nowe przedszkole

Postprzez karo » 26 sie 2006, o 06:04

Bylismy na zajeciach w nowym przedszkolu (Wyspaskarbow) Bylo bardzo sympatycznie choc kameralnie. Jestem ciekawa czy sa na forum mamy ktore maja jakies zdanie na temat tego przedszkola? Co robicie ze swoimi pociechami od wrzesnia?
karo

Postprzez Aneta » 27 sie 2006, o 20:10

Pojutrze zaczynam zajecia adaptacyjne z moim maluchem. Ja daję paniom prowadzącym przedszkole (nazwa umowna:-) kredyt zaufania - mam nadzieję, że w ciagu miesiąca wszystkto się organizacyjnie ułoży. Bedzie dobrze!
Do zobaczenia na Wyspie!
Aneta

Postprzez ania.s » 6 wrz 2006, o 21:55

Jak podoba się Wam Wyspa Skarbów? Chciałabym, żeby mój dwuletni synek miał większy kontakt z dziećmi i szukam jakiegoś klubiku malucha. Wolałabym coś na miejscu niż dojeżdżać do Białołęki. A może ktoś zrobił porównanie?
ania.s

Postprzez mik99 » 3 sty 2007, o 10:53

ania.s napisał(a):Jak podoba się Wam Wyspa Skarbów? Chciałabym, żeby mój dwuletni synek miał większy kontakt z dziećmi i szukam jakiegoś klubiku malucha. Wolałabym coś na miejscu niż dojeżdżać do Białołęki. A może ktoś zrobił porównanie?

Witam WAS,

Niebawem zamieszkamy z całą rodziną w chotomowie: mamy dwóch chłopców i temat jest dla nas jak najbrdziej na czasie.

Przyłączam się do głosu ani.s

pozdrawiam
Mik
mik99

Postprzez Aneta » 7 sty 2007, o 02:00

Witam,
Napisałam kilka zdań w temacie wątku z Wyspą Skarbów w tytule. Warto umówić się z właścicielką (telefon na stronie WWW), przyjechać na ul. Piękną i obejrzeć sobie wszystko.
Aneta
Aneta

Poprzednia strona

Powrót do Przedszkole