Zapraszamy na ognisko w sobotę 18-go listopada

12 listopada to termin wyborów samorządowych,tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy.

Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Zapraszamy na ognisko w sobotę 18-go listopada

Postprzez Mariusz Grzybek » 16 lis 2006, o 14:15

Zapraszamy na ognisko

Dziękuję bardzo wszystkim Mieszkańcom Chotomowa i Dąbrowy Chotomowskiej za udział w wyborach i za okazane zaufanie. W Radzie Gminy mam zamiar pracować tak, aby nie zawieść pokładanych nadziei i zaufania.

Serdecznie gratuluję wszystkim wybranym kandydatom do Rady Gminy i Powiatu. Bez względu na prezentowaną opcję osób, które tam się znalazły, mam zamiar współpracować ze wszystkimi.

Kandydatom na Wójta, życzę jak najlepszych wyników w drugiej turze. Jednocześnie podkreślam, to co wspominałem wielokrotnie, że wszyscy członkowie KWW Alternatywa dla Chotomowa i jej zwolennicy, będą głosowali na kandydatów na Wójta, zgodnie z własnym sumieniem i wyborem, co mam nadzieję zostanie zrozumiane i uszanowane. Sami z niecierpliwością czekamy na rozstrzygnięcie wyników.

Wybory przynajmniej przy naszum udziale zakończone, dlatego chciałbym zaprasić w imieniu swoim i kolegów z Alternatywy, a także Naszego Komitetu Wyborczego na ognisko w dniu 18. listopada (sobota) o godz. 17.00 na końcu ul. Wesołej (przy lesie). Mam nadzieje, że z zaproszenia skorzystają i zaszczycą nas swoją obecnością koleżanki i koledzy z PO, których serdecznie zapraszam.

Alternatywa dla Chotomowa
Mariusz Grzybek, Wiesław Sawicki, Wiktor Wekselberg

Pozdrawiam i zapraszam na ognisko.
Mariusz Grzybek

ognisko

Postprzez Mariusz Grzybek » 20 lis 2006, o 09:26

Ognisko udało się.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na nasze ognisko i nas odwiedzili (mieszkańcom Chotomowa, Dąbrowy oraz gm. Wieliszew).

Bardzo mile i przyjemnie spędziliśmy wspólnie czas.

Dziękuje za tak liczne przybycie.

Pozdrawiam serdecznie
Mariusz Grzybek

Powrót do Wybory samorządowe 2006 (debata)