No to po wyborach....

12 listopada to termin wyborów samorządowych,tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy.

Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Postprzez PiVi » 13 lis 2006, o 15:25

mieszkaniec napisał(a):Czytałem tu o Twinsach, PISuarach i Przeproś i S.. i coś tam, więc to nie było dużo gorsze.

(...)

Na koniec pozdrawiam i przepraszam jeśli te karton gipsy żle mi wyszyły ale sie na Szumskiego zapatrzyłem a widocznie trzeba mi więcej treningu.

Taa... Twinsy... Przeproście i S... to ja.
Przepraszam, ale mam alergie na tych... ludzi.
Jednego wybaczyć im po prostu nie mogę- że polubiłem komunę.
Bo tamci przynajmniej...robili to wszystko jakoś z klasą,
przy zachowaniu pozorów...jakoś tak.. elegancko.
Jak już ktoś mnie okrada i okłamuje.. wolę by to robił ze stylem
i przynajmniej udawał, a nie wmawiał że "szary układ" "sieć" IV RP i inne
a później Lipiński Mojzesowicz i Beger...i nic się nie stało.
No ale to offtopik.

Właśnie- gdzie jest @Szumski ?
Potrzeba nam Jego oceny sytuacji.

PiVi

P.S.
Karton-Gipsy tez były niezłe :)
TAKIE SA MOJE ZASADY!
Jesli sie Wam nie podobaja mam tez inne...
Obrazek
PiVi
Site Admin

Postprzez mieszkaniec » 13 lis 2006, o 15:32

Dzięki PiVi Bo mnie facet zdołował kompletnie. Ja mam tą samą alergię. To chyba w ostatnich czasach bardzo zaraźliwe.

A pamiętasz zaczeło się od tego że nosa zaczeli zadzierać po zwycięstwie. Ale to kurduple, tu to nam nie grozi Bo Ci Trzej (Panie Grzesiu z dużej litery piszę i jako określenie prosze się nie nabzdyczać) to chłopy jak się patrzy i na tym tle kompleksów na pewno nie mają.
mieszkaniec

Postprzez szumski » 13 lis 2006, o 15:34

A no Szumski jak co dzień przejechał się przez Polskę i znów ma dziką satysfakcję. Jedzie się świetnie żadnych koparko-ładowarek, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zniknęły palety z kostką i krawężnikami, gdzieś tam jeszcze po rowach walają się zapory ale dzień, dwa i rozciągną je na opał, pachołki z plastiku też. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Wiktor Wekselberg » 13 lis 2006, o 15:56

PiVi napisał(a):To, że nie opowiedzieliście się za żadnym z kandydatów na wójta przed wyborami jest rzeczą jak najbardziej zrozumiałą i... najkorzystniejszą politycznie (na tym etapie).
Co będzie dalej- zobaczymy.
PiVi

Bardzo podobają mi się analizy PiVi. Jeśli chodzi o niepopieranie kandydata na wójta, to nie była to taktyka wyborcza w naszym wydaniu. Po prostu nie mielismy silnych kandydatów na wójta. A teraz nie ma zmiłuj się i trzeba kogoś wybrać, strasznie trudny wybór. Mam taką teoryjkę, że gdyby udało się poprawić funkcjonowanie rady, to moze w przyszłych wyborach uda się znależć naprawdę mocnego kandydata.
Pozdrawiam
Wiktor
Wiktor Wekselberg

Postprzez dezorganizator » 13 lis 2006, o 16:12

mieszkaniec napisał(a):A pamiętasz zaczeło się od tego że nosa zaczeli zadzierać po zwycięstwie. Ale to kurduple, tu to nam nie grozi Bo Ci Trzej (Panie Grzesiu z dużej litery piszę i jako określenie prosze się nie nabzdyczać) to chłopy jak się patrzy i na tym tle kompleksów na pewno nie mają.

