Forum

Forum

Postprzez on » 25 lut 2013, o 13:36

Czy mi się wydaje ...., że od momentu zmiany szaty graficznej forum zamarło.
Nic się tu nie dzieje - przypadek ? Co jest grane.
On

... dać polakom wolność to się sami wykończą ...
on

Re: Forum

Postprzez fce_tc » 25 lut 2013, o 14:55

Dzieje się :04:
Kaola wypisuje codziennie po kilka bezsensownych postów, których nikt nie czyta :01:
Where there's muck there's money... that's why someone has to do the job...
fce_tc

Postprzez Olena » 25 lut 2013, o 17:24

on napisał(a):Co jest grane.

No wiesz... jeśli większość dyskusji kończy się radą o emigracji do Korei Płn. to albo ludzie wzięli sobie to do serca i wyemigrowali (a tam netu niet...) albo stwierdzili, że takie dysputy to mogą sobie na onecie poczytać ;)
Olena

Postprzez Robi » 25 lut 2013, o 19:14

Olena napisał(a):

No wiesz... jeśli większość dyskusji kończy się radą o emigracji do Korei Płn. to albo ludzie wzięli sobie to do serca i wyemigrowali (a tam netu niet...) albo stwierdzili, że takie dysputy to mogą sobie na onecie poczytać ;)

Niestety Olena ma rację.
Na tym forum jest grupa trzymająca władzę i tylko ich poglądy i sądy są słuszne. :(
Jak coś napiszesz od siebie to po Tobie. :shoot:
A umieszczanie rekordowej ilości wpisów (o wszystkim i o niczym, przez niektóre osoby) także świadczy o niskim poziomie forum. W rozmowie z starszymi mieszkańcami Chotomowa (kolega, który mnie tu ściągnął mieszka 30 lat w Chotomowie) nie przychylnie wyraża się o tym forum.

Pozdrawiam
Robi

Postprzez Jendrula » 25 lut 2013, o 19:20

A czego oczekiwałeś iż bez względu na wpis będzie on chwalony po wszystkich jarmarkach? Jaką to władze ktoś tu trzyma poza Adminem? Ma ktoś moc by twój post usunąć z dyskusji? Groził Ci ktoś że piszesz nie po jego myśli? Więc nie strasz dzieci "złym Wilkiem" i napisz lepiej coś ciekawego i PRZEMYŚLANEGO
Do dzieła... :08:
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez Jendrula » 25 lut 2013, o 19:31

Olena napisał(a):

Z tą Koreą Ludową to miał być zimny prysznic na jednego z forumowiczów co tak się zapędził ze swoimi poglądami iż pasowały one do typowego komuszego kraju a że teraz jest tylko JEDEN taki kraj (Korea PN) to go tam odsyłałem. Może się zastanowi nad tym co pisze .
Oczywiście na poważnie najgorszemu wrogowi nie życzyłbym przeniesienia się do Korei PN. Niestety niektórzy ludzie mają takie poglądy że TYLKO TAM mogliby "się odnaleźć"
Proponuję pisać o sprawach waznych na tym forum i AKCEPTOWAĆ to że ktoś może mieć INNY od reszty pogląd i pozwolić mu się wypowiedzieć bo ja z kolei odnosze wrażenie że jak się nie pisze że coś lub ktoś jest super i "cacY" to zaraz zaczyna się wyszydzanie o braku wolności wypowiedzi i o nawiedzonych lub o grupie "trzymającej władzę". Wariatkowo kompletne. :razz:
Jendrula

Postprzez szumski » 25 lut 2013, o 20:52

Sztuczny problem.
Ponieważ religia katolicka oparta jest na dogmatach to Polak i Katolik powinien rozumować tak: jeżeli Bóg jest bytem idealnym i Bóg stworzył człowieka to każdy człowiek - bliźni jest bytem idealnym. Trzeba go przyjąć jakim jest.

Do Korei może kiedyś pojadę, Wietnam rozważam już na poważnie.
Kaola wkleja co wkleja, bo chce być potrzebny. Jest przesadzony z jakiegoś tam środowiska i tutaj komputer to jedna z niewielu możliwości kontaktu ze światem. Dobrze, że ma internet.

Robi, opinii przeżyłem już full, najpierw (działkę kupiłem w `96) dla starych mieszkańców byłem "przybłęda" potem dla nowszych "wsiowy baran" - znaczy się tutejszy i tak w kółko. Grunt, że jestem rozpoznawalny ;)

Tu jest tygiel z całej Polski, od Kaszub po Giewont i od Terespola po Zbąszynek, muszą być różne opinie. Ważne, że wcześniej będąc zupełnie anonimowi (przeważnie w Wa-wie) tutaj identyfikują się z wioską, gminą i interesują się lokalnymi problemami.

Pomimo różnych kolei losu, pochodzę z takiej wioski gdzie człowiekowi nie dadzą zginąć. Nie ważne czy problemy dopadły go zrządzeniem losu czy sam się do nich przyczynił. Może skończy się "korporacyjne myślenie" i tu też tak będzie - bo już często bywa.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez kkriss » 26 lut 2013, o 04:29

Ważne, że forum jest, jako taki porządek też, ja jestem bardzo zadowolony z istnienia forum, zawsze można poczytać co się nowego dzieje, zawsze ktoś coś napisze, choć User na Ka.... nieźle przesadza z ilością bzdurnych wpisów.
Osobiście dużo nie pisuje na forum, ale przy porannej kawie, dla mnie to forum to pozycja obowiązkowa :-)
kkriss

Postprzez Jendrula » 26 lut 2013, o 10:01

Kazek!
Do Korei też kiedyś pojedziemy bo tam już powoli przez szczeliny wchodzi światło i zaczyna się rozwijać czarny rynek. Co do Wietnamu to jak najbardziej, zwłaszcza warto (polecam serdecznie) udać się do zatoki Ha Long, widoki przepiękne. Kraj oficjalnie Komuszy w wszechwładną bezpieką ale towarzysze jak poczuli w portfelu DULARY to już w D mają Marxa i Cho Chi Minha a drobny handel rozwija się na potęgę choć słaiej niż w Kambodży gdzie były król skasował cała komuszą biurokrację i nadrabiają zaległości po 30 latach "socjalistycznego raju" i "równych żołądków" (równo poł miski ryzu dla każdego... i nic więcej).
To ze w twoich rodzinnych stronach to ludzie sami sobie pomagali nie oglądając się na państwo to NAJCZYSTSZY Liberalizm!(a więc jesteś krypto- Korwinistą MAMY CIĘ :12: . Jak zechcę pomóc sąsiadowi to np podwiozę go do Wawy zamiast przez gmine płacić 50 tys miesiecznie na ZTM i ich bileciki gratis dla konkubin pracowników i ich pociotków jak jest teraz.
Kilka chwalebnych akcji pomocy sąsiedzkiej już było i będzie, tylko żeby żadne Urzędasy nam się nie wp.......wtrącały :14:
Jendrula

Postprzez on » 11 mar 2013, o 10:31

Nasza Pani Sołtysowa Agata to już w ogóle przestała zaglądać na to forum.
Sprawy gminne urzędu tak wciągnęły, że zapomniało się już o sprawach gminnych mieszkańców.
:10:
On

... dać polakom wolność to się sami wykończą ...
on

Powrót do Aktualności