Dobra rada na wybory

12 listopada to termin wyborów samorządowych,tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy.

Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Dobra rada na wybory

Postprzez szumski » 31 sie 2006, o 11:36

Sznowni Państwo, głosujmy na Pana Kubalskiego! Pan Kubalski świetnie rozumie swoją misję służby publicznej. 28.08.06. od samego rana Słońce Jabłonny OSOBIśCIE kontrolował nowo wybudowane chodniki, w znoju i czoła pocie doszedł aż do Chotomowskiej a tam nie bacząc, że może ubrudzić swój nieśmiertelny granatowy garniturek przyklęknął pochylając się z troską nad spartolonym krawężnikiem. Jednak natychmiast po rozprostowaniu steranych służbą publiczną kości Jego Oblicze zajaśniało nieskończoną miłością do wszystkich wyborców. Zgroza mnie ogarnia jak sobie pomyślę, że jeszcz pół roku temu ta niedobra kobieta od PiR w Jego imieniu śmiała odpowiadać wszystkim zainteresowanym budową chodnika żeby się gonili bo to droga powiatowa, wojewódzka i takie tam bla bla. Z niepojętych dla mnie przyczyn czyniła tą krecią robotę na oficjalnej stronie gminy.
Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez szumski » 31 sie 2006, o 17:00

A teraz wróciłem z Legionowa i zmieniłem zdanie, Szanowni Państwo głosujcie na Pana Kwiatkowskiego!!! Do tego że ul. Kościuski jest rozkopana wszyscy dawno przywykli ale to co siędzieje w tej chwili to gorzej niż sabotaż. Rozkopane jest 3/4 szerokości ulicy, brak objazdów, brak organizacji ruchu (ew. ruch wahadłowy), pierwszeństwo ma ten kto ma większy samochód. Czy musi tam dojść do tragedii, żeby zainteresował się tym twórca chodnika na Piusa? To przecież jedyne połączenie Chotomowa z Legionowem. Wzywam Was: głosujcie na Pana Kwiatkowskiego!!!
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Niech Kubalski da sobie spokuj z kandydowaniem...

Postprzez Maria » 1 wrz 2006, o 09:20

Ta piszczałka nie nadaje się na żadnego zarządcę. To lamus z nadania księdza proboszcza. To taki lamus który nawet nigdy nie grał w piłkę itp.
Nawet ożenił się z takim paszczakiem, że jego rodzice wygnali go z domu i teraz musi mieszkać u teściowej-rozwódki.

Najlepszymi kandydatami są p. Muniak i p. Kwiatkowski.

Pozdrawiam!
Maria

Postprzez szumski » 1 wrz 2006, o 10:08

Pomimo mojego ciętego języka nie było moją intencją dyskutować w takim towarzystwie. Pani Marii już dziękuję. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

NOWY KANDYDAT

Postprzez Tommy » 17 paź 2006, o 14:37

Serce mi się zatrzymało jak przeczytałem te posty. Na Grzesia głosować, albo na Rafała!!! Na szczęście to żarty się okazało.

Krzysztof ogłosił właśnie na formum, że można będzie inaczej. Jest jeszcze jeden kandydat na Wójta. Osoba z koła Platformy Obywatelskiej. Krzsztof twierdzi, że to najlepszy kandydat. Ja mu zawsze wierzę. :lol:
Tommy

Postprzez General » 18 paź 2006, o 14:27

Odwaga przez ciebie przemawia tak bezkrytycznie komuś wierzyć no no.Ja jednak proponuje ci włączyć tz."czujność proletarjacką" i samenu dokładnie wybadać co to za nowe "ziółko :wink: " pan Krzysio rekomenduje.
General

Postprzez Tommy » 19 paź 2006, o 09:05

Wiju no dobra, masz racje, nie jestem odważny tylko świadomy. Znam p. Marka i wiem, że to najlepszy kandydat. Ale spokojnie - z pewnością niedługo poznasz więcej szczegółów i sam będziesz mógł Go porównać z pozostałymi kandydatami. Wtedy stanie się oczywiste i dla Ciebie, że to On jest najlepszy.
Tommy

Postprzez General » 19 paź 2006, o 14:17

No tutaj trzega być ostrożnym , moje wymagania względem kandydata mogą być zgoła różne od twoich.Chodzili ostatnio ludzie po domach promując swoich kandydatów(ci od Krzywego z De Mono) i program w zasadzie słuszny przedstawiali ale dla mnie priorytetem nie jest robienie lokalnych (moje osiedle ,moja uliczka,itp.) inwestycji tylko takie sprawy jak chodnik wedle Chotomowskiej(tylko patrzeć jak trup będzie się na tej drodze słał gęsto) szkoła, rądko czy kanalizacja bo to dotyczy wzystkich mieszkańców a nie tylko jakiejś tam grupy.Dlatego ciekawy jestem co p.Marek ma do zaproponowania czy rozwiazanie globalnych problemów(w skali Chotomowa) czy bolączek mieszkańców kilku jemu sasiedzkich uliczek.
General

Postprzez szumski » 19 paź 2006, o 15:28

Eeee tam, rądka to w Chotomowie nie będzie, chyba że po jakiejś nowej amnestii ministra Giertycha. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez szpak » 19 paź 2006, o 16:47

wij napisał(a):dla mnie priorytetem nie jest robienie lokalnych (moje osiedle ,moja uliczka,itp.) inwestycji tylko takie sprawy jak chodnik wedle Chotomowskiej(tylko patrzeć jak trup będzie się na tej drodze słał gęsto) szkoła, rądko czy kanalizacja bo to dotyczy wzystkich mieszkańców a nie tylko jakiejś tam grupy.Dlatego ciekawy jestem co p.Marek ma do zaproponowania czy rozwiazanie globalnych problemów(w skali Chotomowa) czy bolączek mieszkańców kilku jemu sasiedzkich uliczek.

naprawde jestem pod wrazaniem. Milo uslyszec, ze sa osoby, ktore widza swiat takze poza swoim najblizszym otoczeniem. Nie watpie, ze chodnik powiedzmy pod moim oknem bylby dla mnie wygoda - ale czasem wazniejsze wlasnie jest dobro szerszej spolecznosci - i ten chodnik wzdluz ul powiatowej jest naprawde swietnym przykladem.
Mysle, zeby tylko wziac przyklad z Wieliszew (Olszewnica), gdzie udalo sie taki chodnik wzdluz drogi powiatowej zrobic.
A mysle, ze zarowno dla mnie jako kandydata na radnego powiatowego mieszkajacego w ww. gminie jak i dla radnych z Chotomowa i Jablonny taki chodnik powinien byc zadaniem priorytetowym.
Albo moze nawet nie chodnika ale wrecz ciag pieszo-rowerowy.
pozdrawiam
Paweł Kownacki
szpak
Radny Powiatu

Następna strona

Powrót do Wybory samorządowe 2006 (debata)