Marek Półturzycki najlepszy kandydat na wójta

12 listopada to termin wyborów samorządowych,tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy.

Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Marek Półturzycki najlepszy kandydat na wójta

Postprzez Janusz » 21 paź 2006, o 21:39

Koło Platformy Obywatelskiej Gminy Jabłonna wysunęło kandydaturę Marka Półturzyckiego na wójta Gminy Jabłonna
Janusz

Postprzez Krzysztof J » 21 paź 2006, o 21:40

alez Janusz, ja o tym napisalem dwa dni temu

ciesze sie ze mamy wreszcie szanse na przelom w stylu i poziomie zarzadzania gmina
Krzysztof J

Postprzez młody » 22 paź 2006, o 21:28

ale Panowie, o jakiej szansie mówicie. Przy takim elektoracie jaki mamy w naszej gminie, takie nazwisko jak Półturzycki czy Buniewicz nie ma najmniejszych szans
młody

Postprzez Krzysztof J » 22 paź 2006, o 22:27

elektorat jest OK, ludzie ktorzy tu mieszkaja znaja sie na rzeczy i dobrze wybiora
w 2005 roku do parlamentu: PO - 39%, PiS - 34%, reszta - to byla drobnica
:D
Krzysztof J

Postprzez Tommy » 23 paź 2006, o 08:09

Ciągle czytam w kolejnych postach: kwalifikacje, doświadczenie wiedza. Pan Półturzycki to jest właśnie to. Proste porównanie kandydatów powinno pozwolić wyciągnąć jednoznaczny wniosek
Tommy

Postprzez PiVi » 23 paź 2006, o 08:23

Tommy napisał(a):Ciągle czytam w kolejnych postach: kwalifikacje, doświadczenie wiedza. Pan Półturzycki to jest właśnie to. Proste porównanie kandydatów powinno pozwolić wyciągnąć jednoznaczny wniosek

Kolega ma racje...
Problem jest prosty p. Krzysztofie.
Zabraliscie sie za to...nieco za pozno.
Miesiac czasu to za malo by wypromowac nazwisko w Chotomowie.
Przynam sie, ze osobiscie sympatyzuje z PO- zreszta jak tego nie robic
majac w alternatywie Blizniakow w komitywie z Lepperiada i Giertychami lub komune i postkomune- i moze dlatego troche zal mi zmarnowanego czasu.

Jedyne co zostalo- to obsmarowac Chotomow plakatami z logiem partii-
jest nadzieja, ze 'narod' zaglosuje podobnie jak w wyborach do parlamentu i wtedy nie wszystko stracone.
Procentowo poprzez naplyw nowych mieszkancow mamy nieco zanizony
poziom 'moherowego' elektoratu- ktory z kolei moze sie jeszcze podzielic
na Slonce Jablonny (namaszczony przez ks proboszcza) i kandydata PiS.

Jedyne wyjscie to pojechac na logo partyjnym- z nazwiskiem sie po prostu nie uda.
Powtarzanie ze p. Półturzycki to najlepszy kandydat bez podawania argumentow a jedynie pustych slow "manager... doswiadczony" wywoluje wrecz odwrotne reakcje.
Nikt nie lubi jak sie mu laduje do glowy swoje opinie.

Proponuje zamiescic tu (i na konkurencyjnym www.chotomow.com.pl) male CV, jakies zdjatko...
i pare slow nt. czlowieka. Gdzie mieszka ? Chotomow/Dabrowa ?
Ktore osiedle ?
Google nie poradzilo sobie z tym nazwiskiem :)
Fraza "Marek Półturzycki" nie zostaje w ogole znaleziona- co nie wróży dobrze. Jest taki dowcip.. ze jak czegos nie ma w google.. to nie istnieje...

