Pani dyrektor jest chora psychicznie kobieta.

Pani dyrektor jest chora psychicznie kobieta.

Postprzez Janka » 8 lip 2006, o 21:02

Kochani ja pania dyrektor znam osobiscie bardzo dobrze.To chory człowiek,to ze przedszkole było zamkniete chodziło głownie zeby bliska rodzina jej nie odwiedziała,syn narkoman az strach wysyłac tam dziecko.NO ja swojego napewno tam nie wysle,chocbym miała zawozic do Warszawy. Ta kobieta powinna sie leczyc,to taka moja dobra rada dla niej. Z p.Marysia trzeba umiec rozmawiac ale jezeli ktos jej stanie na odcisk to juz koniec.Pracownice zastraszane,boja sie jej i ich dobry dzien w pracy zalezy od humoru pani dyrektor. Pozdrawiam serdecznie i strzezcie sie Marychy ;)
Janka

Postprzez Gość » 8 lip 2006, o 23:10

co Ty dziwny czlowieczku pier........lisz ??? czyzby te nowe przedszkole w chotomowie bylo stawiane przez Ciebie ? chcesz wytepic konkurencje ?? fajna mi reklama :):)

zycze Ci aby Twoje dzieci zdobyly jak najlepsze wyksztalcenie

czyzbys przybyl czlowieczku z wielkiego miasta z zasobnym kontem ? i chcesz reformowac chotomow ?? a moze starasz sie o GLOS w nadchodzacych wyborach ??

z powazaniem
rozczarowany ludzka glupota, nienawiscia czlowieka i checia bycia na samej gorze

mieszkaniec chotomowa i rodzic dziecka w wieku przedszkolnym
Gość

a ja jestem na tak

Postprzez Barbara » 9 lip 2006, o 14:30

Zgadzam sie z p.Janka.w 100% .Pani Marysia jest znana w Chotomowie i kazdy ma o niej wyrobione zdanie .i wiekszosc jest negatywnie nastawiona. Gdyby powstało nowe przedszkole a podobno ma to napewno bym dziecko przeniosła.Ostatnio rozmawiałam z pewna osoba< na forum nie bede jej ujawniac>,ale to co pani Marysia robi to ludzka rzecz przechodzi. Tylko kasa i jescze raz kasa sie liczy.Moje dziecko uczeszcza do przedszkola i jak juz widze pania Marysie to tez uciekam jak najszybciej bo jednak z ta pania trzeba umiec rozmawiac,ja jednak tej cierpliwosci nie posiadam tak jak i wiele innych matek. :? Pani Jadzia to ta kobieta powinna byc dyrektorem przedszkola bo to ona ma złote serce i serdecznie ja pozdrawaim. Pozdrawaim .
Barbara

Postprzez Tajemnicza. » 9 lip 2006, o 14:37

Jak "gosc" nie wierzy wystarczy odwiedzic inne strony o przedszkolu,czy pani dyrektor jest wzorowym dyrektorem.... Ja tez mam takie samo zdanie. Ale pocieszajace jest to ze przedszkole buduje sie nowe na ul.Pieknej. Ja i moj maz doczekac sie nie mozemy:) Te awantury p.dyrektor z pracownikami przy dzieciach to nie wiem czy to pedagogiczne.....
Tajemnicza.

Postprzez Aneta » 11 lip 2006, o 16:34

A ja sobie myślę, ze mozna krytykowac w bardziej cenzuralny sposób. W końcu jesteśmy rodzicami i mamy świecić przykładem;-)
Aneta
Aneta

Postprzez maleństwo » 15 lip 2006, o 20:45

oczywiście można kogos krytykować,ale w sposob kulturalny.Bo za takie słowa,to mozna wylądowac na slali sądowej i zabulic niezłe odszkodowanie.I pani ,która pisze tak wulgarne posty, najezdza na panią dyrektor?!Niech sie pani zastanowi jka pani sie zachowuja?Jaki przykład daje pani swoim dzieciom?Jeśli wypowiada się pani w tak chamski sposób na forum,to dlaczego nie pójdzie pani do przedszkola i nie powie pani dyrektor prosto w oczy,żeby poszła się leczyć?!To co pani robi jest po prostu pełne fałszu i zakłamania. Tchórzostwo zayczajne.Gdybym znała panią osobiście powiedziałabym to pani prosto w twarz,niestety musze to zrobic na forum.Ludzie mniej chamstwa,naprawde!!!
maleństwo

Postprzez Joanna Kajdanowicz » 18 lip 2006, o 13:04

Obserwuję dyskusję o przedszkolu i mam wrażenie, że doszło do nieporozumienia. Piszecie Państwo, że krytykować należy w kulturalny sposób i zgadzam się z tym. Jednak jedyny komentarz wulgarny, to nie krytyka pod adresem przedszkola, a głos anonimowego Gościa, który - mam wrażenie - chciał się tej krytyce przeciwstawić. I zdaje się, że pisał/-ała post pod wpływem silnych emocji, niekoniecznie pozytywnych...
Pozdrawiam
Joanna Kajdanowicz

