Tragedia na ulicy Piastowskiej

Tu wszystko co sie dzieje w Jabłonnie.
Czyli o obwodnicy, drodze na lotnisko, nowym rondzie przed kwiaciarniami, defraudacją pieniędzy i innymi fajnymi sprawami.

Tragedia na ulicy Piastowskiej

Postprzez legiunia100 » 12 lut 2009, o 11:55

Stan drogi na ulicy Piastowskiej jest gorzej niż katastrofalny. Auta osobowe wieszają się już nie na dziurach ale wyrwach. Przejechać można tylko autami terenowymi bądź ciężarowymi. Nie ma mowy aby pokonać pieszo tą ulicę. Można dosłownie utonąć w błocie. Nie chcą do nas przyjeżdżać taksówki i catering. Jesteśmy odcięci od świata - DOSŁOWNIE!!!!! Co dalej z tą drogą???? Podatki płacimy i na tym kończy się rola Gminy!!!! Gdzie są ludzie odpowiedzialni za te sprawy, którzy żyją z naszych podatków!!!! Macie sumienie to zróbcie coś dla wyborców, a jak nie to won od żłoba!!!!!
legiunia100

Re: Tragedia na ulicy Piastowskiej

Postprzez Ałek » 12 lut 2009, o 13:10

legiunia100 napisał(a):Gdzie są ludzie odpowiedzialni za te sprawy, którzy żyją z naszych podatków!!!! Macie sumienie to zróbcie coś dla wyborców, a jak nie to won od żłoba!!!!!

Już uciekają w popłochu....
PS. Na kogo oddałaś/oddałeś głos w wyborach?
Ałek

Postprzez legiunia100 » 12 lut 2009, o 14:04

Nie jest istotne na kogo głosowałem, istotnym jest fakt kto w tej chwili odpowiada za ten bajzel, kogo należy postawić do odpowiedzialności i na kogo nie warto już głosować w przyszłości. Nikt nie ma pewności, że nowa kiełbasa wyborcza będzie lepsza od tej starej, już śmierdzącej zresztą...
legiunia100

Postprzez F.K.Niepłacz » 12 lut 2009, o 16:46

Czytam temat wątku i już się przestraszyłem, że coś poważnego się stało.
A to tylko nierówna droga...
F.K.Niepłacz

Postprzez Marcin » 12 lut 2009, o 19:23

legiunia100 napisał(a):Nie jest istotne na kogo głosowałem, istotnym jest fakt kto w tej chwili odpowiada za ten bajzel,

witam,

jeśli mogę coś poradzić - wybierz się do Urzędu Gminy osobiście, zaproś Panią Wójt na przejażdżkę po Twojej ulicy, zabierz, pokaż na miejscu. Zaproś sąsiadów (w moim wykonaniu - wystarczy dłużej włączyć klakson, przyjdą). I zadaj te pytania. A potem napisz, co usłyszałeś.

pozdrawiam,

Marcin
Marcin

Postprzez legiunia100 » 12 lut 2009, o 23:12

Marcin napisał(a):
legiunia100 napisał(a):Nie jest istotne na kogo głosowałem, istotnym jest fakt kto w tej chwili odpowiada za ten bajzel,

witam,

jeśli mogę coś poradzić - wybierz się do Urzędu Gminy osobiście, zaproś Panią Wójt na przejażdżkę po Twojej ulicy, zabierz, pokaż na miejscu. Zaproś sąsiadów (w moim wykonaniu - wystarczy dłużej włączyć klakson, przyjdą). I zadaj te pytania. A potem napisz, co usłyszałeś.

Rada dobra, dzięki, tyle że już niejedem mieszkaniec naszej ulicy chciał to zrobić. W zamian usłyszeliśmy, że są gorsze drogi co jest nieprawdą bo poruszam się po całym powiecie legionowskim i czegoś takiego nie widziałem. Oni nie chcą konfrontacji na miejscu bo doskonale wiedzą jak to bagno wygląda.... A w urzedzie sa mocni, niestety tylko w gębie!!!
legiunia100

Postprzez Marcin » 12 lut 2009, o 23:22

legiunia100 napisał(a):Rada dobra, dzięki, tyle że już niejedem mieszkaniec naszej ulicy chciał to zrobić. (...) A w urzedzie sa mocni, niestety tylko w gębie!!!

Zrób tak, jak my - napisz oficjalne zaproszenie, złóż w Urzędzie na dziennik, circa 3 tygodnie przed datą spotkania. Daj wójcinie szanse, żeby wpadła w sobotę. Na 3-4 dni przed wrzuć mieszkańcom do skrzynek kartkę z xero, ze będzie spotkanie z wójciną. Spotkajcie sie, może jak Urząd zobaczy, ze trochę was jest, to zacznie Was traktować poważnie.

U nas, po 3 kolejnych spotkaniach, żarty się skończyły, Buniewicz, o ile wciąż będzie pracownikiem urzędu gminy, na najbliższym zostanie przez mieszkańców Kisielewskiego wywieziony na taczce a Pani wójt już się boi do nas przyjeżdżać. Słusznie.

i nie odpuszczaj.

Marcin
Marcin

Postprzez legiunia100 » 30 mar 2009, o 16:04

ktoś tu chyba za dużo postów skasował..... czyżby jakiś szpieg z tej dziurawej i zakłamanej gminy jabłonna.... :shoot:
legiunia100

Powrót do Aktualności Jabłonna