MUNIAK

12 listopada to termin wyborów samorządowych,tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy.

Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Muniak

Postprzez Małgorzata Mączyńska » 22 lis 2006, o 23:54

Kazek,
wytłumacz, jakie rodzaju zaangażowanie można objawić, oddając głos nieważny!
pozdrawiam
MM
Małgorzata Mączyńska

Postprzez szumski » 23 lis 2006, o 00:04

Widzisz Małgosiu taki przykład np. jestem w delegacji i jest Kryśka z kaprawymi oczami i Maryśka z koślawymi nogami ale jest jescze Marzenka, którą kocham tylko, że w tej chwili poza zasięgiem i ja wybieram tą trzecią nie ważne, że muszę poczekać nawet jeżeli jest to 4 lata. I chyba mnie za to nie potępisz. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez toja » 23 lis 2006, o 12:09

a czy ktos był na wczorajszym wiecu poparcia dla p.Muniak podobno zaproszenie bylo ciezko dostac i byli tylko wybrancy :wink:
toja

Postprzez General » 23 lis 2006, o 13:00

Niestety nie byłem i nie mogłem być swiadkiem rodzenia się nowego "Słońca Jabłonnej" :lol: .
General

Postprzez mieszkaniec » 23 lis 2006, o 23:14

Panie Szumski w tę delegację to żeś Pan za daleko nie odjechał. Ta trzecia po czterech latach może być , ślepa , kulawa i jeszcze zupełnie z kimś innym.
Panie Wij Jak bym był złośliwy to bym powiedział, że Pana błyskotliwe uwagi są na miarę Pana powłoczki chitynowej, ale złośliwy nie jestem więc powiem tak: więcej aktywności to i więcej wiadomości, więcej wiadomości to i więcej mądrości, a przy takim procesie może powstać jakiś kręgowiec czego pozostając w uniżeniu szczerze życzę.
mieszkaniec

Postprzez szumski » 24 lis 2006, o 08:10

Mieszkaniec, Ty to delegacje mi rozliczasz, czy zza węgła podsłuchałeś o celu ew. podróży? Przypominam że w drapieżnej grze rynkowej czuję się dobrze i ew. konkurencja (zwłaszcza do tej trzeciej) szybko może być wyczarterowana na Cuba. Przyznaję post do P. Małgosi może zbyt prymitywnie odwołuje się do uczuć kobiet, jednak jest skierowany do P. Małgosi. Nadal wartością jest dla mnie tak stałość uczuć jak i poglądów. Co do chityny to może popatrzeć na swoje własne poprzednie zdanie i poluźnić futerał??? Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Tommy » 24 lis 2006, o 08:38

Panie Kazku, zazdrosny się trafił.

Czytał Pan zapis czata z wójtem? Admin się postarał, żałuję, że to przegapiłem.
Tommy

Postprzez General » 24 lis 2006, o 09:03

No tak panie Mieszkaniec zdecydowanie wolę być rozwijajęcym się kręgowcem bo mam przed sobą perspektywę dążenia do światłości i oświecenia."Nie chcąc być złośliwym powiem tak" :Pan jako ten wielki naczelny nie masz już potrzeby rozwijania i stanełeś pan w miejscy nawet lekko cofając się.
Dlatego zdecydowanie przyśpiesz Pan to cofanie by dotrzeć do miejsca w którym ja jestem bo tam będziesz miał szerszą perspektywę, więkrzy dystans i nieograniczoną możliwość rozwoju "czego pozostając w uniżeniu szczerze ci życzę".Czołem.
General

Postprzez mieszkaniec » 24 lis 2006, o 09:08

Dobra dobra. Nie ma się co kłócić. Przecież to zachęta do rozwoju. Jakby chitynka mózg Ci uciskała to by nie mógł rosnąć. A tak może kiedyś jakiś nobel z tego będzie.
mieszkaniec

Postprzez ania » 24 lis 2006, o 09:23

to ja się pochwalę ,byłam na wiecu poparcia w straży
i jestem przerazona tym co tam zobaczyłam
jesli ta pani stoi na takim samym poziomie jak jej elektorat to tylko "pozazdroscić",najwiecej do powiedzenia mieli dwaj panowie trochę pochmieleni
ogolnie brak bylo konkretów natomiast dużo zapewnien ze strony p.Muniak jak to ona potrafi współpracować z ludźmi jaka jest miła,uczynna i ogolnie słodka
kogos mi to przypomina ale nie bede znowu wymieniac tego nazwiska na forum
a i p.Muniak nie powiedziała złego słowa na obecnego wojta robila to za nią koleżanka i inni przyjaciele
byli tam raczej znajomi i przyjaciele kandydatki,p.Modzelewskiego i kupa strażaków,oczywiście nie można odbierać im prawa do swoich poglądów ale to już było i efekty odczuwamy wszyscy

cała więc nadzieja w nowych mieszkańcach Chotomowa ze nie popelnią bledow starych(lub starych błędów)
ania

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wybory samorządowe 2006 (debata)