Polemika Platformy Obywatelskiej RP z Alternatywą

12 listopada to termin wyborów samorządowych,tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy.

Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Re: Polemika Platformy Obywatelskiej z Alernatywą

Postprzez zorro1 » 1 lis 2006, o 20:52

Małgorzata Mączyńska napisał(a):No cóż, trzeba bardziej się pilnować, jeżeli ma się tak nieprzychylnych rozmówców.

Tak nieprzychylnych rozmówców? Szanowna Pani raczy żartować. To Pani pierwsze forum dyskusyjne?
Ta część forum, która jest poświęcona wyborom jest właśnie po to by m.in krytykować, podszczypywać i prowokować kandydatów na radnych. W ten sposób moż na ich lepiej poznać. Ludzie, wy tu walczycie o WŁADZĘ! Nie liczcie na Wersal. To raz.
Jeżeli myślała Pani do tej pory, że cały świat (w tym wszyscy ludzie) jest jej przychylny, to zazdroszczę optymizmu (no i chyba rzadko spotykanej naiwności). Pora już wyjść spod klosza (ew. zejść na ziemię). To dwa.
Poza tym widzę, że już powoli zaczyna pani w sobie wyrabiać cechę rasowego polityka - zaprzeczanie własnemu, niedawno wypowiedzianemu zdaniu (jak choćby to o obietnicach wyborczych). To trzy.

Krzysztof J napisał(a): przemądrzała doktrynerka" to chyba nie komplement

Bynajmniej. Ale też z pewnością nie wyzwisko. I w związku z tym prosiłbym szanowne PO o nie stosowanie "semantycznych nadużyć"
Swoją drogą jeżeli liczycie Państwo na same komplementy, to najwyższy czas zmienić forum.
Ukłony
Zorro1
zorro1

Postprzez szumski » 1 lis 2006, o 21:00

Zorro1
"umiejętność kłamania jest jednym z elementów świadczących o inteligencji." - nie, nie to nie plebejska mądrość Kazka to dr Tomasz Witkowski i dalej:"Jeśli chodzi o kulturę kłamstwa, to nasza polityka sięgnęła dna"
Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Polemika Platformy Obywatelskiej z Alternatywą

Postprzez Małgorzata Mączyńska » 1 lis 2006, o 21:19

Do Zorro 1,

Państwo nie chcą mnie lepiej poznać, opinia już została ustalona.
Ciągle wierząc w Wersal pozdrawiam serdecznie.[/code]
Małgorzata Mączyńska

Postprzez szumski » 1 lis 2006, o 21:52

Pani Małgosiu ja kiedyś napisałem, że zaczynam Panią lubieć a Pani via internet nadgryzła mi krtań http://www.chotomow.nazwa.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=441 to Pani chce nazwać wersalem.
Ja Panią pierwszy raz widziałem na zebraniu, nigdy wcześniej i najmocniej Panią przepraszam, że w kilku wcześniejszych postach potraktowałem Panią jak tegoroczną absolwentkę uniwerku. Mam jednak nadzieję, że tak atrakcyjna kobieta nie powinna poczytać mi tego za grzech ciężki. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Krzysztof J » 1 lis 2006, o 22:07

oooooo to pan byl na zebraniu, panie Kazimierzu? :shock:

w jakiej postaci? -
czy lokalnego zagubionego wyborcy?
czy zwolennika ktorejs z mrocznych stron Mocy?
czy przebrany za krzeslo w pierwszym rzedzie?
a moze jako jeden z bohaterow wystapien na scenie???

kurcze, a tak sie rozgladalem i nic nie zauwazylem :cry:

jak sie panu podobalo?
Krzysztof J

Postprzez szumski » 1 lis 2006, o 22:17

Lepiej mnie nie prowokój plagiatorze jeden. Na czyjeś tam pytanie (nie znam za wielu ludzi) odpowiedziałeś profanując jeden z moich postów o kontrakcie, zaraz go znajdę. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Krzysztof J » 1 lis 2006, o 22:24

zara, zara
ja to juz pisalem na forum pare razy, bo tak mysle - nawet mi za to ludzie od idealistow wymyslali

ale jesli tak, to nastepnym razem jak Bog przykazal podam zrodlo i odnosnik

jest pan klasykiem panie Kazimierzu, a klasykow wolno cytowac bez odnosnikow :wink:
Krzysztof J

Postprzez szumski » 1 lis 2006, o 22:44

Tiiiia bo dla mnie oszukanie kontrahenta to śmierć cywilna i los żebraczy dla moich dzieci, opóźnienie o jeden dzień z wykonaniem umowy (ostatni kontrakt) to 12tys. PLN. A dla radnego ślina. Zacznijcie działać na warunkach kontraktu.
Na zebraniu jak bełkotałeś o kontrakcie (zobaczyła żaba jak konie kują...) to jeszcze Cię spytali o kary umowne za nie wywiązanie się z warunków kontraktu. Znowu zacząłeś bełkotać o wekslach i Samoobronie i schowałeś się pod krzesło a tym krzesłem byłem ja i rumieniłem się za Ciebie. Chwatit`? Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez PiVi » 1 lis 2006, o 22:55

Tu jest wybitnie problem- poniewaz radni czy inni nasi wybrancy
nie moga byc zwiazani umowami z wyboracami.

I to jest prawidlowe- bo tak nie jeden sprobowalby sobie takiego radnego kupic.
Jedyne o czym mozemy mowic.. to gentelmenska umowa -
po roku czy dwoch gosc daje sie do oceny.
Jesli okazuje sie ze nie jest dobrze - sklada mandat i Auf Wiedersehen...
Problem kto mialby oceniac i jak.

Przy okazji- okazuje sie ze na zebraniu bylo prawie cale forum :)
Wiekszosc udalo mi sie zidentyfikowac. Niewiadoma pozostaje @szumski.
Moze kiedys zrobimy sobie quiza :) Choc ja juz mam swoje typy :)

PiVi
TAKIE SA MOJE ZASADY!
Jesli sie Wam nie podobaja mam tez inne...
Obrazek
PiVi
Site Admin

Postprzez szumski » 1 lis 2006, o 23:05

Jest jeszcze coś takiego jak umowa społeczna i NAZWISKO a mamy dowodzenie gminami, miastami z kryminału i brak uchwał rady o odebraniu mandatu radnego po prawomocnym wyroku. Na szczęście nasza rada stanęła na wysokości zadania. Znam przypadki z Polski, gdzie rada nie podejmuje uchwały i skazani dalej biorą diety. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wybory samorządowe 2006 (debata)