Kubalski współpracował z Łubą

12 listopada to termin wyborów samorządowych,tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy.

Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Postprzez KONONOWICZ » 15 lis 2006, o 19:57

Prawdą jest że D. Kubalski zasiadał razem z Łubą w zarządzie Gminy w latach 1994-2001.
Klan Kubalskich to:

Grzegorz Kubalski - były wójt
Andrzej Kubalski - ojciec wójt
Barbara Wołosiewicz - ciotka wójta ze strony matki
Dariusz Kubalski - wójek wójta ze strony ojca
Tadeusz Wasiluk - wójek wójta ze strony ojca, proboszcz w Jabłonnie
KONONOWICZ

Postprzez Krzysztof J » 15 lis 2006, o 21:00

w tym samym czasie, kiedy rzadzil w Jablonnie pan Luba, pani Muniak byla sekretarzem a krewni wojta Kubalskiego byli w radzie

czy czegos to dowodzi?

ot, taka gmina :oops:

warto tylko zauwazyc ze tego typu paszkwile pokazuja sie tutaj na tym forum w jedna strone - ataki na wojta Kubalskiego

to zle swiadczy nie o panu Kubalskim tylko o poziomie jego konkurentow, ktorzy sie ponizaja do takich zagrywek ad personam
Krzysztof J

Postprzez PiVi » 15 lis 2006, o 21:05

Krzysztof J napisał(a):warto tylko zauwazyc ze tego typu paszkwile pokazuja sie tutaj na tym forum w jedna strone - ataki na wojta Kubalskiego

to zle swiadczy nie o panu Kubalskim tylko o poziomie jego konkurentow, ktorzy sie ponizaja do takich zagrywek ad personam

Amen.
Dla mnie to ktoś robi niedźwiedzią przysługę Muniak.
Chyba, że ktoś robi to specjalnie po to byśmy myśleli że to....a to...
a może jednak to ktoś....
Brrrrrrrrrrr... za dużo TVP i "Warto rozmawiać" z Janem Pospieszalskim.

PiVi
TAKIE SA MOJE ZASADY!
Jesli sie Wam nie podobaja mam tez inne...
Obrazek
PiVi
Site Admin

Re: Kubalski współpracował z Łubą

Postprzez Fotograf » 15 lis 2006, o 21:07

KONONOWICZ napisał(a):.....

Co za bzdury wypisujesz człowieku, z księdzem proboszczem to juz przesadziłeś!!!!
Może jeszcze napiszesz że Prymas Glemp był jego ojcem chrzestnym a rodzina kubalskich stanowi kanwe serialu "Rodzina Soprano". Weź się zastanów na drugi raz zanim coś tu napiszesz.
Fotograf

Postprzez PiVi » 15 lis 2006, o 21:11

Fotograf napisał(a):
KONONOWICZ napisał(a):.....

Co za bzdury wypisujesz człowieku, z księdzem proboszczem to juz przesadziłeś!!!!
Może jeszcze napiszesz że Prymas Glemp był jego ojcem chrzestnym a rodzina kubalskich stanowi kanwe serialu "Rodzina Soprano". Weź się zastanów na drugi raz zanim coś tu napiszesz.

Proponuje ignorować gościa i jego rewelacje.
Jest w końcu w 3 osobach (choć z religią ma to niewiele wspólnego):

- Frank
- Maria
- Kononowicz

Admin napisał(a):Frank zarejestrowałeś jeszcze 2 konta na siebie (Maria i KONONOWICZ)
Wybierz sobie które mam zostawić (resztę skasuje)
Więcej tego nie rób to pierwsze i ostatnie ostrzeżenie.
ADMIN

Widać ma nam tyle paszkwili do przekazania że potrzebuje trzech kont na forum.

