Studium MPZP

Postprzez szumski » 21 kwi 2012, o 08:26

Jendrula, tym w Jabłonnie z Lubelszczyzny, też dopiero dwa lata temu świadomość narodowa zaświtała.

Ale to jeszcze jeden argument za Neronem, może pójdzie dalej niż z Romą i nada mniej kontrowersyjną gramatycznie nazwę.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Chotomowianin » 21 kwi 2012, o 08:32

Witam

Powracając do tematu podstawowego tj Studium wczoraj wpłynęła odpowiedz do stowarzyszenia od

Pani Wójt która informuje że po rozpoznaniu uwag i wprowadzeniu korekt ,projekt studium zostanie wyłożony jeszcze raz w trzecim kwartale

Pozdrawiam :04:
Chotomowianin

Postprzez Jendrula » 21 kwi 2012, o 08:33

Agata! Może z Neronem to przesada ale sięgając starożytności to wiele spraw w naszej gminie przypomina Stajnię Augiasza gdzie tylko rwący strumień zdołał rozwiązać problem.
Wytrwałości w walce o parking, gdzie nie wiadomo o co chodzi (czyli o pieniądze)
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez szumski » 21 kwi 2012, o 09:29

Powracając do tematu podstawowego tj Studium wczoraj wpłynęła odpowiedz do stowarzyszenia

A można KRS to bym 1% przekazał.

Pani Wójt która informuje że po rozpoznaniu uwag i wprowadzeniu korekt ,projekt studium zostanie wyłożony jeszcze raz w trzecim kwartale

Czyli w dającej przewidzieć się przyszłości MPZP nie będzie. Dalej na WZtkach "hulaj dusz piekła nie ma" bo:

Art. 4. Każdy ma prawo zabudowy nieruchomości gruntowej, jeżeli wykaże prawo do dysponowania nieruchomością na cele budowlane, pod warunkiem zgodności zamierzenia budowlanego z przepisami.

a w studium jest zabudowa jaka jest i odmówić wydania WZ i pozwolenia na budowę nie wolno - są również kary dla urzędu za opóźnienie z wydaniem decyzji i odpowiedzialność urzędnicza.

Czy Wy aby nie strzelacie se w kolano????
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Chotomowianin » 21 kwi 2012, o 11:23

Czołem !!!

szumski napisał(a):A można KRS to bym 1% przekazał.

żartowniś ;)
jak słyszałes o NERONIE to i o koniu trojańskim zapewne też :P

szumski napisał(a):Czyli w dającej przewidzieć się przyszłości MPZP nie będzie. Dalej na WZtkach "hulaj dusz piekła nie ma" bo:

Błąd !!! MPZP dla niektórych części juz są ktoś dostajac odmowe na aneks do pewnego mpzp wpadł na pomysł wznowienia studium ,tylko wiesz jak to w naszym państwie prawa jest ;)

Tylko ktoś nadal nie rozumie jednej rzeczy zaślepiony najeżaniem sie i straszeniem że rzecz idzie o to coby w końcu pomysleć o rozpoczeciu budowy infrastruktury bo kupców na kolumne Zygmunya coraz mniej, natomiast sam pomysł tylko z zasypkami jest .....złym pomysłem który szkodzi wszystkim ,mieszkańcom, potencjalnym inwestorom, i osobom zajmujacym sie obrotem nieruchomościami w szczególności. ot co

Pozdrawiam :04:
Chotomowianin

Postprzez szumski » 21 kwi 2012, o 13:55

żartowniś ;)
jak słyszałes o NERONIE to i o koniu trojańskim zapewne też

No, jest zasadnicza różnica: Neron to postać historyczna a kobyła trojańska jak i sama Troja to mity.
W KRS nic nie ma (o koniu trojańskim też milczą) a jak nie ma w KRS to dziwię się UG, że pozwala aby ogon psem machał.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez agata122 » 21 kwi 2012, o 14:01

Jędrula błędną opinie sobie wyrobiłeś , nie jestem za rozdawnictwem.
Natomiast uważam że należy uporządkować to co nie uporządkowane i zlikwidować sytuacje niebezpieczne zapraszam na Leśną to zobaczysz o czym mowa. Drażni mnie fakt obiecywania gruszek na wierzbie. Najlepsze są sytuacje jasne i klarowne . Myślę że mieszkańcy odbierają to w podobny sposób.
Pozdrawiam Agata
[scroll]Zapraszam do współpracy 502 216 782 [/scroll]

Obrazek
agata122

Postprzez Chotomowianin » 21 kwi 2012, o 14:26

Czołem!!!!!!

szumski napisał(a):W KRS nic nie ma

Wem żeś wprawny w wyszukiwaniu tego i owego i sprawia ci to dużo radosci i gdybyś mógł to ogonem dał oznaki euforii ;)

Życzę dalszych sukcesów w poszukiwaniach . :04:

[ Dodano: Sob 21 Kwi, 2012 15:42 ]
P.S. Wedle ustawy o samorządzie działalność jest jawna i każdemu wolno złozyć zapytanie ,a że nasza Gmina jest przejrzysta to i odpowiedzi udziela i o to chodzi , tak wiec juz wiesz to leć dalej i szukaj..... szukaj...... :razz:
Chotomowianin

Postprzez szumski » 21 kwi 2012, o 15:06

Wedle ustawy o samorządzie działalność jest jawna i każdemu wolno złozyć zapytanie ,a że nasza Gmina jest przejrzysta to i odpowiedzi udziela i o to chodzi

A wg. innej ustawy "każdy" to jeszcze nie stowarzyszenie. Chyba, że przy goleniu z tym w lustrze tytułujecie się per "kolego stowarzyszony".
Jakby tak walnąć lustra na trzech ścianach to i cały zarząd w komplecie.

I po co te przypowieści o "koniu trojańskim"?, na takie imperium to i kotu nie warto dupy zawracać.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Chotomowianin » 21 kwi 2012, o 16:19

Czołem !

szumski napisał(a):I po co te przypowieści o "koniu trojańskim"?,

Bo nie tylko ty wpadłeś na pomysł "przeswietlenia", co do zarzadu kompletna dezinformacja mimo że wiem o tym że ściany mają uszy :) , i z tymi lustrami to tak jak ze wszystkim, wiesz coś ale nie do końca ale racje masz :razz:

sam twierdzisz że pięć kotów w miesiącu opchniesz plus dziewica, to i jednego i drugiego brak ;)

siemano :04:
Chotomowianin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualności