PRZEDSZKOLA W CHOTOMOWIE - OPINIE

PRZEDSZKOLA W CHOTOMOWIE - OPINIE

Postprzez matkapolka » 17 lip 2011, o 13:32

Witam,
Zwracam się do Was drodzy rodzice o pomoc. Chcę (czyt. muszę) oddać dziecko od września do przedszkola. Na Żeligowskiego nie mamy szans - rekrutacja się już zakończyła! Proszę napiszcie kilka słów o pozostałych przedszkolach w naszej okolicy. Będę bardzo wdzięczna za każdą szczerą opinię!!
matkapolka

Postprzez sharkah » 22 lis 2011, o 14:33

Podbijam temat - może jakieś świeże opinie? Jak jest teraz w Wyspie Skarbów albo w Przy Lesie i na Żeligowskiego? Jakie są grupy wiekowe, jak jest z jedzeniem, zajęciami dla dzieci?
sharkah

Postprzez Aneta » 23 lis 2011, o 20:16

Nie mam obecnie latorośli w przedszkolu (szykujemy się od września), ale mam sąsiadki, które mają dzieci w obydwu przedszkolach (Przy Lesie i Wyspa Skarbów).
Nie pomogę Ci w wyborze, bo... opinie o tych dwóch placówkach są pozytywne :)
My szykujemy się do Wyspy Skarbów - chodził tam mówi starszy synek, a większość dzieci z okolicy tam uczęszcza.
Moja rada: popytaj sąsiadów; może w okolicy jest dziecko, które chodzi do któregoś z przedszkoli - razem zawsze raźniej ;)
Aneta

Postprzez sharkah » 23 lis 2011, o 23:53

Dla mnie logistycznie lepsze jest Przy Lesie, ale słyszałam od jednej osoby, że tam nie jest fajnie i że dużo lepiej jest w Wyspie Skarbów...
sharkah

Wyspa

Postprzez Robi » 10 sie 2012, o 20:17

Ja odradzam Wyspę.
To nie przedszkole tylko przechowalnia dzieci, marne nauczanie i nie potrafią zorganizować czasu dzieciom. Jak zobaczyłem przedstawienia dzieci z dla rodziców to pomyślałem że to kpina jakaś, oczywiście pani dyrektor nie mogła wyjść z zachwytu.
Jedzenie to osobny temat, ale mojemu dziecku nie pasowało.

:(
Robi

Re: Wyspa

Postprzez AgazPodlasu » 1 lis 2012, o 12:49

Robi napisał(a):Ja odradzam Wyspę.
To nie przedszkole tylko przechowalnia dzieci, marne nauczanie i nie potrafią zorganizować czasu dzieciom. Jak zobaczyłem przedstawienia dzieci z dla rodziców to pomyślałem że to kpina jakaś, oczywiście pani dyrektor nie mogła wyjść z zachwytu.
Jedzenie to osobny temat, ale mojemu dziecku nie pasowało.

:(

Trochę Cię nie rozumiem, bo jeszcze nie dawno zachwalałeś do mnie Wyspę jak jest wspaniała, zacytuję po prostu nie mogłeś wyjść z zachwytu. Dlatego zdecydowałam się zapisać tam moje dziecko. Poza tym wszystko o czym piszesz nie zgadza się z rzeczywistością. Myślę, że zawsze można się do czegoś przyczepić, ale na pewno nie jest to przechowalnia. Moim zdaniem to dzieci mają zorganizowany czas aż za bardzo. Moje dziecko na początku marudziło, że nie może się samo pobawić, bo ciągle Panie coś wymyślają. Jeżeli chodzi o przedstawienia to dzieci zawsze były przygotowane wspaniale i cudownie występowały.
Dlatego ja zachwalam Wyspę i daję 3 razy TAK. Uważam, że jest to najlepsze przedszkole w Chotomowie, a być może i w najbliższej okolicy. :13:
AgazPodlasu

Re: PRZEDSZKOLA W CHOTOMOWIE - OPINIE

Postprzez Robi » 8 lis 2012, o 19:03

Chyba mówimy o innym przedszkolu.
Ale każdy ma prawo do swojego zdania, a jeśli kiedyś zachwalałem, to ponoć tylko krowa nie zmienia zdania.
Robi

Postprzez szmergiel » 31 paź 2014, o 11:28

Odkopuje temat. Czy ktoś ma aktualne opinie na temat przedszkola Przy Lesie? Zastanawiam sie nad tym przedszkolem. Chodzi głownie o atmosferę, czy dzieciaki bardzo chorują ( bo np.: jest spora tolerancja ze strony opiekunów na podsylanie chorych dzieci czego niechcialbym), czy nie narzekacie na to ze dzieciaki wracają zmarznięte, czy dostarczane jest cykliczne info o dziecku czy tylko zdawkowo w drzwiach "dziś bez uwag". Może ktoś jest na bieżąco. Pozdrawiam!
szmergiel

Postprzez szer-szeń » 31 paź 2014, o 12:57

Wypowiem się jako dziadek i trochę nie na temat tego akurat przedszkola. Moja córka była zachwycona podejsciem w Wyspie skarbów, codzienne relacje, zdjęcia na tablicy i dodatkowo wysyłane na meila. Dzieci chorują, ale to niestety norma, chociaż dzieci nawet z katarem przyprowadzać nie wolno.
szer-szeń

Powrót do Przedszkole