Trudne pytania do Alternatywy

12 listopada to termin wyborów samorządowych,tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy.

Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Trudne pytania do Alternatywy

Postprzez jan_ek » 17 lis 2006, o 12:44

Nie chce szanownej Alternatywy oczerniać, więc proszę o solidarną pomoc w odpowiedzi na następujące pytania
1. W trakcie kampanii dowiedziałem się, że waszym motorem napędowym jest chęć podniesienia ceny waszych działek poprzez zbudowanie drogi dojazdowej. Podobno mówiliście: „po co mamy wydawać własne pieniądze skoro może to zrobić gmina?”
2. Czy prawdą jest, że porozumieliście się z wójtem w sprawie budowy „waszych dróg” w zamian za wejście w koalicję z radnymi z Jabłonny wbrew interesom Chotomowian, i że w rozliczeniu wójt zatrudnieni osoby z waszych rodzin w roli pracowników urzędu gminy?
3. Czy prawdą jest, że wasze działanie jest skierowane wyłącznie na obszar osiedla Pogodne i nie macie zamiaru zrobić niczego na rzecz mieszkańców innych okolic?
4. Czy prawda jest, a może obrzydliwą insynuacją, że wykorzystaliście porządną osobę, jaką jest niewątpliwie p. Andrzej Krzywy w celu uzyskania jak największego poparcia (facet ma pecha poprzednio wykorzystał go, Kwiatkowski, ale trzeba mu oddać, że zachował się wtedy z wielką klasą)?
5. Czy prawdą jest, że, pomimo iż mieliście hasło „dość partii” to jeden z waszych radnych ma PZPR’owską przeszłość?
6. Czy prawdą jest, że jeden z waszych radnych płacił po 2zł za głos.
Gdyby wszystkie te zapytania były obrzydliwą insynuacją z góry przepraszam Alternatywę. Chodzi o to, że chciałbym mieć czyste sumienie.

mieszkaniec Chotomowa
jan_ek

Postprzez jan_ek » 17 lis 2006, o 12:52

Poprzedni post został napisany na podstawie szablonu G Brzozowicza. Uważam, że forma pytań do p. Muniak jest poniżej wszelkiego poziomu.

Pytania, które umieściłem w poście naśladującym formę pisma Brzozowicza, to autentyczne plotki krążące po Chotomowie.

Pomimo niechęci do G Brzozowicza bardzo bym nie chciał aby były w jakimś stopniu prawdą. I mam nadzieję, że zdecydowanie zaprzeczycie, a w przyszłości nic z tego się nie potwierdzi.
jan_ek

Postprzez dezorganizator » 17 lis 2006, o 13:36

jan_ek napisał(a):1. W trakcie kampanii dowiedziałem się, że waszym motorem napędowym jest chęć podniesienia ceny waszych działek poprzez zbudowanie drogi dojazdowej. Podobno mówiliście: „po co mamy wydawać własne pieniądze skoro może to zrobić gmina?”

Tak, to prawda, ale nie tylko. Chodzi jeszcze o nasze luksusowe lymuzyny, którym błoto źle wpływa na lakier.

2. Czy prawdą jest, że porozumieliście się z wójtem w sprawie budowy „waszych dróg” w zamian za wejście w koalicję z radnymi z Jabłonny wbrew interesom Chotomowian, i że w rozliczeniu wójt zatrudnieni osoby z waszych rodzin w roli pracowników urzędu gminy?

Zgadza się, wójt podpisał zobowiązanie do zatrudniena wszystkich krewnych do III stopnia pokrewieństwa (z klauzulą o wykluczeniu teściowych). W zamian za to radni Alternatywy zobowiązali się utracać i dusić w zarodku wszelkie inicjatywy, co do których istniał będzie cień podejrzenia, że mogą przynieść choćby najmniejszą korzyść mieszkańcom Chotomowa.

3. Czy prawdą jest, że wasze działanie jest skierowane wyłącznie na obszar osiedla Pogodne i nie macie zamiaru zrobić niczego na rzecz mieszkańców innych okolic?

Tak to prawda. Zamierzamy połączyć Pogodne ekskluzywną linią metra z Warszawą, (bez przystanku w Chotomowie oczywiście). Dodatkowo otoczymy Pogodne płotem pod napięciem, a wszelcy mieszkańcy Chotomowa, którzy zbliżą się na odległość rzutu kamieniem będą szczuci kundlami przez pana B.

4. Czy prawda jest, a może obrzydliwą insynuacją, że wykorzystaliście porządną osobę, jaką jest niewątpliwie p. Andrzej Krzywy w celu uzyskania jak największego poparcia (facet ma pecha poprzednio wykorzystał go, Kwiatkowski, ale trzeba mu oddać, że zachował się wtedy z wielką klasą)?

Tak, ale nie tylko jego. Podstępnie wykorzystane, a następnie porzucone bez słowa Dziękuję zostały całe zastępy porządnych ludzi. Radni Alternatywy odczuwają szczególne zadowolennie, mogąc okazać komuś niewdzięczność, szargając świętości czy generalnie ośmieszając wszelką aktywność społeczną.

