Zebranie Wiejskie

12 listopada to termin wyborów samorządowych,tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy.

Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Zebranie Wiejskie

Postprzez szpak » 30 paź 2006, o 21:51

Na kazdym zebraniu/podsumowaniu zebrania musi byc tak, ze ktos musi zaczac;)
dziekuje :)
P.S. ciekawie bylo i co wazne dobrze, ze bylo tyle ludzi, jesli mam oceniac subiektywnie prezentacje to powiem, ze Pan Kubalski calkiem niezle wypad, Pani Muniak zagrala swietnie tym wyjsciem do narodu, Pan Półturzycki niezle, tylko niepotrzebnie o karierze bo ta elokwencja i doswiadczenie wychodzily przy innych omowieniach, ... a jesli mozna mowic o show to naprawde Panowie z Alternatywy duzy plus za umiejetnosc publicznych wystapien:)
Swoje skuchy pozwole sobie pominac :P
PS 2 ale duzo wiekszy milo bylo tyle osob znanych z forum poznac na żywo!!!Ale pozwolicie ze szczegolnie podkresle fakt, ze poznalem w koncu ELIZE:) bylo mi bardzo milo!!
szpak
Radny Powiatu

Postprzez MISIO » 30 paź 2006, o 22:06

Szkoda, że musiałem po wystapieniach komitetów wyjść. Działo się coś jeszcze ciekawego? Pozdrawiam :)
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
MISIO

Postprzez PiVi » 30 paź 2006, o 22:09

Co by nie napisac...
Skupie sie na kandydatach na wojta i ich komitetach:

1. Slonce Jablonny bronilo sie naprawde niezle...
Gdybym przyjechal z innej gminy nawet dalbym sie nabrac...
Do tego silna grupa klakierow ktorzy nie zalowali raczek.

2. PiS- i p.Buniewicz.
Komentarz o IPN`ie i poparciu LPR oraz Macierewicza
dla mnie skreslil go jeszcze bardziej- (o ile to mozliwe).
Ale oddac trzeba rzeczowe odpowiedzi na pytania i komentarze ktore
nie do konca pasowaly moze do tego miejsca i tej publicznosci.

3. PO i p. Półturzycki.
Przyznam szczerze, ze spodziewalem sie nieco bardziej "publicznego" wystapienia. W odpowiedziach na pytanie bylo juz lepiej.
Sam poczatek nie wypadl oszalamiajaco- brak wprawy w autopromocji.
Tutaj bardzo pozytywnie wypadl p. Krzysztof J z forum.
Latwosc wypowiedzi- trafne riposty przy pytaniach, ogolnie naprawde 5`tka.

4. p. Olga Muniak
To juz drugie spotkanie na ktorym bylem z ta Pania -
widac ze coraz latwiej radzi sobie z publicznymi wystepami.
Do tego niezle gra "kobiecoscia" - tak to chyba najtrafniej mozna okreslic.
Nieco trudna sytuacja- jak krytykowac urzad w ktorym sie nascie lat pracuje ?

5. p. Kwiatkowski
No tutaj widac wytrawnego dzialacza samorzadowego, i to ze tego
typu spotkania wyborcze moze odbywac kilka razy dziennie,
miedzy obiadem a kolacja...
Informacje z powiatu (gdzie jest wice a byl starosta) podane w rzeczowy sposob.

No i jedna rzecz ktora nalezy docenic poza "wojtostwem":

6. Alternatywa
No tutaj konkretne show. Bezapelacyjnie najlepsi.
Jesli bylyby nagrody publicznosci oni powinni ja otrzymac.
Swietna prezentacja, dawka humoru, pelen profesjonalizm.

3 godziny.... czasem smieszne... czasem nieco nudnawe.
No i odrobina folkloru :)

PiVi
Ostatnio edytowano 31 paź 2006, o 21:44 przez PiVi, łącznie edytowano 1 raz
TAKIE SA MOJE ZASADY!
Jesli sie Wam nie podobaja mam tez inne...
Obrazek
PiVi
Site Admin

Postprzez Krzysztof Broniec » 30 paź 2006, o 23:07

Dla mnie jeden wniosek, za długo pracuję
Krzysztof Broniec

Postprzez szumski » 30 paź 2006, o 23:54

Kubalski nauczył się socjotechniki, z obrażonego buca stał się miłym, patrzącym w oczy młodzieńcem to on wygra wybory w gminie, ma jeszcze tą przewagę że może ustosunkować się do każdej uliczki i dołka. Kwiatkowski szkoda gadać, robiąc aluzję do kolejności robót w Jabłonnie zapomniał poinformować publikę kiedy rozkopie n-ty raz ul. Kościuszki w Legionowie żeby dołożyć deszczówkę (jednej zimy woda, niedawno kanalizacja dalej brak deszczówki) Z P. Muniak jest tak jak w tym kawale ze stówą - nie znacie? Kumpel dzwoni do kumpla i mówi: wiesz w czasie ostatniej imprezy u mnie zginęła stówa. Ten na to: chyba nie myślisz, że to ja? Nie stówa się znalazła ale niesmak pozostał. Pan - kolega Antka Policmajstra, chyba z wiedzą ogólną, tylko kogo jeszcze obchodzi lustracja? Pan Półturzycki - wiedza ok` tylko zakładając PO w gminie po co zapewniać, że to nie partia? I powinien stonować kolegę.

