Czat z kandydatami? Udało sie chat był z GPK

12 listopada to termin wyborów samorządowych,tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy.

Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Czat z kandydatami? Udało sie chat był z GPK

Postprzez Fotograf » 15 lis 2006, o 14:54

Mam propozycję, może admin strony zaprosi 2 kandydatów na czat, wtedy będziemy mogli rozwiać nasze wątpliwości zadając im pytania. Technicznie widzę że to jest możliwe bo na stronie głównej jest shoutbox, a jeśli nie to zawsze jest możliwy czat na Polchat. Tylko czy starczy odwagi kandydatom na zmierzenie się z pytaniami wyborców?
pozdr.
Paweł
Ostatnio edytowano 24 lis 2006, o 00:31 przez Fotograf, łącznie edytowano 1 raz
Fotograf

Postprzez Tommy » 17 lis 2006, o 10:12

@ admin

Adminie pomysł wydaje mi się godny uwag. To lepsze niż ciągłe obrzucanie błotem, przez anonimowych forumowiczów w nadziei, że coś się przyklei.

Da się coś z tym zrobić?
Tommy

Postprzez Fotograf » 17 lis 2006, o 21:46

Tommy napisał(a):@ admin

Adminie pomysł wydaje mi się godny uwag. To lepsze niż ciągłe obrzucanie błotem, przez anonimowych forumowiczów w nadziei, że coś się przyklei.

Da się coś z tym zrobić?

Tomek,
nic z tego nie będzie nawet jesli da się to zorganizowć technicznie to wątpie żeby nasi kandydaci się zdecydowali bo może paść jakieś niewygodne pytanie. Sam wiesz że nawet w przypadku pytań do wójta nie wszystkie się ukazują. Nawet pani Kajdanowicz kiedyś w odpowiedziach napisała że nie wszystkie pytania do nich docierają z przyczyn tzw. technicznych;-).

Ja widzę taki czarny scenariusz - część wyborcow tradycyjnie oleje wybory, później najgłosniej będą krzyczeć jak to jest źle w gminie i przy następnych wyborach tradycyjnie je oleje. Frekwencja będzie niska i wygra GPK.

Wydaje mi się że największym problemem jest świadomość wyborcza naszych obywateli, trzeba ich jakoś zmobilizować do udziału w wyborach pokazać że ich głos jest ważny i moga mieć wpływ na to kto będzie rządzić w naszej gminie.

Niestety gdy frekwencja jest niska największe szanse na wygraną maja nalepiej zorganizowane komitety nie zawsze merytorycznie przygotowane do rządzenia.

pozdr.
Paweł
Fotograf

Postprzez Tommy » 20 lis 2006, o 09:44

@ Paweł

Szkoda. Pomysł moim zdaniem jest świetny. Może następnym razem się uda. Niedługo pewnie uda się przeprowadzić kampanie nie wychodząc z domu - jak każdy będzie miał komputer z internetem na biurku.
Tommy

Postprzez Fotograf » 24 lis 2006, o 00:26

Tommy napisał(a):@ Paweł

Szkoda. Pomysł moim zdaniem jest świetny. Może następnym razem się uda. Niedługo pewnie uda się przeprowadzić kampanie nie wychodząc z domu - jak każdy będzie miał komputer z internetem na biurku.

A jednak udalo sie;-) niestety byl tylko jeden kandydat ale warto bylo.
Chcialbym podziekowac Adminowi za zorganizowanie chata a dla zainteresowanych mam zapis czata niestety w wersji graficznej mam nadzieje ze jest kompletny. Jutro postaram sie zrobic OCR'a zeby sie to lepiej czytalo.

pozdr.
Pawel

Obrazek
Fotograf

Powrót do Wybory samorządowe 2006 (debata)