5. Czy prawdą jest, że, pomimo iż mieliście hasło „dość partii” to jeden z waszych radnych ma PZPR’owską przeszłość?

Nie jeden - wszyscy!!! Dodatkowym kryterium wyboru było posiadanie dziadka w Wehrmachcie lub NKWD, nie od rzeczy byłby też stalinowski prokurator, a nawet (o zgrozo!!!!) Żyd.......

6. Czy prawdą jest, że jeden z waszych radnych płacił po 2zł za głos.

Tak, ale wszystko odbyło się zgodnie z prawem. Na wszystko mamy faktury, VAT został odprowadzony....

Gdyby wszystkie te zapytania były obrzydliwą insynuacją z góry przepraszam Alternatywę. Chodzi o to, że chciałbym mieć czyste sumienie.

jaka tam insynuacja - Życie, samo życie...
Ostatnio edytowano 17 lis 2006, o 14:43 przez dezorganizator, łącznie edytowano 2 razy
co by tu jeszcze spieprzyć panowie?
dezorganizator

Postprzez witold » 17 lis 2006, o 13:39

@ jan_ek

No czystego sumienia koleszko ty ty na pewno nie masz, oj nie masz.

A pisać bzdury to każdy potrafi, a może coś z tego się przylepi i zostanie...? Tego z pewnością oczekujesz, no pomyliłeś się.

Pracuj więcej nad sobą, może wyjdziesz na ludzi, może...
witold

Postprzez mieszkaniec » 17 lis 2006, o 14:37

A propos rodzin naszych radnych z Alternatywy.
Jak kilka dni temu założyłem nowy temat z pytaniem o zatrudnienie najbliższych członków w urzędzie, to mój postał zdjęty.
Teraz widzę, że coś jest nie tak skoro już druga osoba o to pyta.

Więc jak jest naprawdę?
mieszkaniec

Postprzez toja » 17 lis 2006, o 14:45

ale was szlag trafia i żółć zalewa ,ze wszyscy z Alternatywy przeszli!
moze zajmijcie się tymi co przez cztery lata wprowadzali ferment w sprawy chotomowa ci siedzą cicho i juz nikt o nich nie pamieta a tam by się znalzło
toja

odpowiedż

Postprzez Maro » 17 lis 2006, o 14:52

Dla jan_ek

Odpowiem Panu na zadane pytania po uprzednim przedstawieniu się Pana z imienia i nazwiska.

Pozdrawiam serdecznie

Mariusz Grzybek
Maro

Postprzez Krzysztof J » 17 lis 2006, o 16:04

Panie Mariuszu

Pytania sa chamskie i obrzydliwe, ale mysle ze warto by na nie od razu odpowiedziec niezaleznie kto pyta. Zamknac usta tym paskudnym postaciom w rodzaju marii czy tego janka. Bo takie bloto rzeczywiscie sie przyczepia.

Ale anonimowosci pytan na forum broniliscie nie raz, i trzeba byc konsekwentnym. Jesli domagamy sie jawnosci, to ja Pana popre, tylko niech sie ujawnia wszyscy. Niech sie wtedy z imienia i nazwiska ujawnia takze takie typy jak dezorganizator czy zorro, ktore napastliwie atakuja osoby spoza osiedla pogodnego. A jesli stosujemy zasady sieciowych for, to trudno, trzeba wtedy sie zadawac z anonimami.

Pozdrawiam
Krzysztof J

Postprzez dezorganizator » 17 lis 2006, o 16:28

Krzysztof J napisał(a):Niech sie wtedy z imienia i nazwiska ujawnia takze takie typy jak dezorganizator czy zorro, ktore napastliwie atakuja osoby spoza osiedla pogodnego.

Szanowny Panie J - jeśli mi pan wskaże choć jednego posta, gdzie napastliwie zaatakowałem (bo niby jak atakować - nienapastliwie?) kogokolwiek tylko z tego powodu, że mieszka tam gdzie mieszka (czyli nie na Pogodnym) a nie z powodu tego co wypisuje - to specjalnie dla pana ujawnię się z imienia, nazwiska, nip-u, peselu i numeru obuwia (piny do kart zostawię jednak dla siebie). Jeśli jednak nie mam Pan nic na poparcie swoich słów,to pozwoli Pan, że sam będę dysponował jedną z niewielu rzeczy które tak naprawdę do mnie należą, czyli swoimi danymi personalnymi.
co by tu jeszcze spieprzyć panowie?
dezorganizator

Postprzez Grzegorz Brzozowicz » 17 lis 2006, o 17:05

Szanowni pytający,
Ponieważ zawsze podpisywałem się z imienia i nazwiska więc nie mam moralnego problemu z odpowiadaniem na każde nawet najgłupsze pytanie. Tego samego oczekuję od osoby zainteresowanej, a zatem imie i nazwisko pytającego i natychmiast odpowiem na każde pytanie nawet najbardziej obraźliwe. Przyrzekam, ze bedą to odpowiedzi bez uszczypliwości. Dodam, że na zadane przeze mnie pytania do komitetu pani Muniak nikt do tej pory nie odpowiedział więc równiez ja czekam na rzetelne odpowiedzi. Czekam, czekam a do wyborów coraz mniej dni.
Pozdrawiam wszystkie zwaśnione strony i cieszę sie że mieliśmy piekny dzień i jutro też zapowiada sie ładnie.
Grzegorz Brzozowicz

Następna strona

Powrót do Wybory samorządowe 2006 (debata)