zebrania wiejskie to żenada

zebrania wiejskie to żenada

Postprzez marta » 7 kwi 2006, o 18:30

zebranie wiejskie to niezwykły twór
przychodzi na nie mnóstwo ludzi ale mówi kilku etatowych krzykaczy,którzy na co dzień nic nie robią ,po co właściwie są te zebrania?
żeby opluwać wójta i udowodnić sobie,że jestem lepszy bo go przekrzyczałem
żenada, więcej tam nie pójdę
marta

Postprzez Jan » 8 kwi 2006, o 21:41

....pojdziesz.....aby zobaczyc co bedzie na nastepnym zebraniu:)
Jan

Postprzez toja » 8 kwi 2006, o 21:48

czy tak było w twoim przypadku :)
toja

Postprzez zenek » 8 kwi 2006, o 21:50

to jest wciągające..można się pośmiać przez łzy..niestety
zenek

Postprzez majka » 10 kwi 2006, o 16:34

ojej a o co chodzi z tymi zebraniami
czy jest tam aż tak strasznie??????
majka

zebrania

Postprzez grazia » 26 kwi 2006, o 11:56

kiedy odbędzie się następne? Co na nich się "dokonuje"? Jakieś ciekawe sprawy są podejmowane?

G.
grazia

Postprzez eliza » 9 maja 2006, o 13:11

bardzo ciekawe :wink:
o kolejnym zebraniu wiejskim poinformujemy na stronie
eliza

Postprzez szumski » 31 sie 2006, o 15:58

Szanowna Martuniu a nie przyszło Ci do głowy, że agresja pytających spowodowana jest formą odpowiedzi? Na jedynym zebraniu jakim byłem Wójt był kompletnie nieprzygotowany, prawił komunały, na konkretne pytania nie udzielał odpowiedzi no to nasza społeczność umiała się dostosować i zaczęła zadawać durne pytania. Ktoś kto decyduje się na objęcie stanowiska publicznego musi liczyć się też z atakami nieuzasadnionymi. Dobry wójt powinien umieć zapanować nad tłumem a nie dąsać się jak mały Kaziu. Czy ten rynsztok był zasługą tylko zawodowych krzykaczy?
szumski
Kłusownik kołtuństwa

zebranie

Postprzez robert » 2 wrz 2006, o 05:53

Byłem na jednym spotkaniu. Mówiąc szczerze podziwiałem wójta za jego spokój. Gdybym ja musiał odpowiadać na tak idiotyczne pytania (90 %) i tak 'kompetentnych' ludzi nastawionych wyłącznie roszczeniowo to pewnie
powiedziałbym coś dosadnego. Niejednokrotnie ludzie ci zupełnie nie rozumieli o czym jest mowa np. wójt udzielał odpowiedzi w formie rozszerzonej po czym był ponownie był pytany o coś co zostało wyjaśnione.
Wiele pytań było typu np:

1 dlaczego trzeba śmieci sprzątać
2. dlaczego są śmieci na ulicach

kompletny bezsens
W tym sensie wójt trochę nie pasuje do mieszkańców naszej miejscowości zwłaszcza tych bardziej zasiedziałych.
robert

Postprzez szumski » 3 wrz 2006, o 07:21

"Z punktu widzenia inżynierii drogowej cała droga jest już utwardzona – zarówno kruszywo sztuczne (jak położone w pierwszej części ul. Kisielewskiego kruszywo „Aleksander”), jak i pochodzące z recyklingu (destrukt położony w końcowej części) są traktowane identycznie. Oczywiście z punktu widzenia użytkownika komfort jazdy na obu rodzajach kruszywa jest całkowicie różny – stąd do czasu położenia docelowej nawierzchni również na pierwszym odcinku zamierzamy pokryć drogę destruktem. Konkretnej daty nie jestem w stanie podać – termin wykonania jest bowiem uzależniony m.in. od pozyskania kolejnej partii destruktu (o co zabiegamy). Dodać należy, iż lokalnie – w miejscu przewężenia śladu geodezyjnego drogi – do czasu uregulowania spraw formalnych może nie być możliwe utwardzanie drogi destruktem." To jest odpowiedź wójta na temat utwardzenia ul. Kisielewskiego.

Destrukt : Górna warstwa nawierzchni drogowej rozkruszona podczas remontów, jako odpad niebezpieczny deponowana powinna być na specjalistycznych składowiskach odpadów niebezpiecznych. Często jednak się zdarza, że używany jest ponownie do utwardzania dróg. Skaża wówczas znaczny teren wokół.

1. Po jaką cholerę plotąc głupoty P. Wójt powołuje się na inżynierię drogową?
2. Dlaczego urzędnicy odpowiedziałni za infrastrukturę i OCHRONę śRODOWISKA nie podpowiedzą mu w takich sytuacjach (sami nie mają wiedzy?)
3. W świetle powyższego o co oprócz śmieci można jeszcze Wójta zapytać?
Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Powrót do Aktualności