Niepubliczne przedszkole przy ul. Żeligowskiego

Niepubliczne przedszkole przy ul. Żeligowskiego

Postprzez pml » 12 wrz 2007, o 13:14

Witam.

Mam 3-latka i jestem zmuszony zmienić przedszkole (obecnie uczęszcza do Legionowa). Zastanawiam sie nad Niepublicznym przedszkolem przy ul. Żeligowskiego.

Czy ktoś ma jakieś informacje z nim związane ? Chodzi mi o bezpieczeństwo dziecka, obsługę itp.

Pozdrawiam
PML
pml

Postprzez F.K.Niepłacz » 12 wrz 2007, o 15:50

Najlepiej przeczytaj wszystkie tematy dotyczące tego przedszkola i pani dyrektor. A potem dobrze się zastanów.
F.K.Niepłacz

Postprzez katrina » 13 wrz 2007, o 08:32

Niestety przy Żeligowskiego z uwagi na terror jaki zaprowadziła tam p.dyrektor ,ciągle zmieniaja się wychowawczynie.Nikt nie może tam długo pracować.Teraz też są nowe panie a i te pewnie niedługo uciekną.
Zwrócę ci jeszcze uwagę na nowo otwarte przedszkole w Jabłonnie przy Modlińskiej.
Dzieci bawią się i leżakują 4 metry od ciagłego ruchu samochodów.Nie wiem ile to może być decybeli ,ale z pewnością na małe dzieci dobrze to nie wpływa..Dziwie się władzom ,że wydały pozwolenie na takie przedszkole.Dziwię sie właścicielom ,którym zyski przesłoniły chyba zdrowy rozsądek,ale najbardziej dziwię się rodzicom,którzy nie mają chyba za grosz wyobraźni.
Ciekawe gdzie pani dyrektor ma biuro? Czy od stony ulicy czy może w bardziej zacisznym miejscu.
Może jest na forum,ktoś kto orientuje sie w tym temacie.Czy taki stan rzeczy jest dopuszczalny?
katrina

Postprzez szumski » 13 wrz 2007, o 18:05

Dziwie się władzom ,że wydały pozwolenie na takie przedszkole.

Konkretnie jakim władzom? Odbioru dokonuje PINB po wcześniejszym braku sprzeciwu PPSP, PIP, Sanepid i WIOŚ. Te cztery instytucje sprawdzają kwitek po kwitku, wszystkie badania i atesty. Jeżeli nie wyrażają sprzeciwu znaczy jest `ok. PINB sprawdza już tylko zgodność z MPZP lub warunkami zabudowy, pozwoleniem na budowę, projektem itp. pierdołami. Jeżeli znowu jest `ok, nie ma prawa odmówić wydania decyzji o pozwoleniu na użytkowanie. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez szumski » 1 gru 2007, o 22:26

Od poniedziałku w tym przedszkolu w Jabłonnie - Bajkowy Dom (chyba) zajęcia z ruchu, tańca, baletu itp. pierdół, będzie prowadzić wieloletnia prima balerina Teatru Wielkiego - mieszkanka Chotomowa oczywiśnie.

Tak, że wędek pociechom na Jezioro Łabędzie nie pakować. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Powrót do Przedszkole