:D Nie wiem, chłopie co ty bierzesz, ale odstaw to świństwo..... :lol: :lol: :lol:

Jakoś bez wspomagaczy psychoaktywnych nie jestem w stanie rozgryźć o co chodzi w tym zdaniu.... No, ale skoczę do sklepu, kupię pół litra c2h5oh, i może mi sie rozjaśni w głowie...
co by tu jeszcze spieprzyć panowie?
dezorganizator

Postprzez szpak » 13 lis 2006, o 16:58

serdecznie dziekuje za poparcie bez was glosy z Wieliszewa zapewne bylyby niewystarczające. Postaram się działać jak na "Ligowego Beniaminka" przystalo - tzn postaram sie sprawić trochę niespodzianek.
pozdrawiam
Pawel Kownacki
szpak
Radny Powiatu

Postprzez Grzegorz Brzozowicz » 13 lis 2006, o 17:26

Chłopaki kochane!
Ja do zgody pierwszy. problem w tym, ze lubię konstruktywnie mysleć i interesuje mnie tylko zwycięztwo. jak wiecie sam nie startowałem ale naszych zuchów popieram całym wzrostem. Ból me trzewia tylko rozdziera jak widze że mogliśmy wziąc całość i co kucharka wygrała. Chłopaki z Platformy wszędzie na wasd głosowałem poza oczywiście naszą listą lokalną ale no nie moge, nie mogę. Czemuście nawet swojego męża zaufania nie przysłali do liczenia głosów?! Okrąg drugi odaliście bez walki, a z tego co wiem z drugiej ręki to liczenie było mocno happeningowe a ina wójta... cóz.
a teraz konkretnie. w sobotę zrobimy ognisko u nas na wesołej wpadnijcie pogadamy, poznamy się i za 4 lata wygramy wszystko. ludzi trzeba szanować, podziękować i współpracować.
A teraz konkret dwa:
Jak mam głosowac na panią Muniak jeśli była 16 lat w radzie, a wiemy co się przez ten czas działo. I co albo to niewinnośc chodząca albo ślepota całkowita i pięścia w stół nie walnie. przecież nikt nie każe być skretarzem a jeśli prawdą jest (sama to mówiła na spotkaniu) że w okół byli złodzieje lub malwersanci to należało w imie własnego honoru zrezygnować
Pomóżcie mi w szanowną owieczkę uwierzyć, dajcie argumenty.
A Słońce? Wybaczcie mi, ale mimo wszystko na spotkaniu dzielnie sobie radził, nie pekał podawał argumenty, walczyła. A ja cenię walczących?
Pomożecie?! Bo inaczej w domu zostanę i zajmę sie swoimi sprawami.
Grzegorz Brzozowicz
Grzegorz Brzozowicz

Postprzez MISIO » 13 lis 2006, o 17:31

Gratulacje dla zwycięzców :!:

Szczególnie, Pawle, Tobie gratuluję, żeby wszyscy mieli taki zapał do działań jak Ty, pozdrawiam serdecznie.

Pan Brzozowicz trafił w samo sedno sprawy w powyższym poście :D
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
MISIO

Postprzez realista » 13 lis 2006, o 17:39

Panie Grzegorzu.
Wybór mamy taki jak między złym a gorszym (wszystko jedno, w którą stronę). Albo familiada z Jabłonny, albo stowarzyszenie "upadłej" biurokratki. Ja zostaję w domu. Nie będę przykładał ręki do zbrodni na gminie.

szpak
Panie Pawle gratuluję i podziwiam. Widziałem Pana w akcji na spotkaniu przedwyborczym w Jabłonnie. Tyle entuzjazmu nie miał żaden z kandydatów. A szkoda.
realista

Postprzez Grzegorz Brzozowicz » 13 lis 2006, o 17:49

Oczywiście gratulacje dla Pana Pawła!!
Nie znałem Pana wcześniej ale już po pierwszym wystepie zdobył pan mój głos. Tylko niech się w głowie nie zakręci od sukcesu i niech pan pamieta że spaśc na nos jest jeszcze łatwiej.
pozdrawiam i życze powodzenia
Grzegorz Brzozowicz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wybory samorządowe 2006 (debata)