Pani dyrektor jest chora psychicznie kobieta.

Postprzez szumski » 31 sie 2006, o 12:31

Nie wiem dlaczego mi wyskoczył pow. jakiś gość to ja Kazek Szumski
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Gość » 31 sie 2006, o 12:32

Na forum wypowiadam się wyłącznie prywatnie. Urzędowo robię to w odpowiedziach na pytania do Wójta.

Nie chcę oceniać pani dyrektor przedszkola w Chotomowie i w żadnym z moich postów nie brałam udziału w dyskusji odnośnie tej kwestii. A to z tej prostej przyczyny, że moje dziecko nigdy nie chodziło do tego akurat przedszkola, więc nie mam w tej materii ani osobistej wiedzy, ani wyrobionego zdania.

W swojej poprzedniej odpowiedzi odniosłam się do zarzutu, że wszyscy napływowi mieszkańcy nic nie robią, tylko żądają. Podobnie jak Pan uważam podział na "starych" i "nowych" mieszkańców za sztucznie stworzony i zły. Kiedyś - nie jestem pewna czy akurat na tym forum - zwróciłam nawet komuś uwagę, że nie powinno się mieszkańców Chotomowa wg niego oceniać. I mogę tutaj powtórzyć to raz jeszcze, gdyż również z mojego osobistego doświadczenia wynika, że w naszej miejscowości mieszka wiele aktywnych i mądrych osób, które miałam zaszczyt i przyjemność poznać, i są to zarówno osoby mieszkające tu od urodzenia, jak i takie, które mieszkają w Chotomowie od zaledwie kilku lat.

Pozdrawiam
Joanna
Gość

Postprzez szumski » 31 sie 2006, o 13:23

Pani Joanno. Pani widzę jest na mnie uczulona, do Pani skierowana była tylko pierwsza część mojego postu, otrzymałem odpowiedź i uprzejmie dziękuję. Dalsze spostrzeżenia były ot tak sobie, do wszechobecnego kołtuństwa. O wyjaśnienie Pani statusu na forum poprosiłem między innymi dlatego, żeby wiedzieć jak się ustosunkowywać do Pani odpowiedzi. Proszę zauważyć, że ton zadawanych pytań często zależy od formy odpowiedzi. Jeżeli czymś na tym forum Panią uraziłem to serdecznie przepraszam i zapewniam, że nie było to moim zamiarem. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Joanna Kajdanowicz » 4 wrz 2006, o 10:12

Panie Kazimierzu,
Absolutnie mnie Pan nie uraził, nie jestem też na Pana uczulona. Wręcz przeciwnie - lubię ludzi z poczuciem humoru. I choć nie zawsze zgadzam się z treścią Pana wypowiedzi, to daleka jestem od obrażania się na Pana.
Pozdrawiam
Joanna Kajdanowicz

Postprzez szumski » 21 wrz 2006, o 20:29

Pani Joanno ja też Panią lubię i wierzę, że Pani oficjalne stanowisko nie ma nic wspólnego z wartościami, które Pani po prostu ma. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez ania » 10 wrz 2007, o 15:44

Coś jednak musi być w tym tytule tego tematu,skoro nawet nasza radna Majewska,(wydawałoby się koleżanka dyrektor Sawczuk) nie wytrzymała długo w naszym przedszkolu.
Teraz roznosi obiady w przedszkolu w Jabłonnie.
Nie wytrzymały tez wychowawczynie,które się zwolniły.
Teraz np.dzieci z zerówki pilnuje pani logopeda.
I co robią z tym radni lub pani wójt ?
Pewnie znowu nic.
ania

Postprzez Adamus » 10 wrz 2007, o 16:31

Tak tu Cicho - wszyscy zamilkli a jeszcze prawie rok temu obiecywali nowe przedszkole ( dobre ) budowę nowej szkoły , nowego gimnazjum
Ludzie co Wy robicie - jeszcze chwila a Wasze dzieci już nie będą potrzebowały nowych budynkow.Dlaczego tak się dzieje , ze przed wyborami to wszyscy obiecują a reszta słucha i potakuje ,że tego własnie chce a juz pół roku po wyborach a najdalej rok - to juz nawet alternatywni nie pamietaja co obiecywali.
A teraz znowu bedziemy budowac szkoły i doskonalić przedszkola - szkoda tylko ,ze nasze dzieci muszą się gnieździć w tak małej szkole :hihi:
Adamus

Postprzez eliza » 10 wrz 2007, o 20:07

Jak to w Polsce ,po wyborach wybrani tracą pamięć
eliza

Postprzez szumski » 10 wrz 2007, o 20:49

Teraz np.dzieci z zerówki pilnuje pani logopeda.

Nie ma to jak marketing, teraz wszystkie mamuśki polecą z pociechami do tego przedszkola. Sam wiem jaki to ból nie wymawiać rrrrrrr, bo nie udawało mi się do 10-tego roku życia. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Poprzednia strona

Powrót do Przedszkole