program wyborczy PO

12 listopada to termin wyborów samorządowych,tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy.

Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Postprzez szumski » 2 lis 2006, o 18:30

Ależ ja nie ustosunkowuję się do kortu, jestem za. Może być park wodny, planetarium i opera leśna. Twierdzę nawet, że demonizowanie problemu dróg jest przesadą, będzie rozrywka - przybędzie kasy na drogi.
Proszę zwrócić uwagę że mamy finisz kampanii wyborczej. Uważam, że zrywanie plakatów wyborczych jest nie fair, ale jeszcze bardziej nie fair jest zdeklarowanie się po stronie jednego z komitetów i jednym "pryncypialnym" postem zrażenie doń jakiejś tam części elektoratu a na pewno niezdecydowanych. Ja przyjąłem formułę czesania kołtuna równo i nikomu tym krzywdy nie robię, najwyżej sobie zyskując miano wariata.
Nie jest to post w obronie P. Krzysztofa czy P. Małgosi bo im też się dostało. To jest post w obronie normalności i równych szans, bez wytykania typu: a twój retlerek to z dobermanką sąsiada....
Czyżbyście się łudzili, że nie mam zdecydowanych poglądów??
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Krzysztof Broniec » 2 lis 2006, o 23:32

Panowie

Zapytałem o to, o czym mam jakieś pojęcie.
Pytania były odrobinę prowokacyjne, ponieważ wiem, ile kosztuje zbudowanie kortu ziemnego i jego utrzymanie. Wiem ile wydaję miesięcznie na tę przyjemność. I dlatego wiem, że jest to sport kosztowny. Z drugiej strony faktem jest, że kort betonowy po wybudowaniu jest praktycznie bezobsługowy. Inna rzecz, że nie dla mnie, bo po dwóch godzinach na takim korcie bolą mnie następnego dnia wszystkie stawy. Ale ja mam swoje lata, a młodzież może po nich sobie hasać do woli.
PO wpisała budowę kortu jako jeden ze swoich celów. Chciałem wiedzieć na ile solidnie jest przygotowana na moje pytania. I to chyba wszystko. Na razie jednak nie wiem gdzie te korty miałyby być i ile trzeba zapłacić za działkę pod ich budowę, znaczy jest to idea tylko.
A na sparring umówię się z każdym bardzo chętnie.
Pozdrawiam
Krzysztof Broniec

Postprzez MISIO » 2 lis 2006, o 23:54

Zamiast kortu, który jest kosztowny, przydałoby się w Chotomowie boisko ze sztuczną nawierzchnią. Taką posiadają już m.in. przy Szkole nr 3 w Legionowie, w Wieliszewie przy hali sportowej. Tenis ziemny jest to sport dla bogatych, a boisko służyłoby dzieciom i młodzieży z terenu naszej gminy. Myślę, że i dorośli chętnie pograliby w piłkę nożną czy ręczną na takim obiekcie.
Pozdrawiam serdecznie
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
MISIO

Postprzez szpak » 3 lis 2006, o 07:11

Machnaś napisał(a):Zamiast kortu, który jest kosztowny, przydałoby się w Chotomowie boisko ze sztuczną nawierzchnią. Taką posiadają już m.in. przy Szkole nr 3 w Legionowie, w Wieliszewie przy hali sportowej.

i jeszcze w sasiedniej Olszewnicy Starej tez jest takie boisko.
Super sprawa warto.
szpak
Radny Powiatu

Postprzez Krzysztof J » 3 lis 2006, o 07:52

Olszewnica to juz gmina Wieliszew

boiska przyszkolne jasne ze powinny byc lepsze niz dzis, to wazna uwaga

pozdr
Krzysztof J

Postprzez szpak » 3 lis 2006, o 08:23

Krzysztof J napisał(a):Olszewnica to juz gmina Wieliszew

boiska przyszkolne jasne ze powinny byc lepsze niz dzis, to wazna uwaga

pozdr

Oczywiscie, ze gmina Wieliszew:) ale porownaj taka wieliszewska Olszewnica i Chotomow, ktory jest wiekszy nawet od Wieliszewa.
Sporo jest do naprawienia.
szpak
Radny Powiatu

Postprzez MISIO » 3 lis 2006, o 08:32

Cieszę się, że w sprawie boiska mamy podobne zdanie:)
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
MISIO

Postprzez General » 3 lis 2006, o 08:49

Szanowny PiVi mam nadzieję że zauważyłeś że we wcześniejszych postach równo "pojechałem" po Alternatywie,Komitecie p.Muniuk,LPR i jedyną inspiracją do tych postów było zobrazowanie jak mogą być odbierane niektóre punkty programów wyborczych nie przez ludzi z tak zw. klasy średniej czy wyższej(gdzieś tam jest jeszcze p.Kazek co chłopem prostym się mieni a w domu złote klamki) ale przez tych co do pracy jadą rowerem bo na autko ich nie stać ,co dzieciaka na tenis nie wyśle bo zamiast kupić maluchowi rakietę to musi kombinować co by na zupę do pierwszego starczyło.I ja nie jestem od tego by głaskać i bezkrytycznie przytakiwać lecz by zadawać trudne pytania i oczekiwać na nie odpowiedzi.
General

Postprzez PiVi » 3 lis 2006, o 09:11

@Wij...

ja dokladnie jak i wieksza czesc forum rozumie jaki byl cel tego postu.
To jest oczywiste.
Jasno opisales jak zostanie wykorzystane to przez "konkurencje" PO.
Zreszta podales im to na tacy.
Osobiscie nie wierze, ze sami na to nie wpadliby..choc cuda sie zdazaja,
a w goraczce przedwyborczej rozne gafy mozna robic i moze by to umknelo.

I zgaduje ze taki byl sens wypowiedzi @Kazka.
Takie pytanie (jesli optujesz za PO) powinienes podrzucic im na PW,
z adnotacja ze Twoim zdaniem bedzie to tak wykorzystane- zeby sie chlopaki mogli przygotowac, a nie publikowac na forum :)

Zas co do mojej roli...
Bawie sie w mediatora, bo jeszcze tego brakuje zebysmy my (wyborcy)
zaczeli sie zrec miedzy soba.
Stad te moze niezbyt udane dowcipy o Oplach Daewoo i samochodach "F".

Pozdrawiam,

PiVi
TAKIE SA MOJE ZASADY!
Jesli sie Wam nie podobaja mam tez inne...
Obrazek
PiVi
Site Admin

Postprzez General » 3 lis 2006, o 10:07

PiVi ty wyniosłeś z domu to czego innym niekiedy braknie dlatego polemika z tobą to niebywała frajda i radość dla duszy.Dobra koniec kadzenia !!! :wink: Widzisz ja nie jestem zdeklarowanym wyborcą PO (już pisałem na tym forum dlaczego) dlatego nie widzę powodów bym musiał być w jakikolwiek sposób lojalny względem PO i nie ukrywam że miotam się straszliwie bo PiS i Ligosamoobrona odpadają z powodów ideologicznych a starym układom w gminie mówię stanowcze NIE !!!.Dlatego męczę się w bólach i cierpię straszliwie bo na wybory iść trzeba a do tych komitetów wyb. które zostały nie jestem do końca przekonany.I dlatego w sposób chytry i przebiegły postanowiłem sprowokować te komitety i zaobserwować ich reakcje.Jeśli nie jest to straszną tajemicą to napisz dla którego komitetu bije twoje serce? :lol: .
General

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wybory samorządowe 2006 (debata)