ALTERNATYWA DLA CHOTOMOWA - KANDYDACI NA RADNYCH

12 listopada to termin wyborów samorządowych,tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy.

Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Postprzez Grzegorz Brzozowicz » 4 lis 2006, o 19:42

Szanowni Państwo Dyskutanci,

W imieniu swoim i koegów z komitetu Alternatywa Dla Chotomowa oświadczam, ze nie będziemy dłuzej uczestniczyli w sporach z kandydatami Platformy Obywatelskiej.

Uważamy, ze wzajemne opluwanie sie nie przysłuży sie ani wam ani nam. Cel jest ważniejszy - zdobycie wszystkich mandatów w dwóch chotomowskich okręgach. Wszyscy stracimi jeżeli znów starzy radni bedą górą. Oni juz udowodnili na co ich stać! Czas na zmianę by nie powiedzieć alternatywę.

Bardzo mnie interesuje co się dzieje w drugim z chotomowskich okręgów. Czy nikt nie interesuje sie tamtejszymi mieszkańcami? Jakie oni mają problemy itd

Zapraszam do dyskusji, a wszystkich zapraszamy na jutrzejsze ognisko Alternatywy o godzinie 16 na osiedlu Ekologicznym.

Grzegorz BRzozwicz
Grzegorz Brzozowicz

Postprzez Marek Buniewicz » 4 lis 2006, o 22:20

Panie Grzegorzu;
czy to moje ostatnie pytania na "drugim" forum Chotomowa spowodowało, że zablokowany został dostęp obrazkiem wyborczym do tematów "trudnych"?
I całe szczęście ,że są dwa fora!!
pozdrawiam
Marek Buniewicz

Postprzez Grzegorz Brzozowicz » 4 lis 2006, o 22:23

Panie Marku,
Niestety nie wiem ponieważ ja ze swojego komputera nie mogę otworzyć naszej strony bowiem cały czas otwiera sie mi strona Netmaniaka. Chętnie odpowiem tutaj na pana trudne pytania?
GB
Grzegorz Brzozowicz

Postprzez Marek Buniewicz » 4 lis 2006, o 22:31

dziękuję za szybką reakcje, ale opowiadać od początku to trochę za długo. Jak strona "sie naprawi" czyli spadnie reklama, która blokuje to wrócimy do tematu.
pozdrawiam
Marek Buniewicz

Postprzez PiVi » 4 lis 2006, o 22:34

Hmmm...

drugie forum caly czas dziala.

Wystarczy kliknac na link do forum ( pod zdjęciem kandydatów Alternatywy).

Dla leniwych adres:

http://www.chotomow.com.pl/forum/

(nie linczowac :) :) :) )

PiVi
TAKIE SA MOJE ZASADY!
Jesli sie Wam nie podobaja mam tez inne...
Obrazek
PiVi
Site Admin

Postprzez Grzegorz Brzozowicz » 4 lis 2006, o 23:09

Dziekuje,
wszystko gra i odpowiem na trudne pytania
gb
Grzegorz Brzozowicz

Postprzez dezorganizator » 5 lis 2006, o 02:06

Marek Buniewicz napisał(a):Panie Grzegorzu;
czy to moje ostatnie pytania na "drugim" forum Chotomowa spowodowało, że zablokowany został dostęp obrazkiem wyborczym do tematów "trudnych"?
I całe szczęście ,że są dwa fora!!
pozdrawiam

Z tego co widzę, to forum .com..pl działa, wystarczy kliknąć na przycisk w dole ekranu (to nic trudnego - zapewniam, mi sie udało). Proponowałbym nie pochlebiać sobie, ani pytania "trudne", ani nikt nie unika odpowiedzi.
co by tu jeszcze spieprzyć panowie?
dezorganizator

kto skorzysta na medialnym zamieszniu

Postprzez witold » 6 lis 2006, o 08:56

No widze, że PO zrobiło mistrzowską zagrywkę, najpierw wylało wiadro pomyj na Alternarywę, a teraz (tydzień przed wyborami, kiedy sytuacja zaczęła się komplikować) pogodziało się i wyciągnęło rękę. Tak cel osiągneli dzięki polemice PO wreszcie zaistniało medialnie a teraz czas się ułożyć i pozostawić dobre wrażenie. Czy na wszystkich ....? Akt wyciągnięcia ręki ma teraz przynieść nowe "świeże mięso" jest to taktyczna zagrywka.

No ale najważniesze, że doszło do takiego przełomu, bo dwa rozsądnie myślące ugrupowania wyniszczyłyby się wzajemnie, a przecież na to czekali starzy radni. Tylko czy teraz nie jest już aby za późno. Myślę, że nawięcej na tym zamieszaniu może stracić Alternatywa. Trochę jest mi ich szkoda bo rozsądnie podchodzą do rzeczy. No ale nie załamujcie się chłopaki moje dwa głosy macie.

Witek
witold

Postprzez Krzysztof Broniec » 6 lis 2006, o 22:23

A ja mam proste i łatwe pytanie do pana Marka Buniewicza, który objawił sie na tym forum, a objawił mi się również jako kandydat na wójta parę dni temu.
Panie Marku (jeśli to zbyt familiarne, Szanowny Panie Buniewicz)
Czy uważa pan, że inicjatywy lokalne polegające na przykład na zbiórce pieniędzy na realizację dobra wspólnego jakim jest budowa drogi przebiegającej przez nasze osiedle są czymś niemądrym? Jak zrozumiałem z wpisu pani Siedleckiej na drugim forum, zarówno Pan jak i pańscy klienci korzystacie z tej drogi. Czy Pani Siedlecka skłamała? Czemu uznał pan wydatek 500 zł za przekraczajacy pańskie możliwości finansowe? To sprawa priorytetów czy zasad moralnych? Przyznam, że zdumiało mnie to odrobinę.
Z szacunkiem
Krzysztof Broniec

Postprzez zorro1 » 6 lis 2006, o 23:16

Cisza. Cisza. Cisza.
Insynuował, dogryzał, zadawał "trudne pytania" i nagle... jak kamień w wodę.
Panie Buniewicz! Kandydacie na wójta nasz kochany. Wyborcy czekają na kolejny post p. Dociekliwego. Nie każ im czekać i usychać z tęsknoty. Skrobnij pan coś! Przepadła gdzieś p. Małgorzata - nasza chotomowska Miss Logiki Niearystotelesowskiej. Jeżeli teraz i pan zamilknie, to ja tego nie przeżyję!
zorro1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wybory samorządowe 2006 (debata)