Pozdrawiam,

PiVi
TAKIE SA MOJE ZASADY!
Jesli sie Wam nie podobaja mam tez inne...
Obrazek
PiVi
Site Admin

Postprzez toja » 23 paź 2006, o 08:59

za kota w worku dziekuje
ja osobiscie od nieznanego nikomu menadzera i prawnika wole to co juz znam
nikt mi nie wmówi ze wspanialy menadzer i prawnik (jesli tak jest to moze zarobic 10 razy tyle co wojt) rzuca wspaniala prace i chce pracowac dla dobra narodu za marne kilka tysiecy
oczywiscie moze sie jeszcze okazac,ze ma tyle kasy ze wiecej mu nie potrzeba i chce pracowac dla spoleczenstwa
prosze wiec podac mi przyklady dotychczasowej jego dzialalnosci spolecznej lub jakiejkolwiek innej,ktora bedzie przekonywujaca
a no i gdzie pracowal do tej pory,tez przyda sie wiedzic
toja

Postprzez maciek » 23 paź 2006, o 11:04

Wyszuliwanie w GOOGLE
Szukaj w Internecie Szukaj na stronach kategorii: Polski

Podana fraza - "Marek Półturzycki" - nie została odnaleziona.

Podpowiedzi:
Sprawdź, czy wszystkie słowa zostały poprawnie napisane.
Spróbuj użyć innych słów kluczowych.
Spróbuj użyć bardziej ogólnych słów kluczowych.

Czarna dziura - brak człowieka
Mieszkaniec Chotomowa od 14 lat
maciek

Postprzez General » 23 paź 2006, o 11:40

toja napisał(a):za kota w worku dziekuje
ja osobiscie od nieznanego nikomu menadzera i prawnika wole to co juz znam
nikt mi nie wmówi ze wspanialy menadzer i prawnik (jesli tak jest to moze zarobic 10 razy tyle co wojt) rzuca wspaniala prace i chce pracowac dla dobra narodu za marne kilka tysiecy
oczywiscie moze sie jeszcze okazac,ze ma tyle kasy ze wiecej mu nie potrzeba i chce pracowac dla spoleczenstwa
prosze wiec podac mi przyklady dotychczasowej jego dzialalnosci spolecznej lub jakiejkolwiek innej,ktora bedzie przekonywujaca
a no i gdzie pracowal do tej pory,tez przyda sie wiedzic
A ja zdecydowanie wolę osobę nową a nie stare układziki brakuje mi jedynie wiedzy o p.Marku bo to co do tej pory się dowiedziałem to takie ogólniczki, i nic więcej.
General

Postprzez Tommy » 23 paź 2006, o 12:47

Drodzy „forumowicze”. Znam Marka Półturzyckiego około 15 lat. To jest nieprzeciętny człowiek. Nie wiem, w jakiej kolejności wymieniać: wiedza, poczucie humoru, zdolność do analizy, miłość do sportu, chęć niesienia pomocy potrzebującym. To tak na gorąco do głowy mi przyszło. W każdej chwili podejmuję się zorganizować spotkanie w „realu” dla chętnych, ale spotkania będą się odbywały dość często i każdy chętny może zadawać pytania osobiście.
http://www.chotomow.pl/index.php?option ... 4&Itemid=1

Nie chcę czegoś popsuć przedwczesnym wystąpieniem, ale koledzy z Koła PO lada moment opublikują właściwe informacje na naszym forum i jestem przekonany, że ta wiedza pomorze nam w dyskusji nad kandydatami na radnych.

Przy okazji, ja jestem związany z gminą Jabłonna prawie 20 lat, najpierw jako pracownik, a potem (od 9 lat) jako mieszkaniec. Chcę mieszkać w dobrze zarządzanej gminie, w poczuciu, że o moje interesy dbają właściwe osoby. Poza p. Półturzyckim i kandydatem Pis, pozostali pokazali, co potrafią, są tu od lat. Nasza gmina nie wytrzymuje porównania z Wieliszewem choćby, a co dopiero mówić o innych bogatych miasteczkach czy wsiach. Trzeba coś mocno zmienić, bo inaczej będziemy stać w miejscu.

Obiecuję, że w najbliższym czasie zamieścimy jak najwięcej danych o naszym kandydacie. Proszę, więc o jak najwięcej pytań, odpowiemy na wszystkie dając Wam poznać go jak najlepiej.
Ostatnio edytowano 23 paź 2006, o 19:42 przez Tommy, łącznie edytowano 1 raz
Tommy

Następna strona

Powrót do Wybory samorządowe 2006 (debata)