Starosta na sesji RG

Starosta na sesji RG

Postprzez szumski » 7 sty 2013, o 01:27

Jak Pan Janeczek klapsy rozdawał:

http://www.youtube.com/watch?v=9Y1Qk2aZ ... e=youtu.be

Długie ale warto odsłuchać łącznie z odpowiedzią P. Wójt.

- zdarzenie klęskowe zablokowane bo starostwo nie odróżnia zdarzenia od klęski
- badań gruntowych nie trzeba do pozwoleń na budowę, bo starostwo w jednym roku wydało 176 pozwoleń do projektów dwóch autorów gdzie tylko zamieniają się miejscami: jeden jest architektem drugi konstruktorem lub na odwrót takie mocne papiery mają na 250 dni roboczych!!! i kto by nadążył z jakimś biciem sond.
- dziki hasają bo w gm. Jabłonna nie ma obiektów użyteczności publicznej
Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie
budynku użyteczności publicznej — należy przez to rozumieć budynek przeznaczony na potrzeby administracji publicznej, wymiaru sprawiedliwości, kultury, kultu religijnego, oświaty, szkolnictwa wyższego, nauki, wychowania, opieki zdrowotnej, społecznej lub socjalnej, obsługi bankowej, handlu, gastronomii, usług, w tym usług pocztowych lub telekomunikacyjnych, turystyki, sportu, obsługi pasażerów w transporcie kolejowym, drogowym, lotniczym, morskim lub wodnym śródlądowym, oraz inny budynek przeznaczony do wykonywania podobnych funkcji; za budynek użyteczności publicznej uznaje się także budynek biurowy lub socjalny,”

- pieniędzy na wykup drogi nie będzie, bo na płace w starostwie idzie 35 mln. rocznie. Fundusz płac może się tylko zwiększyć, bo aparat musi się tak rozrosnąć aby mógł się demokratycznie na następną kadencję wybrać własnymi głosami!
- starosta użyje "wszystkich kroków prawnych aby do scalenia nie dopuścić"

Dalej mnie się nie chce pisać bo majtki opadają.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Re: Starosta na sesji RG

Postprzez Chotomowianin » 8 sty 2013, o 12:35

Witaj sąsiedzie :08:

Ja wole krótsze flmy a konkretne . Z tego co nam zaprezentowałeś wynika że władza na każdym szczeblu dla nas nieba by uchyliła.Znane już i ograne .
Bezradność to już też normalka ;( . tak więc wynik "wdowiskowego" meczu :starwars: 0:0 , a PO meczu jest tak :beer:

Co do "haseł lokowanych", to zważ że obecnie POtęgą jest "rodzina" , a jak rodziny nima to.....

Tak więc póki co ćwicz asertywność i kup sobie szelki do majtek :P

Czołem
Chotomowianin

Postprzez szumski » 9 sty 2013, o 20:51

No i wykrakałem :hihi:
Mądrzejsi ode mnie dochodzą do wniosku, że nie stać nas na powiaty w obecnej postaci:
http://biznes.onet.pl/mniej-administrac ... news-detal
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Jendrula » 10 sty 2013, o 11:02

Ani na powiaty ani na nierobów w 16 Urzędach Wojewódzkich, starczyło by 6-8 województw na taki obszar kraju ale weź to powiedz publicznie to zaatakują cię wyborcy WSZYSTKICH partii politycznych że to "degradacja prowincji, jakby posiadanie gmachu z 200 urzędasami wojewódzkimi było "rozwojem" regionu.
Ale skoro elektorat ma sieczkę w mózgu na ten temat(sprawa drobnej reformy sądów Gowina), to każda władza będzie obstawiać się urzędami a to powiatowymi a to wojewódzkimi albo innymi, a my za to zapłacimy.
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Powrót do Aktualności