Dobra rada na wybory

12 listopada to termin wyborów samorządowych,tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy.

Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Postprzez MISIO » 20 paź 2006, o 22:45

Vera napisał(a):Machnaś jako kandydat na radnego powinnieneś wiedzieć,że p.Olga Munik pracuje w U.G. Jabłonna i współtworzyła wraz z wójtem w mijającej kadencji wizerunek naszej gminy. I uważam, że jesteś bardzo stronniczy i mało obiektywny.Kariera polityczna już zawruciła Ci w głowie,a szkoda bo miły z ciebie Chłopak.

Zdaję sobie sprawę i to dosyć dobrze. A czy stroniczny? Przynajmniej nie wulgarny i moje wypowiedzi nie są chamskie jak zacytowana przeze mnie. Kariera nie ZAWRÓCIŁA mi w głowie, bo nie chcę robić kariery przez duże K, a w miarę swoich możliwości i zapału udzielać się w gminie jak do tej pory.
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
MISIO

Postprzez szumski » 21 paź 2006, o 03:15

"A co Do pani M i pana K. to uważam, że przyjść na gotowe to każdy potrafi". Po co mnie chłoptasiu denerwujesz? Całe życie ciężko pracowałem. Jak tu kupiłem działkę to wyśta nie wiedzieli co to prónd bo nas ośmiu wyłożyło 120 tys. na przesunięcie linii SN i wybudowanie transformatora. Drogę też sami wybudowaliśmy. Moich 30 do 50 pracowników do końca ubiegłego wieku zasilało kasę US Legionowo podatkami od płac, nie wspomnę o sklepach bo przecież jedli i pili i do W-wy do roboty dojeżdżali. W tym roku zapłaciłem już ponad 140 tys. podatków od dochodów osobistych - podatek liniowy (ludzi nie zatrudniam). A Ty gościu wykazując w oświadczeniu majątkowym max. 20 tys. rocznego dochodu i żadnych nieruchomości robisz normalnie zamach na moją kasę, masz czelność twierdzić, że ja na gotowe przyszedłem? Podaj na priv. numer konta to Ci wyznaczę pensję żebyś pozostał przy złotym rogu. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Krzysztof J » 21 paź 2006, o 08:31

w wyborach kandyduja dwie grupy ludzi

1, ci co na gminie do tej pory zarabiali, i dalej chca zarabiac, pobierajac pensje urzednicze albo diety radnych oplacane z naszych podatkow

2. ci co do gminy dokladaja bo maja wysokie pity i maja dosc patrzenia, jak ich kasa jest marnotrawiona

ciekawe na kogo ludnosc zaglosuje
Krzysztof J

Postprzez szumski » 24 paź 2006, o 18:14

"Krzysztofie J. budowa wodociągu i kanalizacji nie jest zadaniem powiatu. Pocztytaj sobie trochę ustaw,a potem prowadż swoje merytoryczne wywody"

To ja jak zwykle bezinteresownie podpowiadam, najpierw rozmawia się z właścicielem (zarządcą) infrastruktury. Taki Chotomów dla oczyszcalni to w przyszłości kura znosząca złote jajka ( przy cenach oleju i 90gr. akcyzy od nowego roku - dla MOZGu to wprost struś) tam się STAWIA PIERWSZE KROKI. Ustala się podział kosztów inwestycji, wspólnie występuje się o mannę unijną, bierze się kredyta, wykonuje inwestycję nakłada opłatę adiacencką, spłaca się kredyta AMEN.

A jak się w życiu nie ciągnęło w szczere pole wysokiego napięcia z transformatorem 16 mega, gazu ze stacjami redukcyjnymi, wody ze stacjami pomp, kanalizacji z wstępnym oczyszczaniem i separatorami substancji niebezpiecznych to pozostaje blablanie i bezgraniczna wiara w mannę.

Ja wiem, że opór materii jest bezinteresownie-bezgranicznie-wielki ale są już w Polsce prawomocne nakazy zapłaty wydane dla rejonów energetycznych za nieruchomości zajęte pod transformatory i za same transformatory i jakem Kazek Szumski rejon w Legionowie też taki zaliczy. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez PiVi » 24 paź 2006, o 19:23

Napisze cos offtopikowo...

Kaziu jestes moim bohaterem :) Za styl i forme wypowiedzi.

(choc samo Kaziu kojarzy mi sie negatywnie z Marionetkowiczem (Marcinkieiwczem) brrrrrrrrrrr).

Jak to ktos kiedys powiedzial... zlosliwosc swiadczy o inteligencji :)

Pozdrawiam,

PiVi
TAKIE SA MOJE ZASADY!
Jesli sie Wam nie podobaja mam tez inne...
Obrazek
PiVi
Site Admin

Postprzez szumski » 24 paź 2006, o 19:35

Różnice są przynajmniej dwie:
1) Kazek nie Kaziu
2) Ja wiem że inwestycje (zwłaszcza z udziałem obcego kapitału) od pozwolenia MSWiA na zakup gruntu do uzyskania pozwolenia na użytkowanie przy szaleńczym tempie i 100% skuteczności to min. 4 lata a nie 3 miesiące rządów wiejskiego (bez urazy) nauczyciela. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez General » 25 paź 2006, o 08:40

Szanowny panie Szumski pan to jesteś Alfa i Omega, zna pan odpowiedź na każde pytanie i zawsze jest ona taka prosta !!.Coś mi się wydaje że jak już będę duży to będę chciał zostać takim jak pan panie Kazek :wink:
General

Postprzez szumski » 25 paź 2006, o 08:51

Nie warto, każdy niezależnie od dużości i kalendarza wyborczego niech pozostanie sobą. Jak przybywa lat i liczby potłuczeń nabiera się pewnego dystansu do wszystkiego. Znowu proste. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez General » 25 paź 2006, o 09:43

Właśnie trafiła do moich rąk ulotka wyborcza pani O. Muniak, ja cie kręcę !! takiej ilosci obiecanek cacanek to ja już dawno nie widziałem !!! .Przecież żeby to zrealizować to i budżet Nowego Yorku zdechł by w straszliwych męczarniach.A ludzi z ALTERNATYWY bardzo przepraszam bo ich obiecanki to przy obiecankach pani Muniak to mały,bardzo makutki pikuś!!!.
General

Postprzez MISIO » 25 paź 2006, o 10:12

Najlepiej to nic nie obiecywać 8)
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
MISIO

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wybory samorządowe 2006 (debata)