Franciszek Józef co to go muchy w Szwejku nie uszanowały

12 listopada to termin wyborów samorządowych,tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy.

Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Postprzez szumski » 24 lis 2006, o 17:19

mawiał: "Rozpętałem I Wojnę Światową, aczkolwiek z niesmakiem".

Czy tego samego typu niesmak czuje koło gminne PO i ich były już kandydat na wójta, po tym jak najpierw poszedł do Kubalskiego z propozycją poparcia w zamian za stanowisko v-ce wójta a nie wskórawszy nic, jak odrzucona kochanka, pstryknął se foto z Muniak?

Wianka już nie ma, ale może chociaż intercyza? Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Franciszek Józef

Postprzez Małgorzata Mączyńska » 24 lis 2006, o 18:31

Kazek,
to po prostu nieprawda!!!! Jaka to była propozycja napisałam, tu na tym forum. Półturzycki nie ubiega się o żadne stanowisko, ani nie ubiegał. Swoją drogą nie wiem co sie stało. Zawsze byłeś niezależnym duchem tego forum - niech młodzi się uczą! I nigdy dotąd,jak sądzę nie wpuszczałeś w obieg fałszywych informacji!!!!!!!!
Pozdrawiam
MM :?:
Małgorzata Mączyńska

Re: Franciszek Józef

Postprzez Fotograf » 24 lis 2006, o 18:53

Małgorzata Mączyńska napisał(a):Kazek,
to po prostu nieprawda!!!! Jaka to była propozycja napisałam, tu na tym forum. Półturzycki nie ubiega się o żadne stanowisko, ani nie ubiegał. Swoją drogą nie wiem co sie stało. Zawsze byłeś niezależnym duchem tego forum - niech młodzi się uczą! I nigdy dotąd,jak sądzę nie wpuszczałeś w obieg fałszywych informacji!!!!!!!!
Pozdrawiam
MM :?:

Przciez wojt wyraznie wczoraj stwierdzil na czacie ze byla taka propozycja (stanowisko sekretarza gminy). Wszyscy ktorzy uczestniczyli w czacie widzieli co pisal wojt i padlo tam takie stwierdzenie. A ze czlowiek z PO cyknal sobie fotke z Muniakowa to chyba kazdy juz widzial no bo nie powiesz mi ze to jest fotomontarz. Pytanie skoro nie prosil wojta o stanowisko w zamian za poparcie to po jaka cholere sie z nim spotykal? Chcial sobie cyknac druga fotke z wojtem?
Fotograf

Postprzez poltusk » 24 lis 2006, o 19:12

Oj wy durne, durne! Jak nie daj Bóg i Walter Hoffer wygra GPK to sekretarzem gminy będzie... Olga Muniak. Sekretarza odwołuje rada gminy na wniosek wójta. A GPK ma armię radnych. Sztuk 5. Na 15.
poltusk

Re: Franciszek Józef co to go muchy w Szwejku nie uszanowały

Postprzez Fotograf » 24 lis 2006, o 19:15

poltusk napisał(a):Oj wy durne, durne! Jak nie daj Bóg i Walter Hoffer wygra GPK to sekretarzem gminy będzie... Olga Muniak. Sekretarza odwołuje rada gminy na wniosek wójta. A GPK ma armię radnych. Sztuk 5. Na 15.

Skad wiesz ze bedzie miala 10 za soba? Jak obieca stanowisko jakiemus innemu ugrupowaniu to ma raczej watle szanse na przetrwanie. czasy sie zmienialy a Pani Muniak ciagle byla Sekretarzem Gminy i co moze mi powiesz ze jako seketarz dobrze sprawowala nazdor nad praca urzedu?
Czas przewietrzyc biurka.
Fotograf

Postprzez poltusk » 24 lis 2006, o 19:36

Wystarczy jej 8 sztuk. 4 z własnego komitetu reszta się chyba znajdzie na złość GPK. Z tymi obiecankami to ja słyszałem już takie wersje, że brakuje chyba jedynie w tym Georga Busha na wicewójta. Przydałyby się dyktafony. A po wyborach z nominacjami, każdy zrobi co chce. Będzie tylko "sorry Winetou." A miłościwie nam panujący na piśmie - mam jego przedwyborczą książeczkę do nabożeństwa z zeszłego sezonu olimpijskiego, gdzie jak wół jest napisane, że GPK powoła na zastępcę kogoś z Chotomowa. A i owszem był taki przez rok czy coś takiego, aż go GPK doprowadził do wylewu. A ostatecznie wybrał wyjątkowo chotomowskiego wicewójta. I tak to jest z deklaracjami GPK. Wierzmy mu dalej.
poltusk

Powrót do Wybory samorządowe 2006 (debata)