Postprzez maleństwo » 20 lip 2006, o 21:51

oczywiście, ma pani rację,troche się zagalopowałam. Wypowiedź wulgarna gościa,a mnie chodziło o panią Jankę,która założyła topic. a mnie np bd irytuje fakt,że ktoś pisze na forum np. o synu narkomanie,o rzeczach ,które są prywatnymi sprawami. Czy pani Janka widziała jak syn p. dyrektor dawał sobie w zyłę,albo wciągał biały proszek? Czy ludzie tak mówią?Nie wiem czy to prawda,nie obchodzi mnie to,bo nie interesuję się życiem innych. A co do wulgaryzmów na temacie,to tym powinien zająć się moderator,o ile takie wystąpią. I uważam,że pisanie na forach takich rzeczy,a nie mówienie tego wprost jest wielkim tchórzostwem.Bo istnieją trzy typy ludzi,którym jak się cos nie podoba to:siedzą cicho,albo walą prosto z mostu,albo robią to za plecami. A anonimowy gość ma rację,że ludzie,którzy się sprowadzili, chcą reformować Chotomów,ale Chotomów to nie stolica i nie ma takich możliwości. Bo ludzie,którzy przybywają do Chotomowa z wielkiego miasta,z zasobnym kontem potrafią sie tylko mądrzyć,a nie działać. Takie moje zdanie,wystarczy posłuchać na zebraniu w przedszkolu,albo szkole.
maleństwo

Postprzez Joanna Kajdanowicz » 21 lip 2006, o 08:24

Ma Pani rację, że wiele osób, które przybyły do naszej gminy (nie tylko Chotomowa) z wielkiego miasta, sprawia wrażenie, jakby uważały, że sam fakt ich pojawienia się tutaj powinien sprawić natychmiastowe inwestycje w "szczerym polu", gdzie wybudowały sobie dom, zmiany w szkole, do której posłały swoje dzieci itp. I oczywiście znają się na wszystkich tych zagadnieniach najlepiej... Ale, wbrew pozorom, pośród napływowych mieszkańców jest ich garstka i opinia, że wszyscy się tak zachowują jest - moim zdaniem - krzywdzącym uogólnieniem. Te osoby są poprostu głośne i przez to najbardziej widoczne.
Z doświadczenia mogę powiedzieć, że bardzo wielu nowym mieszkańcom zależy na rozwoju gminy i nie tylko o tym mówią, ale aktywnie się do tego przyczyniają, np:
- w pracach Komitetu Sterującego, opracowującego strategię gminy, brało udział około 30 mieszkańców naszej gminy z różnych miejscowości - również z Chotomowa (i to zarówno wieloletnich mieszkańców, jak i tych świeżo upieczonych),
- teraz jesteśmy w trakcie opracowania procedury konsultacji społecznych i zespół liczy kilkanaście osób, z których 10 to mieszkańcy (i znowu - zarówno wieloletni, jak i ci z krótszym stażem).
Przykłady można by mnożyć.
I jeszcze jedna rzecz, którą możemy się, jako gmina, szczycić. Nasi mieszkańcy - na tle mieszkańców gmin sąsiednich - są wyjątkowo aktywni i chętni do dzielenia się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomocy we wszelkich sprawach, w których się do nich zwracamy. I to w jak najbardziej pozytywnym sensie. Wiem od kolegów z innych urzędów, że u nich z aktywnością lokalnej społeczności jest bardzo, ale to bardzo "cieniutko".
Ale chyba nieco odbiegłam od tematu :)
Pozdrawiam
Joanna Kajdanowicz

Postprzez Gość » 31 sie 2006, o 12:18

Szanowna Pani Joanno. Pozwoliłem sobie w ten sposób zwrócić się do Pani bo nie wiem czy występuje tu Pani jako osoba prywatna czy reprezentuje Pani stanowisko Gminy Jabłonna. Jeżeli prywatnie to ok. Jeżeli jako pracownik Urzedu Gminy to proszę zająć konkretne stanowisko, bo gmina dofinansowuje przedszkole.

Moje dziecko chodziło do tego przedszkola i niby co mu się stało???
Jeżeli ktoś ma wiedzę o złych rzeczach dziejących się w tym przedszkolu to niech powiadomi organa ścigania a nie pluje anonimowo. Najwiekszym jednak kretyństwem jest rozlicznie pracy zawodowej matki na podstawie zachowań jej dzieci. Tak robi buszmen i ludożerca dla którego język ludzi cywilizowanych nie ma określeń. (Uwaga nie zawsze jestem cywilizowany) Ktoś kto ma (jak rozumiem małe) dzieci nie powinien być taki pewny, że jakaś franca cywilizacji nie dosięgnie jego pociechy.

A Chotomowiacy nie dzielą się na tubylców i napływowych tylko prosto na mądrych i durniów i w niczym nie różni się od innych społeczności.
Pozdr.
Gość

Następna strona

Powrót do Przedszkole