kandydaci na wójta

12 listopada to termin wyborów samorządowych,tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy.

Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Postprzez paula » 22 paź 2006, o 20:41

Krzysztof J napisał(a):racja, ADRESAT zarzutow nie ma podstawowej wiedzy :wink:

:) ... ale wiadomo o co mi chodziło, mam nadzieję :)
paula

Postprzez Krzysztof J » 22 paź 2006, o 20:42

dla mnie jest jasne ze najlepszym kandydatem jest Marek Półturzycki z PO, prawnik i doswiadczony menedzer, znajacy sie na pozyskiwaniu funduszy unijnych oraz inwestycjach
takiego wlasnie czlowieka potrzebujemy

bedzie okazja go lepiej poznac w czasie spotkan planowanych w najblizszym czasie
Krzysztof J

Postprzez General » 23 paź 2006, o 11:31

Jakich spotkań kiedy one będą i gdzie ?? bo sam jestem bardzo ciekawy co tam ciekawego p.Marek ma nam do zaproponowania.
General

Postprzez PiVi » 23 paź 2006, o 11:35

Krzysztof J napisał(a):spotkania z kandydatami na radnych z Platformy Obywatelskiej:
w sobote 4.11 o godzinie 18 w Chotomowie (GOK)
w niedziele 5.11 o godzinie 13.15 w Jablonnie (Dom Ogrodnika)
zapraszamy Very Happy

Z topika o DOCH (Dookola Nas).

Niestety w weekend- wiec sam nie pojde.
Okolice 1.11...trzeba pozwiedzac nasz kraj i pare lampek zapalic...

PiVi
TAKIE SA MOJE ZASADY!
Jesli sie Wam nie podobaja mam tez inne...
Obrazek
PiVi
Site Admin

Postprzez Tommy » 23 paź 2006, o 14:24

A tak z ciekawości. Może parę słów o Rafale Kwiatkowskim . Jakoś nikt nic o nim nie pisze. Nie znacie jakiegoś linka gdzie by można było się o nim czego ś dowiedzieć.

Ja wiem tyle, że wypłynął przy Łubie. (przepraszam Elizę podobno to tu nieestetyczne). Potem działał przy gminie, a ostatnio w powiecie. Nie słyszałem o jakiś spektakularnych sukcesach. Jak ktoś wie to niech napisze, przyda się do porównań.
Tommy

Postprzez General » 26 paź 2006, o 13:07

No widzisz!! tyle miał dokonań że kompletnie nikt nic o nim nie wie !!!!!!.
General

Postprzez realista » 29 paź 2006, o 11:46

W sumie Eliza ma rację.
Przecież GK to wybitny menedżer, lider, umie zorganizować i współpracować z ludźmi, ma prezencję, jako wójt przelał na teren samorządu swoje bogate doświadczenie zawodowe, dzięki niemu gmina odnotowała fantastyczne rezultaty. Nikt inny tylko on.

Pani Elizo to nie ta bajka niestety.
realista

Postprzez toja » 29 paź 2006, o 17:12

ci ktorzy mieszkaja tu od kilku lat rzeczywiscie nic moga nie wiedziec o p.Rafale K
ale ci starsi 10-15 lat o to już moga cos powiedziec..ale chyba nie warto wyciagac takich brudow
lepiej dla nas bedzie jak ten p.nie zostanie wojtem naszej gminy
toja

Postprzez Vera » 29 paź 2006, o 22:16

Tommy czy Rafał Kwiatkowski to przypadkiem nie twój kolega ze szkoły.
Vera

Postprzez Tommy » 30 paź 2006, o 07:51

@Vera
Zgadza się chodziłem z Rafałem do liceum. Zapamiętałem Go bo pomimo dużej (wtedy) różnicy wieku, bardzo dobrze traktował pierwszoklasistów i zyskał sobie moją wielką sympatię. Ale nie jest on moim kandydatem, a moje pytanie miało na celu zdobycie informacji mających służyć do porównań, kto jest lepszy.

A Grzegorza Kubalskiego też znam ze szkoły, w której byliśmy razem :lol: .
Czyli mam szczęście (w odróżnieniu do większości mieszkańców gminy) znać trzech kandydatów. Kwiatkowskiego od 81 roku, Kubalskiego od 87 r, a Marka Półturzyckiego od 91r. No i nie mam wątpliwość, że Marek spośród wyżej wymienionych najlepiej się sprawdzi w roli wójta.
Ostatnio edytowano 31 paź 2006, o 08:23 przez Tommy, łącznie edytowano 1 raz
Tommy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wybory samorządowe 2006 (debata)