Sprzątanie, prasowanie, mycie okien, opieka - WEEKENDY

Sprzątanie, prasowanie, mycie okien, opieka - WEEKENDY

Postprzez Magdaria » 22 wrz 2010, o 16:59

Piszę w imieniu Olgi, która u mnie mieszka i pracuje jako niania. Olga poszukuje pracy dodatkowej NA WEEKENDY, najchętniej w Chotomowie lub okolicy. Podejmie się sprzątania, opieki lub innej pracy. To pracowita i energiczna osoba, pozytywna i uczciwa. Szybko i dokładnie sprząta. Zanim została u mnie nianią, zajmowała się moją chorą babcią, odmalowała mi również profesjonalnie mieszkanie. Umie robić przepiękne, smakowite torty. To ktoś naprawdę godny polecenia :)

Podaję numer kontaktowy: 663 196 619
Można też ewentualnie dzwonić na: 502 185 814.
Magdaria

Re: Sprzątanie, prasowanie, mycie okien, opieka - WEEKENDY

Postprzez Wioletta_K » 4 paź 2010, o 13:49

Witam,
Skorzystałam z pomocy Pani Olgi. Myła u mnie okna i chciałam potwierdzić, że jest naprawdę solidna i godna polecenia.
Pozdrawiam,
Wioletta

Magdaria napisał(a):Piszę w imieniu Olgi, która u mnie mieszka i pracuje jako niania. Olga poszukuje pracy dodatkowej NA WEEKENDY, najchętniej w Chotomowie lub okolicy. Podejmie się sprzątania, opieki lub innej pracy. To pracowita i energiczna osoba, pozytywna i uczciwa. Szybko i dokładnie sprząta. Zanim została u mnie nianią, zajmowała się moją chorą babcią, odmalowała mi również profesjonalnie mieszkanie. Umie robić przepiękne, smakowite torty. To ktoś naprawdę godny polecenia :)

Podaję numer kontaktowy: 663 196 619
Można też ewentualnie dzwonić na: 502 185 814.
Wioletta_K

Re: Sprzątanie, prasowanie, mycie okien, opieka - WEEKENDY

Postprzez Ałek » 4 paź 2010, o 14:12

Ałek

Postprzez Magdaria » 8 lut 2011, o 12:55

Ponawiam swoją rekomendację. Olga dostała zlecenia, ale ciągle ma jeszcze trochę wolnego czasu...
Pozdrawiam.
Magdaria

Powrót do Szukam pracy