Powitajmy o. Dyrektora

korki przez kierowcow TIR

Postprzez mlody » 12 lis 2006, o 13:03

Witam.
Po pierwsze :
Ograniczenia w ruchu samochodów ciezarowych nic nie daja. Jestem odpowiedzialny w duzej firmie za transport i z doświadczenia wiem ze kierowcy notorycznie naginaja te zakazy. Mówie tu o kierowcach Białoruskich, Litewskich i innych jadacych tranzytem przez warszawe.
Po drugie:
Tak jak i mojej firmie tak i w innych dostalismy (wykupilismy) odpowiednie zezwolenia do poruszania sie po miescie, wiec generalnie nic się nie zmieni.
Jedynym rozwiazaniem jadac do warszawki od strony NY jest zmiana czestotliwosci świateł na skrzyzowaniu przy kościele.
mlody

Postprzez szumski » 12 lis 2006, o 14:13

"Mówie tu o kierowcach Białoruskich, Litewskich i innych jadacych tranzytem przez warszawe"
Zapomniałeś jeszcze przypiąć łatkę Ruskim. Nikt o zdrowych zmysłach nie pcha się przez W-wę. Przejście Koroszczyn - jadą Grójec - Mińsk. Litowce i Białorusy(Grodno) jadą Błonie-NY-Serock-Wyszków. Bywa, że kilka TIRów w godz. 14-17 zaplącze się z NY na światłach w lewo (Jabłonna) potem Serock Wyszków.

Zezwolenia na transport pow. 6 ton wykupuje się na centrum W-wy i nie dotyczy TIR(chyba, że miejsce rozładunku). Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez PiVi » 12 lis 2006, o 14:28

szumski napisał(a):Zezwolenia na transport pow. 6 ton wykupuje się na centrum W-wy i nie dotyczy TIR(chyba, że miejsce rozładunku). Pozdr.

Zmieniło się.
Od 7.00-10.00 i 16.00-20.00 ciężarówki o masie powyżej 16t nie mogą wjeżdzać do W-wy.
Chyba, że mają zezwolenie.
Na rogatkach dostają nawrót :)
Na razie za free.. później za to 250 pln.

PiVi
TAKIE SA MOJE ZASADY!
Jesli sie Wam nie podobaja mam tez inne...
Obrazek
PiVi
Site Admin

Postprzez mlody » 12 lis 2006, o 14:55

Własnie o tych zezwoleniach wspominałem, ale jak juz pisałem takie zezwolenia juz zostały wydane i takie firmy spedycyjne jak DHL, Raben, Schenker i wiele mniejszych beda poruszac sie na legalu, po co to było jak wydaja pozytywne opinie w 80 % złozonych wniosków. Kolejny wyborczy chwyt tego tam Marcinkiewicza Z Gorzowa.
A poruszajac jeszcze trase błonie NY- to o ile dobrze pamietam na trasie Błonie-leszno - julinek i dalej obowiazuje zakaz 10 t.
pozdro
mlody

Postprzez szumski » 12 lis 2006, o 16:53

"Na rogatkach dostają nawrót"

Na rogatkach odkąd pamiętam stały zakazy dające nawrót (16 t.)

Odnośnie Błonie, może źle sprecyzowałem, chyba przed, Wyszogród NY? Serock, Wyszków. Ew. Serock Pułtusk, ew. Różan-Ostrów Maz.

A jakie to ma znaczenie? Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez PiVi » 12 lis 2006, o 17:31

szumski napisał(a):Na rogatkach odkąd pamiętam stały zakazy dające nawrót (16 t.)

Nie- to pomysł zupełnie przedwyborczy.
Obowiązuje może od dwóch tygodni (maksymalnie).
Kierowcy się śmieją, że wtedy Marionetkiewicz do pracy dojeżdża (rano)
i wraca (po 16.00).

PiVi
TAKIE SA MOJE ZASADY!
Obrazek
PiVi
Site Admin

Postprzez szumski » 12 lis 2006, o 17:39

Nie PiVi odkąd pamiętam. Np. od Terespola dojeżdżasz do Marsa i tam taki znak stoi od 79`, wcześniej nie zwracałem uwagi. Pozdr.

Możliwe, że Kaziu wysłał patrole żeby egzekwować i to już tylko chwyt propagandowy.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez PiVi » 12 lis 2006, o 17:43

szumski napisał(a):Nie PiVi odkąd pamiętam. Np. od Terespola dojeżdżasz do Marsa i tam taki znak stoi od 79`, wcześniej nie zwracałem uwagi. Pozdr.

Możliwe, że Kaziu wysłał patrole żeby egzekwować i to już tylko chwyt propagandowy.

Nie mogły jeździć pewnie tranzyty. (nie wiem bo ten temat mnie nie dotyczył)
- trzeba by pytać jakiegoś spedytora
Teraz nawet te z rozładunkiem w Warszawie (miejsce docelowe) też w w/w godzinach nie mogą wjechac/poruszać się po mieście.
Oczywiście od wszystkiego są wyjątki, pozwolenia itd.

Link Obrazek

http://finanse.wp.pl/POD,1,wid,8577397, ... caid=12aba

PiVi
TAKIE SA MOJE ZASADY!
Obrazek
PiVi
Site Admin

Postprzez mlody » 13 lis 2006, o 21:01

Witam,
Zakazy , zakazami. Dziś rano jak zwykle swoim bolidem wyruszyłem o 6:10 do pracki i co ????? złapał mnie juz korek na wyjezdzie z Chotomowskiej,
80 % korkowiczów to były osobówki, Wiec moze Pan Kosio M za przykładem chyba Paryza powinien wydac przepis poruszania sie w dni pazyste autom o końcowych numerach 2,4,6,8,0 , a wpozostałe dni 1,3,5,7,9.
Moze byc ciekawie.
mlody

zakazy tir w waw

Postprzez mlody » 19 lis 2006, o 18:28

Od piątku zakazy poruszania sie samochodów powyzej 16 t w godz 7-10 i 16-20 nie istnieja. Duze markety wystapiły do miasta o kolosalne odszkodowania zwiazane z przestojami dostaw, Wiec Kazio M sie poddał.
pozdro
mlody

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualności