Płatne dyplomy na koniec roku?!

Postprzez szumski » 8 cze 2011, o 10:47

Jeżeli do mnie Dyrekcja powiedziała by, że nie ma pieniędzy na nagrodę a chciała by takową dać to sam z własnej kieszeni bym wywalił żeby to szkoła dała i córa czuła się doceniona.

Wal jak w dym i bez żenady:

Bank Spółdzielczy O/Jabłonna
ul. Modlińska 152
03 8013 1016 2002 0050 1031 0001
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez MagdaN » 8 cze 2011, o 11:06

fce_tc - zakładam że Ty z tych deklarujących niepłacących jesteś:-)? Ci sami rodzice którzy nie płacą na RR "bo nie", a zdeklarowali, to Ci którzy szerokim łukiem omijali festyn w szkole, festyn w przedszkolu, bo po co się angażować, po co spędzać z dziećmi czas??? gratuluję podejścia. Ja agituję i jeśli nie podam się do dymisji to w przyszłym roku również będę agitowała:-) na sukienkę nie zbieram, pozdrawiam wszystkich tych którzy płacą, reszty nie lubię "bo nie".

[ Dodano: Sro 08 Cze, 2011 12:06 ]
fce_tc - zakładam że Ty z tych deklarujących niepłacących jesteś:-)? Ci sami rodzice którzy nie płacą na RR "bo nie", a zdeklarowali, to Ci którzy szerokim łukiem omijali festyn w szkole, festyn w przedszkolu, bo po co się angażować, po co spędzać z dziećmi czas??? gratuluję podejścia. Ja agituję i jeśli nie podam się do dymisji to w przyszłym roku również będę agitowała:-) na sukienkę nie zbieram, pozdrawiam wszystkich tych którzy płacą, reszty nie lubię "bo nie".
...a do mnie Anioły wchodzą bez pukania i kawę mi słodzą uśmiechem.
MagdaN

Postprzez fce_tc » 8 cze 2011, o 11:28

Ja nie marudzę, a zapłaciłem już na początku roku - bo zadeklarowałem...
Niedługo będziemy zbierać nawet na papier toaletowy do szkoły :razz:
A bzdurność wydawania pieniędzy nadal pozostaje sprawą otwartą :hihi: Osobiście wydaje mi się, że nowa mapa czy atlas są przydatniejsze niż krzaki przed szkołą. Tyle miałem do powiedzenia.
fce_tc

Postprzez szumski » 8 cze 2011, o 11:40

Podrośniecie to zmądrzejecie ;)
W Gimnazjum Orła Białego, RR pod silną ręką P. Dyrektora :P , w poprzedniej kadencji kupiła tablicę multimedialną (ponad dycha) a w tym roku dofinansowała wymianę uczniów z Danią. Dla porządku dodam, że gmina dołożyła też 4 tysie.
A kwiatki chyba same wskakują na rabatki jak dyrektor huknie :)
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez MagdaN » 9 cze 2011, o 07:46

...ale na te zielenie przed szkołą to dodatkowa praca i kasa poszła, nie z RR ( no chyba że coś mi uszło). Rodzice pomagali i rodzice kupowali kwiatki. Natomiast ogłaszam wszem i wobec, że już lubię fce_tc.:-)bo zdeklarował i płaci. Pozdrawiam Magda.
...a do mnie Anioły wchodzą bez pukania i kawę mi słodzą uśmiechem.
MagdaN

Postprzez fce_tc » 9 cze 2011, o 12:42

Skąd by nie była ta kasa - to uważam to za zbędny wydatek... jest dużo bardziej potrzebnych rzeczy, przez których brak nasze dzieci będą 10 lat do tyłu w porównaniu z uczniami prężnie działających szkół miasta stołecznego.
Where there's muck there's money... that's why someone has to do the job...
fce_tc

Postprzez Cielak » 10 cze 2011, o 07:05

fce_tc
Jakoś te nasze tragiczne warunki (których konieczność zmiany jest chyba dla wszystkich jasna) nie przeszkadzają naszym pociechom w nauce. Tak przynajmniej pokazują wyniki ich egzaminów i testów. Jeśli chodzi o poziom wiedzy naszych pociech to tutaj bym się nie martwił.
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez szer-szeń » 13 cze 2011, o 07:31

Ja źródła sukcesów dzieci szukałbym gdzie indziej.
Po prostu dzieci mają ambitnych rodziców, a raczej matki,które wożą dzieci z jednych zajęć na drugie i to tylko dzieci nim dzieci maja możliwość rozwoju. W chotomowskiej szkole nie ma nawet jak kółek i zajęć dodatkowych przeprowadzić, bo nauczyciele nie mają gdzie. Dochodzi do kuriozalnych sytuacji, ze chodzą z grupą dzieci po całej szkole i szukają wolnego kąta.
Ale za to mają fajne boisko, po którym nie można biegać na przerwie, bo sie czerwony pył wnosi do szkoły.
Te boisko to zdaje sie pani wójt wyczarowała na otarcie łez po zaniechaniu rozbudowy szkoły.
szer-szeń

Postprzez szumski » 13 cze 2011, o 07:53

Cieszymy się, że Chotomów doczekał się wreszcie takiego obiektu sportowego.

Normalnie asfalt i podbudowę się wywala i robi NOWĄ PODBUDOWĘ Na starym pofalowanym asfalcie natychmiast robią się purchle, muszą być warstwy odsączające i odpływ wody.

Orlik na gruzie ceglanym też się niedługo "pofaluje", bo cegła się zlasuje i popłynie.
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez MagdaM » 13 cze 2011, o 09:02

Szer-szeń jest dużo racji w tym co piszesz ale zauważ też że młodsze dzieciaczki na poziomie klas I-III z naszej szkoły, które nie mają na ogół zajęć dodatkowych z polskiego czy matematyki wygrywają konkursy na poziomie gminnym i powiatowym.
Wiem, że nie będę skromna ale mój syn w tamtym roku zajął drugie miejsce w Omnibusie powiatowym, I w ortograficznym w gminie i bodajże I w matematycznym w gminie. Maciek Jakubiak wygrał Kangura.
W tym roku kolejne pokolenie trzecioklasistów w naszej szkoły tez wypadło nieźle na tle innych szkół, co oczywiście nie zmienia faktu, ze nawet kółek nie ma gdzie z tymi dziećmi robić z powodu braku sal. A niedługo dojdzie więcej klas pierwszych więc może być masakra...
MagdaM

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Przedszkole