Ulotka Kubalskiego, czyli półprawdy

12 listopada to termin wyborów samorządowych,tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy.

Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Ulotka Kubalskiego, czyli półprawdy

Postprzez Michał » 24 lis 2006, o 00:54

1. KANALIZACJA
To prawda że skanalizowano ul. Szkolną i Przylesie tylko że ludzi nie stać na przyłącza które kosztują po kilka tysięcy zł.
2. DROGI
Wpisane 12 km to suma długości zrealizowanych i ... zaplanowanych przez Wójta do realizacji do 2008r.
3. POŻYCZKA Z WFOŚ
Brak umorzenie pożyczki wysokości 750tys. jest wynikiem "uczenia się" wójta Kubalskiego przez ostatnie miesiące 2002 roku na początku urzędowania!
4. ZTM
Wójt Kubalski budżet gminy naraził na blisko 70 tys. straty do czego po półroku się przyznał, nie przepraszając nikogo! Nie policzył natomiast że mieszkańcy Jabłonny musieli korzystać z komunikacji prywatnej, bo nikt nie mógł się zabrać do busów zastępczych. Łącznie mieszkańców kosztowało to około 200-300 ty. zł z .... ich kieszeni.
5. OBELISK W JABŁONNIE
dlaczego w 26. rocznicę Solidarności a nie 25.?
zrobiony w tydzień bo biskup miał przyjechać!
ocene samego obelisku pozostawiam Państwu...
7. PRZETARGI
To nie sekretarz, lecz właśnie Wójt Gminy odpowiada za wszystkie zadania, w tym i przetargi wykonywane przez Urząd Gminy!

Zapewne p. Muniak nie jest kandydatem na celujący, ale ulotka którą dostałem właśnie dziś skłoniła mnie do oddania głosu właśnie na nią.

Nie wiem czy komitet "Zgoda i Praworządność" uważa że mieszkańcy Gminy Jabłonna, nie widzą akcyjności przedwyborczej wójta?
Może pan Kubalski i jego radni uważają że ludzie są tylko do głosowania...

Do zobaczenia 26 listopada!

Pozdrawiam!
Michał

Ulotka Kubalskiego - półprawdy

Postprzez poltusk » 24 lis 2006, o 13:04

Wzrusza mnie delikatność powyższego autora, który chyba nie jest dr nauk prawnych tylko dr dyplomacji. Ulotka ta to po prostu kłamstwo. Na Przylesie kanalizację to wykonała chyba Spółdzielnia Mieszkaniowa. Warto zwrócić uwagę, że kanalizacja na ulicy Szkolnej (dokończenie wcześniej zrealizowanej) doprowadziło ją do jednego z radnych. Podobnie na Bukowcu.
poltusk

Postprzez mieszkaniec » 24 lis 2006, o 16:05

Te poltusk bądź człowiekiem i powiedz, który to radny. Nie wszyscy są tak dobrze zorientowani.
mieszkaniec

Postprzez PiVi » 24 lis 2006, o 17:52

Hmm.. a mi się wydaje, że poltusk nie doczytał notki Michała,
bo dla mnie obaj biją w podobny ton.

PiVi
TAKIE SA MOJE ZASADY!
Jesli sie Wam nie podobaja mam tez inne...
Obrazek
PiVi
Site Admin

Postprzez poltusk » 24 lis 2006, o 19:20

Radny na Szkolnej Lindner (chciałem pominiąć bo spotkało go nieszczęście, no ale żona objęła schedę). Na Bukowcu p.Fularz. Oczywiście z KW Zgroza i Nieudolność (do siebie to nawet udolni). Na marginesie trochę dostali po cztrerech literach. Lindner nie weszła do rady. Dąbrowski nie wszedł do rady, a drogę mu w Rajszewie zrobili i progi przed i za chałupą. Fularz pociągnęła Wołosiewicz. No, ale z takim koniem elekcyjnym to nietrudno.
poltusk

Postprzez poltusk » 24 lis 2006, o 19:22

Acha do PiVi. Ja tylko uważam, że ton Michała jest za delikatny, choć w istocie rzeczywiście ten sam.
poltusk

Powrót do Wybory samorządowe 2006 (debata)