A Szpaczek - lux ptaszyna szkoda, że będzie musiał przytulić się do jakiejś partii i z jego ideałów zrobią bazar. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Tommy » 31 paź 2006, o 08:21

A ja jestem zachwycony panem Kubujem – to się nazywa demokracja bezpośrednia. W pewnym momencie tak dobrze się bawiłem, że zaświtała mi myśl, o porzuceniu kabaretów i poświęceniu się bywaniem na takich imprezach.

Zadziwił mnie (pozytywnie) p. Buniewicz, swoim przygotowaniem i szczerością, ale poparcie LPR rozłożyło mnie na łopatki. „Słońce” byłby chyba świetny gdyby go czytać. Słuchanie tych ciągów logicznych wymawianych jednym tonem przez osobę o tak nietypowym tembrze głosu, jest straszliwie męczące. Ciężko mi było dosłuchać się odpowiedzi na pytanie. Ale zachowanie przed publiką pierwsza klasa. Facet się doszkolił. No i jak bym „przyjechał z innej gminy...”, ale nie przyjechałem. Pani Olga to jednak zawód. Widziałem Ją po raz pierwszy. Oczekiwałem osoby zdecydowanej pewnej siebie kompetentnej. Powinna brać przykład z Grzesia. To jej kręcenie się i uciekanie wzrokiem może być źle odbierane. Kiedy mówiła o sprawach gminy, widać było że jest znakomicie zorientowana, ale program??! Swoje wystąpienie przeciągnęła o pięć minut, biedny sołtys nie potrafił jej przerwać, a ja najwięcej dowiedziałem się o jej rodzinie.

Ale najbardziej ze wszystkich podobał mi się kolega Szpak. Przesympatyczny facet. A na dodatek okazało się, że jest nasz POwski, i że do żadnej partii się przytulać nie musi. Szkoda tylko, że jeśli dobrze rozumiem będzie konkurencją dla Janusza.
Tommy

Postprzez szpak » 31 paź 2006, o 09:16

szumski napisał(a): A Szpaczek - lux ptaszyna szkoda, że będzie musiał przytulić się do jakiejś partii i z jego ideałów zrobią bazar. Pozdr.

Dziekuje za wyrazy uznania:)
z jakiejs listy musialem wystartowac - mialem miedzy innymi propozycje 6-7 miejsce PS - jednak powiem szczerze nie chcialem pracowac na glosy dla osob, z ktorymi nie koniecznie sie zgadzam I dlatego zgodzilem sie na PO - mam nadzieje, ze nie jest to az tak bardzo dyskredytujace mnie??
Ale postaram sie wszystkich mile zaskoczyć i sprobować powalczyć o te idealy - czego sobie nie moge zarzucic to fakt, ze staram sie robić cos czyimiś rękoma. Więc dopóki starczy mi sił, mojej Izie i przyszłemu potomkowi (jeszcze 119 dni) cierpliwości to spróbuje powalczyć o moje obietnice. W końcu napisalem na stronie o odpowiedzialności za słowa.
Moja strona w razie sukcesu zmieni się na strone z raportem mojej bieżącej działalności.

Tommy dziękuje za miłe słowa - w sumie to i ja i Janusz pracujemy na jedna liste - wiec jesteśmy sprzymierzeńcami - a komu się uda to zobaczymy po 12.11.

pozdrawiam
szpak
Radny Powiatu

Postprzez toja » 31 paź 2006, o 13:21

wczorajsze zebranie przebiegło zaskakujaco spokojnie,

Alternatywa z Po jakos nieszczegolnie miała sobie wiele do powiedzenia(inaczej niz na forum)

Alternatywa moim zadaniem popełnila pewne naduzycie,
dlaczego prezentował się p.Brzozowicz skoro on nie kandyduje na radnego???

p.Grzybek to niewatpliwe wykształcony człowiek,ale w kontaktach z ludzmi i pracy radnego nie zastapi go p.Brzozowicz ani p.Siedlecka

p.Kwiatkowski jak zwykle robi sobie jaja,co bardzo podoba się niektórym naszym radnym

a p.Muniak łamiący sie głos i prwie płacz ..."świetne"

szkoda ,że p.Kownacki nie kandyduje na naszego wojta,wyczuwalny na odleglosc zapal i pozytywna energia to jest to czego brakuje wszystkim kandydatom

glosuje wiec na p.Kownackiego:)
toja

Postprzez szpak » 31 paź 2006, o 13:53

toja napisał(a):szkoda ,że p.Kownacki nie kandyduje na naszego wojta,wyczuwalny na odleglosc zapal i pozytywna energia to jest to czego brakuje wszystkim kandydatom

glosuje wiec na p.Kownackiego:)

:) dziekuje za mile slowa, aż sie zawstydzilem.
Ale mysle, ze jeszcze musze troche popracowac by starac sie o takie zaszczyty.
szpak
Radny Powiatu

Postprzez PiVi » 31 paź 2006, o 14:42

szpak napisał(a)::) dziekuje za mile slowa, aż sie zawstydzilem.
Ale mysle, ze jeszcze musze troche popracowac by starac sie o takie zaszczyty.

Widzisz @szpaku...
Ludziom podoba sie optymizm i energia.
To sie wyczuwa.
Ty po prostu jestes juz "Next Generations".
Ale na wojta nie masz szans.. jestes z Wieliszewa :P

PiVi
TAKIE SA MOJE ZASADY!
Jesli sie Wam nie podobaja mam tez inne...
Obrazek
PiVi
Site Admin

Następna strona

Powrót do Wybory samorządowe 2006 (debata)