ALTERNATYWA DLA CHOTOMOWA - KANDYDACI NA RADNYCH

12 listopada to termin wyborów samorządowych,tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy.

Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Postprzez szumski » 3 lis 2006, o 17:06

I nie wstyd Wam, że wariat musi wskazywać ścieżynkę do normalności? Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Małgorzata Mączyńska » 3 lis 2006, o 21:43

Panie Mariuszu

W nawiązaniu do „zadziałała wyobraźnia” przypominam, że byłam u Pana wraz z kolegą Januszem we wrześniu, kiedy zbieraliśmy podpisy pod stanowiskiem w sprawie projektu plany zagospodarowania naszego terenu. Bardzo miło nam się z Panem gawędziło i mieliśmy wielką przyjemność podziwiania Pana ogrodu.
Zaproponowaliśmy wspólny start z jednej listy. Byłam gotowa oddać Panu pierwsze miejsce na naszej liście. Pan od razu i stanowczo odmówił.

Więc jeżeli teraz Państwo uważacie że start dwóch komitetów powoduje, że głosy się rozłożą i skorzystają na tym dotychczasowi radni – to proszę sobie to przypomnieć i „wyobrazić” sobie co by było gdyby...

Serdecznie pozdrawiam
Małgorzata Mączyńska

Postprzez zorro1 » 3 lis 2006, o 22:02

Małgorzata Mączyńska napisał(a):Byłam gotowa oddać Panu pierwsze miejsce na naszej liście. Pan od razu i stanowczo odmówił.

Toż to czarna niewdzięczność!!! Nasza POwska miss intelektu oddaje PIERWSZE miejsce na liście partyjnej, a ten głuptas do nóg się nie rzuca, "dziękuję waszmościom, czym żem sobie zasłużył?" nie mówi. Chyba jakiś nienormalny. W głowie świeżo upieczonym członkom PO się nie mieści, że ktoś nie chce się wiązać z żadną partią polityczną. Na kursach dla ne(P)Ofitów tego nie omawiali. Pisać dalej nie mogę, bo zdumienie mi nie pozwala
zorro1

Postprzez Tommy » 3 lis 2006, o 23:14

@ Zorro
Przecież nie chodzi o żal, że sąsiedzi z osiedla Pogodne nie mieli na nas ochoty, mieli do tego oczywiste prawo, ale o to, że nie pamiętają wyciągniętej ręki.

Te w czarnej masce schowany. Zgrabne te Twoje teksty nie powiem, ale jakoś tak mi nieprzyjemnie jak się schowany za tę maskę czepiasz kobiety. Miało być bez inwektyw, a ta „miss intelektu” jest poza granicami dobrego smaku.

PS
Prawdziwy Zorro zawsze stał po stronie prawdy. Ty podróbka jesteś. :evil:
Tommy

Postprzez szumski » 3 lis 2006, o 23:20

No Ty Tomaszku rasowy polityk jesteś. Pamięć krótsza niż u tych z Sejmu. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Wiktor Wekselberg » 3 lis 2006, o 23:45

Czytam sobie te dyskusje i zastanawiam dlaczego PO tak nas tak mocno atakuje. To co mówią o współpracy, która Mariusz odrzucił to czysta demagogia. Jako jego kolega z tej samej listy dobrze go rozumiem. On nie odrzucił współpracy, on tylko nie chciał startować z listy PO. Ja sam mógłbym być tylko kandydatem niezależnym, ponieważ uważam, że ludzie, którzy mają władzę w partiach politycznych w Polsce tak naprawdę nie wierzą w demokrację. Jeden tylko przykład, ile lat walki zajęła zmiana ordynacji na bezpośredni wybór wójta, burmistrza i prezydenta, mimo, że 80% obywateli tego chciało?
Jeśli chodzi o precyzyjną ocenę kandydatów na wójta (pytanie PiVi), to po prostu nie mamy tak precyzyjnej wiedzy. Nawiasem mówiąc, jako psycholog organizacji mógłbym pobadać trochę kandydatów i wtedy mógłbym odpowiedzieć na te pytania.
Jako komitet wyborczy nie popieramy żadnego kandydata, ponieważ po prostu żaden nie wydaje się dostatecznie silny.
Pozdrawiam
Wiktor
Wiktor Wekselberg

Postprzez szumski » 3 lis 2006, o 23:50

"On nie odrzucił współpracy, on tylko nie chciał startować z listy PO"
POjaśniło się wreszcie? Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez zorro1 » 4 lis 2006, o 00:03

Tommy napisał(a):@ Zorro
...jakoś tak mi nieprzyjemnie jak się schowany za tę maskę czepiasz kobiety. Miało być bez inwektyw, a ta „miss intelektu” jest poza granicami dobrego smaku.

No, to już jest szowinizm i protekcjonalne traktowanie kobiet. Jeżeli kobieta pcha się do polityki, to powinna być traktowana jak inni politycy, a nie jak matka Polka, co to jej się miejsce ustępuje w tramwaju. Pisze mądrze - pochwalić. Sama sobie zaprzecza i bajdurzy w co drugim poście - zganić, albo lepiej wyśmiać. Przecież nasz tytan rozumu chce naszych głosów, by dostać na czery lata władzę. A ja nie chcę, by ktoś operujący tak pokrętną logiką dysponował pieniędzmi z moich podatków. Ponadto ta kobieta jest tak nadęta i bez dystansu, że już samo to prosi się o wbicie ogromnej szpili w ten trzeszczący ponad miarę balon.
Pozostaję z ukłonami
z.
zorro1

Postprzez Tommy » 4 lis 2006, o 15:57

@ Zorro

Merytorycznie - zgoda - gań ile wlezie, takie twoje prawo, jak się ktoś wystawia, inna sprawa, że nie wszyscy się muszą z Twoim zdaniem zgodzić - na tym forum polega, Ja miałem wrażenie, po lekturze Twojego postu, że jest nie na temat, bo chodziło o fakty, a nie odczucia i język zbyt cięty.
Tommy

Postprzez szumski » 4 lis 2006, o 16:04

"bo chodziło o fakty" a jakie są bo chyba coś przegapiłem. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wybory samorządowe 2006 (debata)