dobry fryzjer w Jabłonnie???

Tu wszystko co sie dzieje w Jabłonnie.
Czyli o obwodnicy, drodze na lotnisko, nowym rondzie przed kwiaciarniami, defraudacją pieniędzy i innymi fajnymi sprawami.

dobry fryzjer w Jabłonnie???

Postprzez alebabka » 23 lip 2009, o 22:08

Pomóżcie!!!!! Szukam dobrego fryzjera w Jabłonnie, obleciałam dosłownie już wszystko w pobliżu i albo zabijają cenami ,albo usługa na bardzo niskim poziomie. Dzisiaj zauważyłam reklamę nowego salonu fryzjerskiego na przeciwko OBI. Czy może ktoś tam już był????? I mógł by napisać coś o cenach i wrażeniach?

Pozdrawiam Ania :)
alebabka

Postprzez myoni » 24 lip 2009, o 08:21

Nie mam jabłonowskich doświadczeń w tej kwestii ale od niedawna jest nowy salon na rogu ul. Leśnej i ul. Przylesie. Byłaś?

pozdrawiam

MYONI
myoni

Re: dobry fryzjer w Jabłonnie???

Postprzez alf » 24 lip 2009, o 13:07

alebabka napisał(a):Pomóżcie!!!!!

Pomagam :oops:
alebabka napisał(a): Czy może ktoś tam już był?????

Chyba ja tam byłem, z takim skutkiem :x ;D
Załączniki
lysy1.JPG
lysy1.JPG (23.36 KiB) Przeglądane 59706 razy
pozdrawiam
alf
alf

Postprzez MISIO » 24 lip 2009, o 13:36

Tak to i ja umiem obcinać :D
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
MISIO

Postprzez Piotr - BD » 24 lip 2009, o 21:03

ale to o kaktusa koledze chodziło ;-)
Piotr - BD

Postprzez vxam » 24 lip 2009, o 22:18

Właśnie wybieram się tam jutro na baleyage wczoraj dostałam ulotke i mają promocję za baleyage ze strzyżeniem i czesaniem 100zł.
vxam

Postprzez alf » 25 lip 2009, o 09:44

Machnaś napisał(a):Tak to i ja umiem obcinać

Piotr - BD napisał(a):ale to o kaktusa koledze chodziło ;-)

Tu chodzi o te dredy, a nie to co na głowie i nie o kaktusa ;D
pozdrawiam
alf
alf

Postprzez dezorganizator » 25 lip 2009, o 22:06

Machnaś napisał(a):Tak to i ja umiem obcinać :D

a ile bierzesz ;) ?
co by tu jeszcze spieprzyć panowie?
dezorganizator

Salony Krzysztofa Jabłonna - zdecydowanie odradzam

Postprzez Jagna » 15 lut 2010, o 11:38

Jeśli zdecydują się Państwo na skorzystanie z usług salonu o skrócie SK w Jabłonnie przy ulicy Zegrzyńskiej 15c (po schodach w piwnicy) proszę się przygotować na ogromne zaskoczenie. Oto przykład: podczas telefonicznej rezerwacji wizyty w wyżej wspomnianym salonie zapytałam, jaki jest koszt balejażu (1 kolor) na długich włosach otrzymałam informację, że maksymalnie 200 PLN, w związku z tą informacją zapisała się na wizytę w salonie. Wykonanie usługi poprawne, ale bez wielkiego zaangażowania i polotu a cena uwaga !!!! 450 zł. Zapłaciłam i jakiś czas temu postanowiłam spróbować raz jeszcze, umówiłam swoją teściową na czesanie, krótkie włosy – bardzo proste upięcie – również przy rezerwacji telefonicznej zapytałam o koszt, dostałam informację, iż będzie to kosztować maksymalnie 150 zł, teściowa zapłaciła 300 zł. Po drugiej próbie zrezygnowałam z usług tego salonu, gdyż nie dostrzegam żadnych plusów, tylko same minusy tj. salon znajduje się w piwnicy, wnętrze przypomina mi stare salony sprzed lat, obsługa na średnim poziomie, zdolności fryzjerskie średnie, cena zdecydowanie za wysoka w porównaniu do jakości usług oferowanych przez ten salon.
Jagna

Postprzez mazoja » 18 lut 2010, o 16:49

Znowu nie Jabłonna, ale ja polecam legionowskie Termy Spa. Lokal im się nieco pogorszył, bo przenieśli się do Błękitnego, ale zawsze wychodzę zadowolona. Za cięcie i modelowanie włosów do ramion płacę 60 zł. Za obcięcie dzieci chyba 15 lub 20. obsługa miła, mają jakiś system punktowy, tak że co któreś wejście jest za friko. Polecam.
mazoja

Następna strona

Powrót do Aktualności Jabłonna