Bardzo, Bardzo Gorzka Satysfakcja

12 listopada to termin wyborów samorządowych,tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy.

Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Re: Bardzo bardzo bardzo satysfakcja

Postprzez Marian Koniuszko » 25 lis 2006, o 09:03

Małgorzata Mączyńska napisał(a):Do E.T.,

wsie za lasem....bardzo bardzo bardzo to gorzka satysfakcja, kiedy się tam słyszy, że w porównaniu z obecnym wójtem to nawet Łuba był lepszy,
bo czasami przynajmniej przyjechał i nawet coś obiecał- bywa, że zrobił.

Pani Mączyńska,

gdzie się słyszy, kto to mówi ? To jest czystej wody populizm i demogogia. Kobieto zaprezentuj konkrety a nie banialuki. Napisz proszę kto tak bardzo cierpi, że pan Łuba nie jest wójtem. Niech się społeczeństwo dowie. I jeszcze jedno pytanie: znalazłem wczoraj ulotkę, na której guru Pani partii - p. Waltz popiera p. Kubalskiego - jak się to ma do obranej przez Wasze koło PO "linii poparcia" p. Muniak w zamian za stołek w naszej gminie ?
Marian Koniuszko

Postprzez PiVi » 25 lis 2006, o 10:00

Marian Koniuszko napisał(a): I jeszcze jedno pytanie: znalazłem wczoraj ulotkę,

Znalazłem ?
A może sam wydrukowałem?

Nie odbieram nikomu prawa do anonimowości na forum,
ale prowadzimy tu poważna dyskusję, a nie kręcimy kolejny odcinek "Zmienników".
Skoro tak otwarcie popiera Pan Kubalskiego... nie wstydzi się Pan chyba swojego nazwiska ?

Marian Koniuszko napisał(a): (...)na której guru Pani partii - p. Waltz popiera p. Kubalskiego - jak się to ma do obranej przez Wasze koło PO "linii poparcia" p. Muniak

Na to odpowiedź sam znalazłem w poście sprzed paru dni:

Małgorzata Mączyńska napisał(a):Mimo nacisków ze strony Komitetu Pana Grzegorza Kubalskiego poprzez struktury regionalne PO trwamy przy takim stanowisku.
Udzielamy poparcia Pani Oldze Muniak w drugiej turze wyborów na wójta.
W imieniu Zarządu Koła PO Gminy Jabłonna
Małgorzata Mączyńska

Widać ktoś znał kogoś kto znał kogoś kto znał...

Ta ulotka oznacza pare rzeczy:
Pierwsze primo :
Ktoś u Kubalskiego naprawde jest niezły w te klocki, i krewni i znajomi królika naprawde mają wątpliwości co do wyniku wyborów.

Drugie primo:
Ktoś w warszawskiej PO dał ciała, ktoś w regionie się podłożył.
Założę się ze chotomowskie PO nie wiedziało o sprawie.
Można to złożyć na karb tego że Gronkiewicz sama walczy o życie,
i narazie w/g sondaży przegrywa (pokazują nieco poniżej Marionetkowicza, a jest tak, że zazwyczaj sondaże PO są zawyżone- część wstydzi się tego na kogo ma zamiar głosować i podaje PO), więc ktoś komu ufa przyprowadził jej Grzesia do zdjęcia to i sobie pstryknęła- efekt taki, że sama też będzie na kilku tysiącach ulotek więcej- zawsze 0,0000000001 % głosu.
Nikt nie wierzy chyba, że znają się osobiście i jedzą lunch co drugi tydzień...
Gdyby tak było taki plakacik byłby już dawno, a nie za pięć dwunasta.
Kto go zdąży obejrzeć do jutra? Sam jeszcze nie widziałem.

Pozdrawiam,

Piotr Engelbrecht
TAKIE SA MOJE ZASADY!
Jesli sie Wam nie podobaja mam tez inne...
Obrazek
PiVi
Site Admin

Postprzez Marian Koniuszko » 25 lis 2006, o 11:03

PiVi napisał(a):
Marian Koniuszko napisał(a): I jeszcze jedno pytanie: znalazłem wczoraj ulotkę,

Znalazłem ?
A może sam wydrukowałem?

Znalazłem we własnej skrzynce na listy. Widzi Pan w tym coś dziwnego ? Proszę nie oceniać ludzi swoją miarą.

Nie odbieram nikomu prawa do anonimowości na forum,
ale prowadzimy tu poważna dyskusję, a nie kręcimy kolejny odcinek "Zmienników".
Skoro tak otwarcie popiera Pan Kubalskiego... nie wstydzi się Pan chyba swojego nazwiska ?

Proszę Pana, ależ oczywiście że nie wstydzę się swojego nazwiska, ale w ramach przesługujących mi uprawnień nie jestem zobowiązany aby Panu te dane przekazywać.
Marian Koniuszko

Postprzez dezorganizator » 25 lis 2006, o 16:18

mieszkaniec napisał(a):4. Przejęcie jako własnej inicjatywy ulicy, która od dawna była wpisana do realizacji jako zadanie gminy (kłania się wyciąganie kasztanów z ognia).

Buhahahaha....Więc te lata podchodów, zbieranie kasy, naprzykrzanie się w gminie było niepotrzebne???? Wystarczyło usiąść i czekać???? Miłosierna gmina i tak by zrobiła???
Cenię naiwność i wiarę w ludzką dobroć - ale u dzieci. U dorosłych bawi mnie do łez.
Mam propozycję dla wszelkich opcji politycznych: usiądźcie i czekajcie (może jakimś cudem suię doczekacie)... Niech wam gmina wybuduje gaz, kanalizację, wodociąg, drogi. Potem się podpiszcie że to wasza zasługa. Tylko potem miejcie na to jakiekolwiek kwity, bo ludzie mimo wszystko w jakiejś części idiotami nie są. No chyba, że nastawiacie się na dość liczny elektorat złożony z kretynów - to nic złego, oni też muszą mieć jakąś reprezentację.
co by tu jeszcze spieprzyć panowie?
dezorganizator

Poprzednia strona

Powrót do Wybory samorządowe 2006 (debata)