nowe przedszkole

Postprzez mika » 24 mar 2009, o 14:48

Witam,

moje dzieci uczęszczały i uczęszczają do Przedszkola przy ulicy Żeligowskiego.
W obecnej chwili jest to Gminne Przedszkole, wcześniej było prywatne.
Nie mam żadnych zastrzeżeń do przedszkola, wychowawczyń, wyżywienia, zajęć, placu zabaw - trzeba zaznaczyć, że dzieci mają spory plac zabaw i spore, przestronne, widne sale.

Jedyną sprawą utrudniającą w tym przedszkolu jest uregulowanie płatności za zajęcia dodatkowe - ale myślę że i tu można raz w miesiącu zacisnąć zęby i też przymknąć na to oko.

Pozdrawiam
mika

Postprzez Caroline » 24 mar 2009, o 15:54

Dzięki za odpowiedzi, bo już myślałam, że jak jestem 'nowa' to się mnie ignoruje. Niestety dostać się do Przedszkola Gminnego to marzenie ściętej głowy. Dlatego próbuję znaleźć miejsce gdzieś w indziej. Interesuje mnie przedszkole w Chotomowie. Wydaje mi się że to na ulicy Pięknej jest w porządku. Byłam tam ostatnio i rozmawiałam z właścicielką. Przedszkole mi się podoba, tylko chciałam się dowiedzieć czegoś więcej od osób, które mają tam dzieci. Wiadomo, że właścicielka nie powie mi o wadach przedszkola. Jak wiecie decyzję trzeba podejmować szybko, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Pozdrawiam :)
Caroline

Postprzez karo » 26 mar 2009, o 14:01

Moja córa chodzi do tego przedszkola i jestem bardzo zadowolona. Ma duzo zajec w cenie jest angielski i dzieciaki sie tam nie nudza. Poza tym jest male a to tez bardzo wazne, nie jest to fabryka ;) Jedyna wada to jakos ostatnio czesto sie personel zmienial ale tego to juz sie nie przewidzi
karo

Postprzez eboloczko » 16 cze 2009, o 20:23

mika napisał(a):Witam,

Jedyną sprawą utrudniającą w tym przedszkolu jest uregulowanie płatności za zajęcia dodatkowe - ale myślę że i tu można raz w miesiącu zacisnąć zęby i też przymknąć na to oko.

Pozdrawiam

A o co konkretnie chodzi z tym regulowaniem płatności?
Jak ja czasem nie lubię internetu!
eboloczko

Postprzez eboloczko » 16 cze 2009, o 20:25

Caroline napisał(a):Dzięki za odpowiedzi, bo już myślałam, że jak jestem 'nowa' to się mnie ignoruje. Niestety dostać się do Przedszkola Gminnego to marzenie ściętej głowy.
Pozdrawiam :)

No co Ty, naszego przyjęli bez problemu. Jeździliśmy do Legionowa na Sienkiewicza, ale tam nie ma zerówki no i...kolegów w Chotomowie. Zobaczymy jak tu będzie.
Jak ja czasem nie lubię internetu!
eboloczko

Poprzednia strona

Powrót do Przedszkole