16.00 i ZERO postów

16.00 i ZERO postów

Postprzez szumski » 3 lis 2006, o 16:48

To ja mam taką prośbę: przestańcie pieprzyć głodne kawałki o uczciwości, praworządności i innych bzdetach (tudzież złotych klamkach). Wy wszyscy rżniecie Waszych pracodawców ile wlezie marnotrawiąc opłacony przez nich czas (+ ZUS i przydatki) w dodatku wykorzystując przez nich opłacany internet do wyrażania swoich prywatnych opinii. I to jest erupcja mojej hipokryzji Panie Wiju. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez toja » 3 lis 2006, o 16:57

popieram cię w całej rozciagłości
ciekawe jak towarzystwo zareaguje na kilka słów prawdy
toja

Postprzez szumski » 3 lis 2006, o 16:58

O przepraszam przed sekundą był na forum Krzysztof. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez PiVi » 4 lis 2006, o 01:18

No ja sobie wypraszam :)

Od godziny 14.30... do godz 24.00 udało mi się pokonać dystans
Dąbrowa Chotomowska- Wejherowo.

To jakies 430 km przez... 9,5 h - mój nowy rekord.
Średnia prędkość Ostróda- Elbląg 27 km/h.
Auto spod znaku gwiazdy 2,6l V6 185 koni ze wszelką możliwą elektroniką
sponsorowaną przez literki A E i insze.
Żal d... ściska.

Współczuję wszystkim współużytkownikom drogi.

Przepraszam @szumskiego ze nie wpadłem na pomysł by na siedzeniu
pasażera położyć lapka i za pomoca GPRS`u dyskutować.

PiVi
TAKIE SA MOJE ZASADY!
Jesli sie Wam nie podobaja mam tez inne...
Obrazek
PiVi
Site Admin

Postprzez szumski » 4 lis 2006, o 06:35

Nawet jak przeproszę drugiego użytkownika to dwa wyjątki skuteczniej potwierdzają regułę niż jeden.
Uwaga na laptoka za granicą! Byłem przygotowany na roaming a tym czasem w Chorwacji policzyli mi 16 zł za odsłonięcie strony. Głupi szpan kosztował mnie więcej niż kwatery dla całej rodziny. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Re: 16.00 i ZERO postów

Postprzez General » 6 lis 2006, o 10:02

szumski napisał(a):To ja mam taką prośbę: przestańcie pieprzyć głodne kawałki o uczciwości, praworządności i innych bzdetach (tudzież złotych klamkach). Wy wszyscy rżniecie Waszych pracodawców ile wlezie marnotrawiąc opłacony przez nich czas (+ ZUS i przydatki) w dodatku wykorzystując przez nich opłacany internet do wyrażania swoich prywatnych opinii. I to jest erupcja mojej hipokryzji Panie Wiju. Pozdr.
.Moja Firma (windykacyjna), moje telefony ,moje biuro,mój ZUS i mogę zobie jak będę chciał cały dzień dzwonić np. na Party Line i nic komu do tego. O szesnastej zamykam biuro i jadę do klientów lub do domu w którym narazie niestety nie mam jeszcze internetu.Dlatego nim napiszesz pan na czyjś temat jakieś głupoty to najpierw pan pomyśl (widoczne Panu przychodzi to z wielkim trudem ). Dlatego mając do czynienia z takim indywiduum jak pan i niechcąc zniżać się do Pana poziomu nie mam zamiaru czegokolwiek Panu insynuować ani w jaki kolwiek sposób Pana oceniać Panie Szumski by nie znając człowieka go nie skrzywdzić (Panu najwidoczniej obce są te dobre obyczaje co niestety jest domeną "ludzi małych"). Pan posiałeś wiatr a Ja nie rozpętam z tego burzy. Czołem
General

Postprzez General » 6 lis 2006, o 10:31

I uprzedzając przyszłe insynuacje i pomówienia z Pana stromy Panie Szumski ,zdecydowanie oswiadczam że mój dziadek nie był nigdy w Wehrmachcie !!!!!! :wink: .
General

Postprzez szumski » 6 lis 2006, o 14:55

Kocham Cię Wij, 178cm. czy to aż tak mało? Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez General » 6 lis 2006, o 15:29

No i czy nie zrobiło się przyjemniej ???!!!! Czy nie można było tak od razu !!!???. Rozumiem że Pan Panie Szumski przychodzisz z chlebem a ja w ciebie mało że kamieniem nie rzucę to ci jeszcze rękę podam!!!!! Czołem !! :lol:
General

Postprzez szumski » 6 lis 2006, o 20:59

och Panie proszę Pana tu są poważne tematy a Pan .....
Teraz krótko i na temat: na priv mogę Panu podać NIP i zapraszam do windykacji. Do złotych klamek psy nie dopuszczą bo ochrona ma poważniejsze problemy. Spróbujesz szaraczku? Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Następna strona

Powrót do Aktualności