No to po wyborach....

12 listopada to termin wyborów samorządowych,tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy.

Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Postprzez Grzegorz Brzozowicz » 13 lis 2006, o 23:20

Ma pani rację też uważam , ze ulica bagienna powinn mieć jeszcze chodniczki po obu stronach. A te pozostałe pytania droga pani może mi pani pomoże?
Grzegorz Brzozowicz

Postprzez mieszkaniec » 14 lis 2006, o 08:06

Panie Grzegorzu

Ale Pan pojechał. Przecież to nie przesłuchanie a rozstrzelanie. Czy to oznacza opowiedzenie się po stronie GK? Jednak jestem pod wrażeniem. Gdyby mógł pan równie celnie skonstrułować pytania do Grzesia to dało by to nam możliwość porównania największych wpadek obu kandydatów.
mieszkaniec

Postprzez Maria » 14 lis 2006, o 08:53

post został skasowany
w swoich wypowiedziach odnosimy się do kandydatów a nie do ich wspólmałżonków i rodziny
- moderator
Maria

Postprzez mieszkaniec » 14 lis 2006, o 09:04

@ Maria

O Wściekła babo. Co się Grzesia i jego Żony czepiasz. Urząd to urząd, a życie prywatne to jego sprawa. Pewnie zazdrość odrzuconej kochanki przez ciebie przemawia. Jaka musisz być straszna, że młody chłopak patrzyć na ciebie nie może. I uważaj bo ci ten jad co go to w ustach nosisz dziurę w mózgu wypali. :twisted:

Nie dotarło do ciebie pokrako intelektualna że nikt tu twoich paskuctw widzieć nie chce. Przemyśl to sobie.
mieszkaniec

Postprzez Grzegorz Brzozowicz » 14 lis 2006, o 09:09

Szanowny Panie Mieszkańcu,
To w żadnym wypadku nie oznacz opowiedzenia się za kimkolwiek. Najbliżej jestem pozostania w domu. Stawiam pytania bo te wszystkie informacje przekazują mi starzy mieszkańcy tylko sami boją sie stawiać takich pytań. Jak pan wie tupet mam więc publicznie stawiam te pytania. Jak na razie nikt im nie zaprzeczył. Czy zatem są prawdziwe? Już raz w wyborach do Sejmu i Senatu głosowałem na niejakich Oksiutę i Smoktunowicza i do dziś mam z tego powodu kaca. Wolę siedzieć w domu niż potem wstydzić się za to co zrobiłem.
Grzegorz Brzozowicz

Postprzez eliza » 14 lis 2006, o 09:31

Machnaś i inni
oficjalne wyniki są na stronie gminy
eliza

Postprzez PiVi » 14 lis 2006, o 09:41

eliza napisał(a):Machnaś i inni
oficjalne wyniki są na stronie gminy

Dla leniwych linki:

Rada Gminy: http://www.jablonna.pl/gmina/pliki/docs ... 6_rada.pdf

Wójt: http://www.jablonna.pl/gmina/pliki/docs ... 6_wojt.pdf
TAKIE SA MOJE ZASADY!
Jesli sie Wam nie podobaja mam tez inne...
Obrazek
PiVi
Site Admin

Postprzez mieszkaniec » 14 lis 2006, o 10:09

@ Grzegorz B

Dziękuję za odpowiedź

Szczególnie mi miło za Szanownego Pana ostatnio mnie Pan rozjechał jak glizdę. Też mam podobny dylemat i nienawidzę kaca.

Miłego dnia
mieszkaniec

Postprzez E.T. » 14 lis 2006, o 21:03

Grzegorz Brzozowicz napisał(a):Nie chce szanownej pani Muniak oczerniać więc prosze o solidarną pomoc w odpowiedzi na następujące pytania
1. W trakcie kampanii dowiedziałem sie o sprzedaniu działki pod szkole czy tez boisko szkolne przez wójta Łubę. czy wiadomo komuś z państwa kto kupił te działkę?
2. Czy prawdą jest że ulicę Bagienną kosteczką wybrukowano ponieważ prowadziła do jednej z radnych minionych kadencji czy też pracownic gminy. Jeżeli jest to prawda to do kogo ta droga wiedzie?
3. czy prawda jest że do pani sekretarz Muniak, 16 lat zacnej pracy w gminie, pociągnięto swego czasu telefon na specjalnych słupach?
4. czy prawda jest a może obrzydliwą insynuację że pani skretarz Muniak była prawą reką pana wójta Łuby?
gdyby wszystkie te zapytania byłu obrzydliwą insynuacją z góry przepraszam pania Muniak. Chodzi o to że przed podjęciem decyzji chciałbym mieć czyste sumienie.

Ad. 1 Rzecz niewątpliwie łatwo sprawdzić w urzędzie (no może z tym "łatwo" to lekka przesada :wink: ), ale przyznam, że do mnie też docierały informacje iż p. Muniak mieszka tam, gdzie gmina miała teren pod szkołę. Tyle, że podejrzewam, że skoro to miała być szkoła, to działka musiała być duża. Wniosek: p. Muniak mogła kupić raczej część tego terenu, który Mr. Łuba podzielił na działeczki budowlane.
Ad. 2 Nie wiem, czy to był powód budowy drogi, ale przy końcu Bagiennej mieszka p. Pustelnik, radna ubiegłej kadencji i chyba kilku wcześniejszych (?). Do obecnej rady też startowała - z komitetu p. Muniak.
Ad. 3 W tym temacie biała plama na mapie newsów, jakie do mnie docierają.
Ad. 4 O to trzeba by spytać długoletnich pracowników urzędu, najlepiej tych już na emeryturze, żeby nie bali się mówić w obawie o gniew potencjalnej szefowej :)

Chcę również zgłosić pomysł racjonalizatorski: można by obojgu kandydatom zadać owe pytania bezpośrednio. p. Kubalskiemu przez pytanie do wójta na gminnej stronie, a p. Muniak - chyba mailem, bo poczta może nie obrócić przed II turą. Jak odpowiedzą, będzie można ocenić, czy odpowiedzi wiarygodne. Jak nie - to również będzie znamienne.

Pozdr.
E.T.

Poprzednia strona

Powrót do Wybory samorządowe 2006 (debata)