Dlaczego Kubalski nie może uszanować żałoby narodowej?

12 listopada to termin wyborów samorządowych,tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy.

Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Dlaczego Kubalski nie może uszanować żałoby narodowej?

Postprzez Michał » 24 lis 2006, o 21:45

Dlaczego Kubalski i jego komitet nie może uszanować żałoby narodowej?

Dziś późnym popołudniem widziałem ich jak przy pomocy muzyczki i swojego sprzętu (busa) agitowali mieszkańców Jabłonny!

Panie Kubalski mimo, że zastanawiałem się na kogo jeszcze głosować po tym incydencie nie moge mieć wątpliwości!

Swoje aspiracje postwił pan wyżej niż tragedia 23 osób i ich rodzin!

PS.
OŚWIADCZAM, ŻE NIE MAM NIC WSPÓLNEGO Z GOŚCIEM PODSZYWAJĄCYM SIĘ ZA KONONOWICZA.
Michał

Postprzez mieszkaniec » 24 lis 2006, o 22:03

A dlaczego miałby uszanować ? G.Kubalski walczy nie o swoje stanowisko, to tylko narzędzie do obrony interesów familii. Na tym forum wielu zwolenników G.Kubalskiego ma pełne usta frazesów o walce ze starym układem, biedaki nie wiedza że najstarszym układem w Jabłonnie jest ród Kubalskich (200 a może 300 lat). Zawsze u władzy ale nigdy tak mocno jak w mijającej kadencji. G.Kubalski. Stosuje metody opluwania kontrkandydata, usiłuje zastraszać osoby popierające Olgę Muniak, dociera do osób nie mieszkających w naszej gminie aby go popierały. Idzie do władzy po trupach w przenośni i dosłownie.
mieszkaniec

Postprzez MISIO » 24 lis 2006, o 22:20

Rozbawiłeś mnie :lol:
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
MISIO

Postprzez szumski » 24 lis 2006, o 22:30

Mieszkaniec Tyś to mi rozliczał delegację na innej zakładce to wiesz doskonale, że cały tydzień byłem na Śląsku. No to Ci powiem: Hanysy wygwizdały Twinsów razem z ich żałobą (czego żadna niezależna telewizja nie pokazała) i Twoją żałobę mają jeszcze głębiej. To Was tu trzech chyba cynicznie manipuluje uczuciami. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez mieszkaniec » 24 lis 2006, o 23:20

Szumski nie wiedziałem że byłeś tam przez tydzień, ale dzięki za informację. Rozumiem już skąd taka słaba Twoja forma, tak długi brak chotomowskiego powietrza bardzo Ci zaszkodził.
mieszkaniec

Postprzez szumski » 24 lis 2006, o 23:55

Nie forma a poziom, nie moja a Wasz. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez nowy mieszkaniec » 25 lis 2006, o 09:59

Nie widzę związku pomiędzy żalobą , a spotkaniami z wójtem.
Sama slucham muzyki, co więcej-oglądam komedie! Czy przez to jestem gorsza?
Spotkania z wojtem są rzeczowe, spokojne i bardzo się cieszę,że moglam wysluchać jego poglądow.
Niestety nie mialam okazji wysluchać poglądów konkurentki, ponieważ argumentow nie miala, wolala zaslonić się żalobą.
nowy mieszkaniec

Postprzez pawelski78 » 25 lis 2006, o 22:25

nowy mieszkaniec napisał(a):Niestety nie mialam okazji wysluchać poglądów konkurentki, ponieważ argumentow nie miala, wolala zaslonić się żalobą.

Jakby ktoś chciałby je usłyszeć to dałoby radę. Tylko trzeba chcieć. A chodzi o to, że wszyscy, nawet Ci najwięksi polityczni przeciwnicy którzy walczą o setki tysięcy głosów w największych Polskich miastach potrafili powiedzieć basta. Ale dla niektórych WŁADZA JEST NAJWAZNIEJSZA.
pawelski78

Postprzez nowy mieszkaniec » 25 lis 2006, o 22:27

Ale dla niektórych WŁADZA JEST NAJWAZNIEJSZA.

Rozumiem, że chodzi tu o Panią Muniak?
nowy mieszkaniec

Postprzez pawelski78 » 25 lis 2006, o 22:35

nowy mieszkaniec napisał(a):Ale dla niektórych WŁADZA JEST NAJWAZNIEJSZA.

Rozumiem, że chodzi tu o Panią Muniak?

Uwaga, zaskoczę Panią, proszę się przygotować ....... NIE!
pawelski78

Następna strona

Powrót do Wybory samorządowe 2006 (debata)