Odpowiedź dla Pani Małgorzty dot. Alternatywy

12 listopada to termin wyborów samorządowych,tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy.

Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Odpowiedź dla Pani Małgorzty dot. Alternatywy

Postprzez Mariusz Grzybek » 22 lis 2006, o 13:10

Odpowiedź dla Pani Małgorzty z PO dot. Alternatywy i mozliwości poparcia naszego komitetu dla jednego z kandydatów na Wójta.


W związku z pojawieniem się zdjęcia jednego z kandydatów na Wójta z Andrzejem Krzywym, oświadczamy, że podtrzymujemy swoją decyzję o nie wskazywaniu żadnego kandydata na ten Urząd.

Osoby, które zdecydowały się na poparcie kandydatów Alternatywy dokonają wyboru Wójta zgodnie z własnymi przekonaniami. Uważamy, że każdy ma prawo do własnych wyborów, zgodnie z własnym sumieniem i nieprzymuszoną wolą. Szanujemy swoich wyborców i nie traktujemy ich jak osoby niepotrafiące podjąć własnych decyzji i wymagające wskazówek.

Jesteśmy pewni, że Ci którzy oddali głosy na Alternatywę dla Chotomowa dokonają sami rozsądnego wyboru dla przyszłości gminy Jabłonna na najbliższe cztery lata.


Radni i pozostali członkowie komitetu Alternatywa dla Chotomowa
Mariusz Grzybek
 

Postprzez szpak » 22 lis 2006, o 16:08

Jako osoba z zewnątrz wciąż zagubiona w sprawach gminy - mam tylko nadzieje, że bez względu kto wygra to ta kampania nie sprawi, że między sympatykami obu obozow powstanie "kanion" nie do pokonania. Po prostu czy wygra Pan Kubalski czy Pani Muniak to napewno do wykonania zostaną poważne zadania i niezależnie czy wygra jeden czy drugi kandydat należy od niego wymagać by był wójtem wszystkich mieszkańców gminy.

To w sumie żadna filozofia, ale pamietajcie o tym nim obrazicie swojego sasiada czy znajomego tylko dlatego, że gorączka przedwyborcza osiagneła zenitu. Idzcie wszyscy do wyborów i wskażcie swojego nowego Głownego Menadżera na 4 lata.
Macie moje slowo, że popierać będę każdego wójta chociażby to był Pan Kubalski albo chociażby to była Pani Muniak :).
Avatar użytkownika
szpak
Radny Powiatu
 
Posty: 183
Dołączył(a): 14 paź 2006, o 22:31
Lokalizacja: Komornica


Powrót do Wybory samorządowe 2006 (debata)Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron