedno dziecko ma 4 lata, drugie 2. Stwierdziła pani kochana Dyrektor, że to drugie też przyjmie do grupy 3 i 4 latków. Trochę mnie to zastanowiło z dwóch powodów.
Z tego co wiem, to żeby przyjąć 2 latka to trzeba mieć specjalne zezwolenie na prowadzenie żłobka, a druga sprawa, że dziecko będzie 3 i 4 latków?
Gość

Poprzednia strona

Powrót do Przedszkole