pałac w Jabłonnie własnością posła J.Palikota??????

pałac w Jabłonnie własnością posła J.Palikota??????

Postprzez eliza » 12 sie 2006, o 12:25

dziś przegladając w sklepie gazety ,wpadł mi w oko fragment teksu w Super Expresie
"że poseł J.Palikot rozwiódł się z żoną i zostawił jej pałac w Jabłonnie"
zastanowiłam się który to pałac i czytam dalej
dalej w tekście napisano,że jest to zespół -pałacowo parkowy w Jabłonnie
czyli chodzi o park i pałac Państwoej Akademi Nauk ??
nigdy nie słyszałam ,żeby to była własność prywatna,a może się mylę ??
czy ktoś coś wie w tej sprawie???
eliza

pałac w Jabłonnie

Postprzez pałacowa » 21 sie 2006, o 00:15

Droga Elizo - niestety albo bardzo dobrze ?( jak kto woli) ale nie chodzi o nasz Pałac tylko o Pałac w Jabłonnie chyba gdziesw okolicach Lublina jakoże stamtąd pochodzi P.J.Palikot.A tak swoją drogą to mozna by trochę żałowac poniewa facet ten corocznie funduje dzieciakom - licealistom z rejonow tzw sciany wschodniej ( Zamość- Chełm Lubelski etc) -koszty dojazdow do szkół i inne rozne takie tam rzeczy a poniewaz z wykształcenia jest filozofem poza kasą zrobioną na paletach ,polmosach i innych jest rownież włascicielem dość dobrze postrzeganego wydawnictwa "Słowa,obraz, terytoria" - tak wiec nie wszyscy bogaci to takie " wstrentne ludzie".
pałacowa

Postprzez Gość » 21 sie 2006, o 08:13

jeśli jest tak jak piszesz to chyba niestety
zawsze to jakiś pożytek mieć w okolicy takiego krezusa -filozofa
Gość

palacowa

Postprzez kj » 25 sie 2006, o 16:13

@palacowa

widze ze jestes lojalnym wyborca PO i bronisz swego czlowieka, najbogatszego polityka w naszym kraju

nie badz slepa na fakty, jego filozoficzny wizerunek to efekt sprytnych zabiegow PRowcow, a mimo to pare niezlych historyjek o panu JP mozna w gazetach przeczytac

pozdr
kj

pałac w jabłonnie

Postprzez pałacowa » 27 sie 2006, o 23:24

odpowiedź do kj
człowieku ty chyba jesteś strasznie " uwarzliwiony" politycznie - czy człowiek nie może być zwykłym człowiekiem czy zawsze musi nalezec do jakiejś partii ??? niejestem lojalnym wyborcom żadnej partii , polityką i politykami się generalnie brzydzę , a faceta ( j.Palikota) poznałam jako filozofa i wydawcę - niestety nie wiedziałam , że się zajmuje polityką .Twój tekst mnie przeraził
pałacowa

sensitive

Postprzez kj » 28 sie 2006, o 21:08

@palacowa

sorry ze cie przerazilem, ale to po prostu doswiadczenie zyciowe
troche w polityce dzialalem, troche robilem w PR i dlatego nawet jak nie chce, to czytajac jakis artykul w gqzecie, czytam miedzy wierszami
w gazetach srednio 40-60% tekstow jest inspirowanych i przygotowanych przez lobbystow i prowcow, dlatego jak widze artykul w ktorym ktos robi z milionera filozofa i filantropa to chce mi sie smiac, niezaleznie czy to ktos z PO, PIS czy SLD
kj

pałac w Jabłonnie

Postprzez pałacowa » 28 sie 2006, o 23:09

Mniej prasy i TV = mniej stresów= zdrowe życie

A tak Pąłacyk w Jabłonnie jest całkiem fajny ale klops - kilka razy chcialam z synami wycieczkę rowerową zrobić i zwiedzić ale przy bramie wjazdowej stoi sobie znak " zakaz jazdy rowerami" - to chyba jakiś idiotyzm :roll: :roll: :roll:
pałacowa

Powrót do Aktualności