Już za chwilę wybory

12 listopada to termin wyborów samorządowych,tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy.

Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Postprzez Krzysztof J » 10 lis 2006, o 21:40

Panie Grzegorzu

Bardzo sie dziwie ze tak pochopnie szermuje pan oskarzeniami i zarzutami o brak demokracji, stronniczosc itp.

Nie mam pojecia czy ktos wlozyl czy zdjal jakis post z tego czy drugiego forum. I podobnie jak ja nikt z naszego kola nie ma o tym pojecia.

Dyskutujemy sobie merytorycznie i pogodnie, rozpatrujac rozne zlternatywy z obywatelskiego punktu widzenia, szukajac platformy porozumienia. Nie zamieszczamy odezw deprecjonujacych osiedlowe komitety wyborcze.

Ale nic to, zalecam szklanke zimnej wody i gleboki oddech, juz za chwileczke karuzela wyborcza przestanie sie krecic. Jestesmy dalej sasiadami, spotykamy sie w kosciele, w szkole, w sklepie. Bedziemy sasiadami niezaleznie od wyniku niedzielnych wyborow. Wspolnie dzialamy zeby w naszej gminie i wsi bylo coraz lepiej.

Ja np. z wielka przyjemnoscia sie z panem spotkam po niedzieli i przedyskutuje wszystkie kwestie ktore tu na tym forum poruszalismy. Bo milo sie z panem, jako bardzo blyskotliwym i zaangazowanym interlokutorem, wymienia mysli.

Pozdrawiam goraco
Krzysztof J

Postprzez szumski » 10 lis 2006, o 21:41

Na mnie nie ma Pani co liczyć. Pytałem trzy lata temu czy radny mieszka w psiej budzie bo tak wynika z oświadczenia majątkowego, spytam o różne rzeczy tuż po ukonstytuowaniu się nowych władz. Macie pecha bo ja mam okropną pamięć, co już tu udowodniłem (łacina sprzed 40 lat).
A teraz proszę przybliżyć mi tą akcyzę, czy to koleny mirage?
Z tego co wiem można się zwracać o zwrot na koniec roku, a jakie są propozycje PO oprócz zbierania podpisów i robienia kiślu z mózgu Kazkowi? Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez szumski » 10 lis 2006, o 21:43

"Dyskutujemy sobie merytorycznie" no to merytorycznie o co Wam chodzi z akcyzą. Pozdr
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Krzysztof Broniec » 10 lis 2006, o 22:08

Szanowni sąsiedzi
Wyciszmy emocje.
Wszak wiemy na kogo oddamy nasze głosy. Do ciszy wyborczej zostało raptem 2 godziny. Chyba i tak nic nie zmieni naszych preferencji. Ja już podjąłem decyzję i dziękuję zarówno tym, którzy odpowiedzieli na moje pytania, jak i tym którzy nie odpowiedzieli. A chyba bardziej tym, którzy nie odpowiedzieli. Do zobaczeni8a w niedzielę.
Krzysztof Broniec

Postprzez amam » 10 lis 2006, o 23:22

Krzysztof Broniec napisał(a):Szanowni sąsiedzi
Wyciszmy emocje....Do zobaczeni8a w niedzielę.

Święte słowa - do zobaczenia przy urnach. Oby nas było tam jak najwięcej
amam

Postprzez admin » 11 lis 2006, o 08:47

Panie Grzegorzu ogłoszenia (odezwa też jest formą ogłoszenia) mogą być prezentowane w dziale wybory na głównej stronie. Pisałem o tym dawno! ( http://www.chotomow.nazwa.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=430 )
Kolejną sprawą jest używanie niepotrzebnych wytłuszczeń i powiększeń tekstu w postach.
O tym kilka razy pisałem do pana Grzybka osobiście jak i publicznie ( http://www.chotomow.nazwa.pl/phpBB2/vie ... ight=#2959 )

Alternatywa jako jedyny komitet wyborczy nie potrafi uszanować tych prostych zasad.
Jeśli któryś z Panów będzie radnym to ciekawi mnie jak dogada sie z innymi jeśli już nie potrafi współżyć na płaszczyźnie zwykłego forum?

Krzysztof Malec
admin
Site Admin

Postprzez podmiot » 16 lis 2006, o 11:16

No to po wyborach.
Po II turze proponuje zdjąć wszystko i nie zamęczać. A z drugiej strony dziwię się adminowi po co wprowadził funkcje wytłuszcania skoro jej teraz zabrania. W regulaminie też tego nie ma. No dziwne ...

Kończymy z wyborami żałuję tylko że nie możemy wybierać (jako metropolia warszawska) Prezydenta Warszawy. Może liczył by sie w końcu z dojeżdzającymi.
podmiot

Postprzez szumski » 16 lis 2006, o 12:59

Ja tam mogłem wybierać, ale pilnie na zimę potrzeboski jestem, i tutaj zagłosowałem i kocia mać teraz nie wiem kogo o ten olej walić Zarębę, Czałdernę a może samemu rozpędzić się i głową pi................gnąć w mura? Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Poprzednia strona

Powrót do Wybory samorządowe 2006 (debata)