Pytanie do kandydatki Muniak i kandydata Kwiatkowskiego ???

12 listopada to termin wyborów samorządowych,tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy.

Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Pytanie do kandydatów Muniak i Kwiatkowskiego

Postprzez poltusk » 8 lis 2006, o 14:23

do Tommy'ego. Pytanie było o Chotomów, nie Jabłonnę.
poltusk

Postprzez poltusk » 8 lis 2006, o 14:34

Upewniłem się u znajomych. Wójt Kubalski zanim został wójtem był przewodniczącym rady powiatu. W tym czasie Kwiatkowski był wicestarostą, później nawet starostą. Wybierał go na te stanowiska również Kubalski. W tym czasie wybuchły te afery z Łubą. Kubalski nie pokazał się jako Rejtan.
poltusk

Postprzez Michal2010 » 8 lis 2006, o 14:34

do Pultusk:

- to co jest zamieszczone powyżej, to żadna tajemnica. Po prostu wpisałem w google nazwiska kandydatów. Wyszukiwarka sama wyrzuca te rewelacje.
Co do powiązań z półświatkiem to też nie jest żadną tajemnicą dla mieszkańców Chotomowa, że były wójt wielokrotnie w różnych gronach powoływał się na znajomości z różnymi gangsterami. Z resztą paradował w ich obecności, pożyczał od nich luksusowe samochody, którymi poruszał się po gminie. To nie jest wiedza ekspercka tylko powszechnie znane historie na skalę powiatu.

Nie oskarżam nikogo, od tego są niezawisłe sądy i prokuratura. Z resztą jak sam napisałeś nic im nie uwodwodniono. Chodzi mi po prostu o zwykłą ludzką reputację i odpowiedzialność moralną. W zachodnich demokracjach tacy ludzie, czy są winni czy nie składają mandat.

Ot i tyle, bo mi ktoś zaraz konto zablokuje ;-)
Michal2010

Postprzez poltusk » 8 lis 2006, o 14:44

do Michal2010. Ciekawy pogląd. Winni i niewinni powinni składać mandat.
To kto go może sprawować. Nie ma nic pomiędzy tymi kategoriami. Te sprawy były gorące w czasie poprzednich wyborów. Teraz to odgrzewanie starych kotletów. Każdy z tych kandydatów uzyskał bardzo wysokie poparcie. Nawet Łuba. Do II tury zabrakło mu 2 punktów procentowych. To są fakty. I opierajmy się na faktach.
poltusk

Postprzez General » 8 lis 2006, o 14:58

Michel dokładnie tak powinno być w normalnym kraju tacy ludzie już nie istnieli by w życiu publicznym ( jak siedzisz w szambie to zawsze się pobrudzisz ). Zadziwia mnie tylko jedno, bezgraniczne oddanie i wiara niektórych forumowiczów w niektórych kandydatów chociaż są niepodważalne fakty na ich no może nie nieuczciwość ale napewno na ich INDOLENCJE !!!!!. Gdybym dzisiaj się dowiedział że mój kandydat coś tam przeskrobał czy ewidentnie zaniedbał już by nie był moim kandydatem bez względu na układy i koligacje towarzysko rodzinne
General

Postprzez mieszkaniec » 8 lis 2006, o 15:44

No to jest pytanie do wicestarosty i co teraz będzie z Chotomowską i kto zawali ł sprawę!
mieszkaniec

Postprzez General » 8 lis 2006, o 15:54

Odpowiedz jest prosta, Ty zawaliłeś !! Ja zawaliłem!! i tymczasowy rząd Czadu także. Tylko Powiat ma rączki czyściutkie i w swej niewinności biega boso po łące w wianku i z barankiem !!!!!. Czołem
General

Postprzez mieszkaniec » 8 lis 2006, o 16:03

A ja dlaczego?
mieszkaniec

Postprzez General » 8 lis 2006, o 16:18

No bo ktoś musi wedł. zas. "Kowal zawinił a cygana powiesili" :wink:
General

Postprzez dezorganizator » 8 lis 2006, o 16:35

mieszkaniec napisał(a):A ja dlaczego?

No bo kto? Urzędnik????? Wolne żarty....
co by tu jeszcze spieprzyć panowie?
dezorganizator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wybory samorządowe 2006 (debata)