Przekazywanie poparcia w II turze.

12 listopada to termin wyborów samorządowych,tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy.

Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Przekazywanie poparcia w II turze.

Postprzez szumski » 18 lis 2006, o 16:31

Cała Polska huczy o przekazywaniu poparcia na drugą turę wyborów. Czy NASZA PO mogłaby coś podpowiedzieć swoim sympatykom??? Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Krzysztof J » 18 lis 2006, o 16:56

mogłaby :D

wiem jednak, ze natychmiast po tym jak to zrobimy, niezaleznie do naszej decyzji pan Kazimierz zacznie udowadniac ze trzeba bylo zrobic inaczej i ze poparlismy koltuna

dlatego troche sie wstrzymujemy, ze mial pan zdziebko mniejsze pole do popisu :wink:

a komu Szumski przekaze swoje glosy?

pozdrowienia
Krzysztof J

Postprzez szumski » 18 lis 2006, o 17:21

I tuś mnie Pan zaskoczył swoją przenikliwością polityczną.
A jak mnie Pan połechtałeś. Kto by się spodziewał, że od szczekania wiejskiego filozofa druga potęga polityczna IV RP w gacie robi?

Dla ścisłości nigdy nie używałem słowa kołtun personalnie i powstrzymam się od określenia takiej manipulacji bo mnie Iza posta wyrzuci. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Przekazywanie poparcia w drugiej turze

Postprzez Małgorzata Mączyńska » 19 lis 2006, o 00:02

Do Szumskiego,

Kurski nie jest niezatapialny, Kurski to trumna!
Pozdrawiam
MM
Małgorzata Mączyńska

Postprzez toja » 19 lis 2006, o 13:24

wy sobie mozecie poparcie przekazywac ,powodzenia zyczę, a ludzie swoje rozumy maja,wystarczy zainteresowac się ktory komitet jakimi metodami działa teraz i już wiadomo jakimi w przyszłości bedzie dzialal
wiec radze nie zwracac uwagi na umizgi tylko na fakty
powodzenia
toja

Postprzez pawelski78 » 20 lis 2006, o 12:41

toja napisał(a):wystarczy zainteresowac się ktory komitet jakimi metodami działa teraz i już wiadomo jakimi w przyszłości bedzie dzialal
wiec radze nie zwracac uwagi na umizgi tylko na fakty
powodzenia

Widzę, że działanie któregoś z dwóch komitetów Panu nie odpowiada. Może jakieś przykłady?
pawelski78

Powrót do Wybory samorządowe 2006 (debata)