Kneblowanie "szumskiego"

Kneblowanie "szumskiego"

Postprzez czarek1 » 21 sie 2013, o 18:19

Uwaga. W dniu 23.08 /piątek/ o godz. 9.00 w sali nr 201 legionowskiego sądu przy ul. Sobieskiego 47 odbędzie się rozprawa z pozwu starosty Grabca i wicestarosty Wróbla przeciwko internaucie J.K. o nicku "szumski", mająca na celu zakneblowanie ust /również przy użyciu publicznych pieniędzy/ krytykom panującego w starostwie legionowskim układu . Zapowiada się ciekawie, bo zarzuty są bzdurne, a dowodów na potwierdzenie faktów niekompetencji i złej woli urzędników starostwa dużo. W związku z postępującą arogancją władzy, w celu poparcia pozwanego oraz w obronie prawa do swobodnej wypowiedzi, w tym krytyki władz, przed Sądem Rejonowym w Legionowie organizowane jest w tym dniu od 8.30 zgromadzenie publiczne. Obecność potwierdził poseł Artur dębski. Zapraszamy do udziału.
czarek1

Re: Kneblowanie "szumskiego"

Postprzez fce_tc » 22 sie 2013, o 06:20

No to jeśli w tym sądzie, to SZUMSKI już przegrał...
Where there's muck there's money... that's why someone has to do the job...
fce_tc

Postprzez gooreck » 22 sie 2013, o 08:06

wyjeżdżam stąd...
gooreck

Postprzez Cielak » 22 sie 2013, o 08:11

Dajcie spokój...
szumski świetnie da sobie radę a i zawsze można się odwołać ;)
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez Jendrula » 22 sie 2013, o 15:30

Szkoda że tak poźno się dowiedziałem, można by pogwizdać na sali sądowej, buczeć na "sobiepaństwo Starosty" i jego urażoną (fałszywą) dumę.
Kto nie ma nic za uszami nie powinien się bać i każda krytyka władzy jest dozwolona- mam nadzieję iż Kazek zarzuci ich pismami i cytatami. W razie czego zaniesiemy mu pomarańcze do "kicia" ;(
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez szumski » 22 sie 2013, o 15:59

Jendrula, do jakiego kicia???
Prokuratura umorzyła dochodzenie już 14 03 2013r. bo uznała że ta hucpa "nie jest w interesie publicznym"

Jestem oskarżony z oskarżenia prywatnego. Chłopaki wrażliwe jak otwarta rana, ale na remont Zespołu Szkół Specjalnych dali wreszcie parę drobnych - na ostatniej sesji powiatu, pierwszy raz od 2007r!!! O ten Zespół podkablowałem kubusi w styczniu aż do premiera.
Opłacało się!!! niech mnie teraz sądzą.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Jendrula » 23 sie 2013, o 08:25

Jak z prywatnego oskarżenia to tym bardziej trzeba by było "wybuczeć" na sali sądowej. :D ;D
Mam nadzieję iż grzywny nie będzie i nie puszczą Cię w skarpetkach , za to Ty ośmieszysz oskarżyciela
Powodzenia!
Jendrula

Postprzez szumski » 23 sie 2013, o 14:30

Jendrula, był gościu z substytucją (dalsze pełnomocnictwo - tu akurat pełnomocnik pełnomocnika pełnomocniczki, którą wynajęli starostowie) oskarżycieli nie było.
Substytut nie mógł zatrybić, że nie wolno mu się jednać, bez obecności oskarżycieli, bajdurzył też coś o rozprawie niejawnej. Tylko że rozprawy nie było, bo nie było oskarżycieli. Było wyłącznie przełożenie terminu na wniosek oskarżycieli, wniosek uzasadniali że są na wcześniej zaplanowanych i opłaconych urlopach. Podziwiam cierpliwość Sądu, bo tłomaczenie rzeczy oczywistych panu substytutowi zajęło ponad kwadrans.
Gratuluję dobrze wydanych pieniędzy!!!
A co to jest Front Jedności Narodu żebym ja się jednał z substytutem?
Jeżeli obaj panowie, starosta i v-ce są na urlopach w miejscach tak odległych, że nie mogą dotrzeć na założony przez siebie proces, to ja się pytam:
kto do k....... nędzy pilnuje gospodarki i kto zarządza zespołem kryzysowym, gdyby coś się zajarało czy zalało??? i czekam na następne akt oskarżenia za pytania retoryczne.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez czarek1 » 23 sie 2013, o 18:55

Pewnie Wypychowa ich zastępuje... :)
czarek1

Postprzez Jendrula » 24 sie 2013, o 09:21

Mrożek. Kafka, Różewicz , Lec, Mleczko , Pietrzak mogli by się od "Oskarżycieli i Substytutów(Pełnomicników pełnomocniczki) uczyć jak się satyrę i kabaret uprawia a sąd... no cóż po programie "Państwo w Państwie" niewiele jest mnie w stanie zdziwić, poza faktem iż jak PODATNICY I PŁATNICY I WYBORCY coś takiego tolerujemy.(czyli rządy korporacji kilku zawodów). Upiłbym sie pigwówką ale zeszłoroczną skonsumowałem a tegorocznej jeszcze nie ma :11:
Jendrula

Następna strona

Powrót do Aktualności