Całkiem nowe przedszkole

Całkiem nowe przedszkole

Postprzez eboloczko » 28 mar 2008, o 16:47

Dziś w sklepie na Bagiennej znalazłam ulotkę o nowym przedszkolu - to filia tego Przy Lesie.

Strona to www.przedszkole.info.pl.

Zastrzegam, że nie mam interesu w reklamowaniu, ani nie korzystałam z usług. Wpisuję informacyjnie, bo to dobra wiadomość.
Jak ja czasem nie lubię internetu!
eboloczko

Plac zabaw

Postprzez nowy mieszkaniec » 2 kwi 2008, o 14:57

No i co w końcu z tym placem zabaw?PAni kierowniczka-przedszkolanka walczy.,ze nie chce.Nie chce, bo tam mieszka, więc chce ciszy jak juz przedszkolene dzieci pojdą do domu.
Czy dlatego O.M nic z tym nie robi , bo są kolezankami?Przeciez to jakis absurd, zeby plac zabaw nie mógl znajdowac się na teresnie przedszkola :17:
nowy mieszkaniec

Postprzez eboloczko » 13 kwi 2008, o 15:39

Napisałam ostatnio do Pani Wójt i odpisała, że to nie z jej winy, i że postara się sprawę załatwić. Nie wiem, co o tym sądzić, jak na razie widzę, że to może potrwać. Paranoja!
eboloczko

Postprzez nowy mieszkaniec » 14 kwi 2008, o 12:34

Nie z jej winy... Przecież to są koleżanki, to co innego miała napisać?Jak pracownik przedszkola może nie chcieć placu zabaw na terenia przedszkola?To gdzie ma być ten plac? Na rondzie?Jeden wielki absurd
nowy mieszkaniec

Postprzez eboloczko » 14 kwi 2008, o 19:17

Ja nie wiem, kto jest koleżanką kogo, chyba za krótko tu mieszkam....Postawiłam piaskownicę i zjeżdżalnię na swoim podwórku i mam to w nosie :foch:
eboloczko

Postprzez ElkaButelka » 23 kwi 2008, o 21:43

Niedawno odbyło się spotkanie pani wójt z mieszkańcami osiedli Pogodne i Ekologiczne.
Na tym spotkaniu pani wójt powiedziała, że zaraz po długim majowym weekendzie (tym pierwszym i w tym roku) rozpocznie się budowa placu zabaw przy przedszkolu na Żeligowskiego. I sama pani wójt osobiście ma rozpoczęcie prac nadzorować.
Trzymamy kciuki i trzymamy za słowo ;)
ElkaButelka

Powrót do Przedszkole