Kneblowanie "szumskiego"

Re: Kneblowanie "szumskiego"

Postprzez szumski » 24 sie 2013, o 09:34

Przybywaj, mam już orzechówkę i śliwówkę tegoroczną, w dodatku eksperyment z migdałami!!! na czystym szpyrytusie :08:
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez szumski » 31 sie 2013, o 11:25

Na remont PZSi PS jest.
Wczoraj nareszcie zrozumieli, że dziki są Skarbu Państwa - czyli starosty i w wielkiej tajemnicy postawili w gminie odłownię, tudzież siuwaks pod płotami "wywrotowemu elementowi" wylali.
Wiata naprawiona, "ciąg pieszo-rowerowy" przełożony.

Pora emigrować, bo sąd jak nic działkę mnie wlepi za "narażenie na utratę zaufania"
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez czarek1 » 31 sie 2013, o 16:50

Pożyjemy zobaczymy, wszystkich nie zakneblują :)
czarek1

Postprzez skierd » 2 wrz 2013, o 10:10

Wielki szacun dla odwagi SZUMSKIEGO.
skierd

Postprzez szumski » 6 gru 2013, o 17:54

Dzisiaj odbyła się rozprawa. Wyproszono internautów i media ponieważ był wniosek "oskarżycieli prywatnych" wynajmujących pełnomocnika za 9 500,00 publicznych pieniędzy o utajnienie rozprawy. Zostałem pouczony przed opuszczeniem sali rozpraw, że proces jest utajniony i nie wolno mi puścić pary z gęby.
Myślę że nie złamię prawa ujawniając, że orzeczenia na razie nie ma.
Mam nadzieję, że kiedyś, kiedyś, po ogłoszeniu prawomocnego orzeczenia, akta sprawy zostaną odtajnione.

A Wróbel, pierwszy sprawiedliwy ma dzisiaj ogromnyyyyyy bardak na drodze powiatowej w Chotomowie - wiadukt. Ciekawe kiedy będą trupy a publika zrozumie, że to jednak gość gładki lecz bez kwalifikacji.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Cielak » 6 gru 2013, o 18:05

to co się właśnie w tej chwili dzieje na wiadukcie to jakaś kpina.
Z legionowa przystanek (rondo) jechałem do domu w Chotomowie 1:10 h
Masakra...
Inna sprawa to to, że znając życie, połowa kierowców jeszcze na letnich...

Kazek - trzymaj się.

Co do samej rozprawy, to rozumiem, że oskarżenie jest prywatne ale przecież dotyczy osób publicznych...
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez szumski » 7 gru 2013, o 08:32

Co do samej rozprawy, to rozumiem, że oskarżenie jest prywatne ale przecież dotyczy osób publicznych...

Tak, tak, oskarżyciel prywatny ale 9 500,00 zł za adwokata zapłacono z konta starostwa no i na sól brakło a Wróbel znając prognozy, siedział 3 godziny w sądzie zamiast pilnować gospodarki.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez szumski » 20 sty 2015, o 21:17

Dzisiaj zapadł ostateczny i prawomocny wyrok, po apelacji obywatela Grabca.
Sąd Okręgowy wyrok uniewinniający mnie, utrzymał w mocy. Obywatel Grabiec ma zasądzone koszty postępowania.
Pytanie: kiedy obywatel Grabiec odda pieniądze do kasy starostwa, którymi zapłacił za te zadęcia - wynajęcie kancelarii z adresem w Niu Jorkie, pieniądze o których mówiła p. Rzecznik - internetowe wydanie GP z 20 grudnia 2013r.
No to będzie 8,5 tysi wg. p. Rzecznik a 12,5 tysia w mojej ocenie.
Czy każdy obywatel tego powiatu może se tak brać z konta starostwa na dowolne przyjemności? czy tylko obywatel Grabiec???
W uzasadnieniu SO stwierdził, że na potwierdzenie wszystkich nieprawidłowości opisanych na tym forum przedstawiłem dowody.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Poprzednia strona

Powrót do Aktualności