Co zaniedbał wójt Kubalski w sprawie drogi powiatowej 630 ?

12 listopada to termin wyborów samorządowych,tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy.

Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Co zaniedbał wójt Kubalski w sprawie drogi powiatowej 630 ?

Postprzez Małgorzata Mączyńska » 27 paź 2006, o 17:23

Szanowny Panie Wójcie,
Zapomniał Pan, że w postępowaniu dotyczacym uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę, Gmina jest stroną postepowania - ma możliwość zapoznania się z wszystkimi dokumentami !
Może mieć też wpływ na koncepcję realizacji inwestycji jezeli Zarzad Gminy uzgodni to w toku postępowania administracyjnego.
Jej reprezentant moze wziąć udział w Radzie Technicznej.
To były te etapy, kiedy Pan mógł mieć wpływ na kztałt tej drogi, a tak mieszkańcy wsi Taplary, jak niektórzy Nas nazywają (mozna sprawdzić u K.Szumskiego) stoją w gigantycznym korku i mam nadzieję, że mimo wszystko nie żałują, że tu mieszkają.

-------------------------
Pogrubionych czcionek proszę używać tylko do wyszczególniania fragmentów tekstu.
ADMIN
Małgorzata Mączyńska

Postprzez szumski » 29 paź 2006, o 11:50

Zaczynam rormalnie Panią lubieć. Porównanie dotyczyło raczej poziomu zebrania wiejskiego gdzie Pan Wójt raczył przyjechać nieprzygotowany a było to ponoć zebranie w formie raportu z wykonania inwestycji. Żadnej konkretnej cyfry, brak zdolności zapanowania nad emocjami, fochy i odrażona mina. Piastując fuchę Słońca Jabłonny trzeba trochę okrzepnąć. Proszę mnie zrozumieć, że ja się nie czepiam wójta za brak wiedzy szczegółowej w sprawach czwartorzędnych. Wójt m.inn. ma być karbowym stawiać zadania urzędnikom i bezwzględnie rozliczać z wykonania, winnych wysłać na klientów do GOPSu a jak tajemniczy "układ" nie pozwala zabrać z biurka rzeczy osobiste i do domciu.
Mistrzostwem świata na tym zebraniu była obietnica w-ce wójta przejęcia rachunków za oświetlenie na drodze prywatnej wybudowanego ze składek mieszkańców bez uregulowania własności. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Powrót do Wybory samorządowe 2006 (debata)