PiVi
TAKIE SA MOJE ZASADY!
Obrazek
PiVi
Site Admin

Postprzez pawelski78 » 15 lis 2006, o 21:26

PiVi napisał(a):
Krzysztof J napisał(a):warto tylko zauwazyc ze tego typu paszkwile pokazuja sie tutaj na tym forum w jedna strone - ataki na wojta Kubalskiego

Amen.
Dla mnie to ktoś robi niedźwiedzią przysługę Muniak.
Chyba, że ktoś robi to specjalnie po to byśmy myśleli że to....a to...
a może jednak to ktoś....
Brrrrrrrrrrr... za dużo TVP i "Warto rozmawiać" z Janem Pospieszalskim.

PiVi

Przepraszam, ale czy tekst w temacie MUNIAK użytkownika KONONOWICZA mówiący, żeby na nią głosować, bo zlikwiduje "wszystko" odbieracie jako jej promowanie?
pawelski78

Postprzez Fotograf » 15 lis 2006, o 21:30

@PiVi

tia ignorować a on dalej bedzie te bzdury wipisywał lepiej skasować te 3 konta i zablokować wejście na forum z jego adresu IP.

@kononowicz

"wujek nie wójek"
Ostatnio edytowano 15 lis 2006, o 21:39 przez Fotograf, łącznie edytowano 1 raz
Fotograf

Postprzez PiVi » 15 lis 2006, o 21:37

pawelski78 napisał(a):Przepraszam, ale czy tekst w temacie MUNIAK użytkownika KONONOWICZA mówiący, żeby na nią głosować, bo zlikwiduje "wszystko" odbieracie jako jej promowanie?

Tak się składa ze Kononowicz (ten oryginalny) jest dość ciekawym przypadkiem. Tekst, że "zlikwiduje wszystko i wszystkich" jest zabawny.
Nie da się jednak ukryć, że przedmiotem niewybrednych ataków
Marii/Franka/Kononowicza jest głownie Kubalski.
Mimo, że nie przepadam za naszym starym a może niedługo nowym
wójtem tego typu wypowiedzi są po prostu poniżej krytyki.

Fotograf napisał(a):@PiVi

tia ignorować a on dalej bedzie te bzdury wipisywał lepiej skasować te 3 konta i zablokować wejście na forum z jego adresu IP.

Gorzej jak gość jest dzieckiem neostrady (wypowiedzi na to wskazują)
lub... abonentem HotNetu :)
W pierwszym przypadku nie zblokujesz (dynamiczne IP) w drugim - konflikt interesów- bo w końcu klient, a dwa... wszyscy (HotNet) mamy takie samo IP
(forum jest na .nazwa.pl) - wychodzimy wszyscy z koncówka .100

PiVi
TAKIE SA MOJE ZASADY!
Obrazek
PiVi
Site Admin

Postprzez Fotograf » 15 lis 2006, o 21:43

@PiVi

A może będziemy mieli odrobinę szczęścia i będzie miał statyczne ;-).
Fotograf

Postprzez Małgorzata Mączyńska » 16 lis 2006, o 00:33

Już sama treść tematu jest nadużyciem (podpatrzone z tabloidów), intencje piszącego są oczywiste, jest to tym bardziej niesmaczne,że Kubalski gra uczciwie.

Wójt nie musi się tłumaczyć z posiadania licznej rodziny, nie ma obowiązku rozliczać się za działania jej członków. Aktywność "klanu"jeżeli służy lokalnej społeczności jest raczej tytułem do chwały! Jest jedno ale!
Nawet jeżeli prawo tego nie zabrania, jest niezręcznie, kiedy
przewodniczącą Rady zostaje Pani Wołosiewicz, nawet jeżeli wybiera ją sama Rada, kierując się wynikami wyborów! Jak tłumaczyć mieszkańcom, że powinowactwo nie ma wpływu na kształt podejmowanych decyzji. W takim wypadku należy się kierować względami etycznymi - po prostu nie wypada. Pani Wołosiewicz nie powinna takiego wyboru przyjąć! Piszę o tym bo sytuacja może się powtórzyć! Proszę tylko nie odpisywać, ze jestem naiwna!
Małgorzata Mączyńska

Następna strona

Powrót do Wybory samorządowe 2006 (debata)