wyspa skarbów

wyspa skarbów

Postprzez ala » 4 wrz 2006, o 14:44

witam
w Chotomowie widziałam reklamę miejsca gdzie opiekują się dziećmi
czy ktoś z forumowiczów prowadza tam swoje dziecko?czy to jest przedszkole ?
zanim tam pójdę chętnie dowiem się czegoś od rodziców
pozdrawiam
ala

Postprzez eliza » 4 wrz 2006, o 18:49

nie mam tam dzieci ale dziś byłam tam razem z koleżanką
na mnie duże wrażenie zrobiły prowadzone tam zabawy i podejście do rodziców i dzieci
myślę ,że więcej do powiedzenia będzie miła Aneta
A.odezwij się :)
eliza

Postprzez Aneta » 5 wrz 2006, o 16:37

Co tu dużo mówić – na razie jest super!
W ubiegłym tygodniu chodziliśmy razem do przedszkola (nazwa umowna ;-), a tym tygodniu mój synek zostaje na „Wyspie” bez obstawy – płacze tylko wtedy, gdy trzeba wychodzić.
Bardzo się cieszę, że jest w Chotomowie alternatywa dla istniejącego przedszkola (zważywszy, ze mam pewne doświadczenia ze starszym dzieckiem).
Na razie jest mało dzieci, bo rodzice „obwąchują” przedszkole. Ale ma to tez swoje plusy, bo w kameralnej grupie dzieci szybciej odnajdują się w nowej sytuacji.
Najlepiej przyjść z dzieckiem i włączyć się w zajęcia (lub na początku tylko poobserwować, bo niektóre dzieci tak właśnie zaczynają). Obecnie grupa spotyka się w poniedziałki, środy i piątki od 8:30 do 12:30.
Dużo zabaw, aktywności, a wszystko to z dużym poszanowaniem indywidualności każdego dziecka (i to nie są tylko hasła).

Pozdrawiam,
Aneta
Aneta

wyspa skarbów

Postprzez Danusia » 7 wrz 2006, o 08:52

Witam serdecznie
Podpisuję się pod opinią Anety.Wyspa skarbów jest tym czego szukałam dla swojego synka. Uczestniczy w zajęciach od dwoch tygodni i jest bardzo zadowolony (ma 4 latka)i ja również, podobnie jak pociecha Anety płacze gdy zajęcia sie kończą.
Jeśli chodzi o personel ,,SUPER,,
Danusia

Postprzez mik99 » 3 sty 2007, o 10:48

Witam serdecznie,
Danusia, Aneta, Ala, ElizaKilka miesięcy mnięło, napiszcie proszę jak jest, w jakich godzinach pracuje przedszkole, coś o cenach.

pozdrawiam
mik
mik99

Postprzez eliza » 3 sty 2007, o 11:05

mik99
witaj,niestety nie mogę się wypowiedzieć jako mama dziecka uczestniczącego w zajęciach dla maluchów,tu raczej poczekamy na wypowiedź Anety :)
natomiast moich dwóch chłopców w wieku 8 i 10 lat,chodzą na zajęcia naukowe organizowane w tej placówce i są bardzo zadowoleni
z tego co wiem od właścicielki stara się rozwijać swoja ofertę
zrobiła na mnie b.dobre wrażenie swoim entuzjazmem
dodatkowe informacje znajdziesz na www.wyspaskarbow.info

mam nadzieję ,że już wkrótce wypowie się kolejna mama ,której córeczka właśnie zaczyna edukację w tej placówce
pozdr.
eliza

Postprzez Aneta » 7 sty 2007, o 01:49

Witam,
Trochę mieliśmy przerwy z uczęszczaniem na Wyspę, o przechodziliśmy ospę (jak z resztą większość skarbów z Wyspy;-) - ale przynajmniej tę chorobę mamy z głowy.
Z cenami na wyspie można zapoznać sie na stronie www. Większość dzieci (przeciętnie w wieku 3-4 lata) uczęszcza od poniedziałku do piątku w godz. 8-13. Grupka mała, dopieszczona;-), bez posiłków - dzieci przynoszą swoje śniadanie (o ile wiem możliwy też catering).
Sytuacja cały czas jest rozwojowa i właścicielka chętnie rozszerza zakres funkcjonowania Wyspy zgodnie z zainteresowaniem rodziców i dzieci.
Na pewno atutem jest kameralna grupa (kazde dziecko jest naprawdę traktowne indywidualnie) i panie z sercem, pasją i powołaniem;-).
Dzieci wyjeżdżają na spektakle, koncerty, są popołudniowe spotkania dla dzieci z rodzicami (przed świętami np. było robienie ozdób choinkowych; spotkanie z mikołajem).

Warto przyjść z dzieckiem na troszkę – porozmawiać z paniami, poczuć atmosferę, zobaczyć zabawy.

My jestesmy zadowoleni!

Aneta

P.S. Elizo: A o kolejnym dziecku na Wyspie wypowie się chyba raczej tata (widziałam, ze juz podzielił się wrażniami) - wiesz, ze mama raczej nie bywa na forum;-)))
Aneta

Postprzez eliza » 7 sty 2007, o 10:07

Masz oczywiście rację,ale myślałam ,że ją zprowokuję :roll:
eliza

Postprzez Krzysztof J » 7 sty 2007, o 16:34

nie tylko sama nie zaglada ale jeszcze mnie sssssssssssstad wygania ;)
Krzysztof J

Postprzez eboloczko » 7 sty 2007, o 19:05

Przyglądam się przedszkolu z zainteresowaniem. Mój synek na razie się aklimatyzuje, bo wprowadziliśmy sie niedawno. Niestety wcale mu się nie podoba, do niego nie trafia, ze lasek, klimat...on nie ma swojego placu zabaw! Czy przedszkole posiada takowy? A jeśli nie to czy planuje? Moje dziecko nie chce chodzić na spacery, historie w stylu karmienia w lesie dzika nie skutkują, jak tylko wychodzi za płot to zaczyna beczeć. Czy z jakiegoś placu zabaw można korzystać?

Same pytania, ale jesteśmy całkiem nowi.
Pozdrawiam, Ewa
eboloczko

Następna strona

Powrót do Przedszkole